fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Anlam Okulları

Anlam Okulları'nın tüm eğitim birimlerini bir arada görüntüleyin. Anlam Okulları fiyatları, eğitim anlayışları, fotoğraflar ve daha fazlasına hemen ulaşın.

Anlam Okulları'ndan Eğitime Bakış

Anlam Okulları ayrıcalıklı bir eğitim hizmeti sunmak adına faaliyetlerini devam ettirmektedir. Türkiye'nin birçok ilinde eğitim sürdürmek adına kampüsleri bulunmaktadır. Kurum sunduğu eğitimi anlamlı hale getirerek öğrencilerin gelişimine doğrudan fayda sağlamaktadır. Bilgi ve iletişim teknolojilerini yakından takip ederek öğrencilere kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Anlam Eğitim Kurumları, gelişen ve değişen dünyanın getirilerini okul bünyesine ve eğitim sisteme entegre etmektedir. Böylelikle çağı yakalayıp öğrencilerin eğitim ihtiyaçlarına karşılık verebilmektedir. Akademik başarısı yüksek bireyleri hayata hazırlamakta olan Anlam Okulları, öğrencilerinin bireysel başarılarının maksimum seviyelere çıkarmaktadır. Anlam Okulları, anaokulundan lise seviyesine kadar hizmet sağlayarak öğrencilerin doğru eğitim ortamında bulunmasını amaçlamaktadır. Öğrencilerinin bireysel farklılıklarını göz önünde bulundurarak onlara uygun eğitim modelleri uygulamaktadır. Her öğrencinin gelişimi farklıdır. Bununla birlikte okul bünyesinde bulunan psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti çeşitli çalışmalar düzenlemektedir.


Anlam Okulları yenilikçi eğitim anlayışı ile birlikte çok yönlü bir hizmet sunmaktadır. Öğrencilerinin ulusal ve uluslararası alanlarda kendilerini net ve doğru bir biçimde ifade edebilmelerini sağlamak amacıyla çalışmalarını derinleştirmektedir. Okul, öğrencilerin akademik, sosyal ve sportif alanlarda donanımlı bireyler olabilmelerini desteklemektedir. Ders içeriklerini Milli Eğitim Bakanlığı müfredatı çerçevesinde şekillendirerek kapsamlı bir içerik oluşturmaktadır. Anlam Okulları, eğitimin en önemli hususu olan öğretmen konusunda titiz bir çalışma sergilemektedir. Öğrencilere eğitim süresi boyunca alanlarında donanımlı eğitmenler hizmet vermektedir. Özel kolej, güçlü öğretmen kadrosuyla küçük yaştan itibaren öğrencilerin en doğru eğitimi alabilmesi sağlanmaktadır. Doğru bir eğitim süreci yaşatmak adına öğrencilerin isteklerini ve ihtiyaçlarını dikkate almaktadır. Anlam Okulları'nda eğitim öğrencilerin ihtiyaçları çerçevesinde şekillenmektedir. Şeffaf bir eğitim ortamı oluşturarak öğrencilerin isteklerini ifade edebilmesi sağlanmaktadır.


Anlam Okulları Anaokulu

Anaokulu eğitim seviyesi öğrenciler açısından çok önemlidir. Küçük yaştaki öğrencilerin bu süreçte doğru bir eğitim alması ilerleyen eğitim dönemlerindeki başarısında etkili rol oynamaktadır. Anlam Okulları Anaokulu hassas olan bu dönemde öğrencilere en doğru eğitimi sunabilmeyi hedeflemektedir. Öğrencilerinin kişilik gelişiminin başladığı bu süreçte titiz bir çalışma sergilemektedir. Sevgi ve güven dolu bir eğitim ortamı oluşturarak küçük yaştaki öğrencilerin eğitime bakış açısını değiştirmektedir. Anaokulu seviyesindeki öğrenciler bilgiyi eğlenerek, oyunlarla kabul etmektedir. Anlam Okulları, doğru bir eğitim sunabilmek adına bu seviyedeki öğrencilere kapsamlı öğrenim ortamı oluşturmaktadır. Okul öncesi dönem yaşamın temeli niteliğindedir.


Anlam Okulları Anaokulu bu süreçte öğrencilerin temel eğitimi kabul etmesini sağlamak adına programlar oluşturmaktadır. Öğrencilerin keşfedebileceği ve merak edebileceği bir ortam hazırlar. Bununla birlikte öğrencilerin performanslarını maksimum seviyeye çıkartmaktadır. Gelişimdeki ana levhalardan birisi de beslenmedir. Okul öncesinde öğrencilerin gerek fiziksel gerekse zihinsel gelişimlerine beslenmeleri doğrudan etki etmektedir. Anlam Okulları Anaokulu, öğrencilerinin doğru beslenebilmesi için alanında uzman kişilerce hazırlanan yemek programlarını öğrencilere uygular. Okul bünyesinde bulunan yemekhane hizmeti sayesinde öğrenciler doğru beslenme alışkanlığı kazanmaktadır. Öğrencilerin bireysel farklılıklarına göre onların sosyal, duygusal, bilişsel ve dil gelişimlerini destekleyerek ilkokul seviyesine hazırlanmalarını sağlar.


Anlam Okulları İlkokulu ve Ortaokulu

Anlam Okulları bünyesinde sarmal bir düzen içerisinde eğitim verilmektedir. Bununla birlikte her geçen dönem birbirini tamamlamaktadır. Öğrencilerinin hayal güçlerini en üst seviyelere çıkararak onların öğrenme potansiyellerini artırmaktadır. Çağın ihtiyaçlarına uygun hazırladığı sınıf ortamlarında öğrencilere kalıcı bir eğitim sunmak okulun temel amaçlarındandır. Özel okul, günümüz teknolojisi ile birlikte eğitim programlarını harmanlayarak öğrencilerin gelişimine doğrudan fayda sağlamaktadır. Anlam Okulları İlkokulu, çeşitli öğretim stratejileri kurarak akademik alandaki ilk adımda öğrencilerin etkili bir öğrenim görmesini amaçlamaktadır. Ders içi uygulamalar, proje faaliyetleri ve sosyal etkinliklerle öğrencilerin okula bakış açısını değiştirmektedir. Anlam Okulları eğlenceli bir öğrenim ortamı hazırlayarak öğrencilerinin okula bağlılığını artırmaktadır. Zengin eğitim içerikleri sayesinde öğrencilerin eğitim ihtiyacına net bir karşılık verebilmektedir.


Anlam Okulları Ortaokulu'nda eğitim akademik ağırlıklı ilerlemektedir. Öğrencilerin farklı öğrenme yöntemleri ve seviyelerinin bilincinde olarak kapsamlı bir içerik oluşturmaktadır. Özel okul, akademik ağırlıklı bir eğitim ortamı yaratarak öğrencilerine doğrudan fayda sağlamaktadır. Öğrencilerinin hedef belirlemelerinde yardımcı olmak amacıyla sosyal etkinlikler, akademik faaliyetler ve seminerler düzenlemektedir. Öğrencilerinin ilgili, yetenekli ve başarılı olduğu alanları belirleyerek bu alanlarda ilerlemelerine teşvik çalışmaları yapmaktadır.


Anlam Okulları Anadolu Lisesi

Öğrencilerinin kaliteli bir eğitim almasını destekleyerek potansiyellerinin zirvelerine taşımayı amaçlamaktadır. Bu amaçları doğrultusunda Anlam Okulları Lisesi oluşturduğu eğitim programlarıyla etkili bir öğrenim süreci yaşatmaktadır. Güçlü akademik kadrosuyla birlikte öğrencilerin tüm sorularına karşılık verebilmektedir. Öğrencilerinin eğitim ihtiyacını net bir biçimde karşılayabilmek adına güncel eğitim modelleri uygulamaktadır. Öğrencilerinin akademik alanlarda başarılı bireyler olmalarını sağlamak ve onların istedikleri üniversitelere yerleşebilmelerini desteklemektedir. Özel okulda uzman öğretmenler eşliğinde öğrencilere çeşitli deneme sınavları düzenlenmektedir. Gerçekleştirilen sınav sonuçlarına göre öğrencilerin seviyeleri ölçülmekte ve eksikleri belirlenmektedir. Eğitimi dört temel üzerinde oturtarak onların gelişimlerini desteklemektedir. Onlara yetenek ve beceri kazanımları, sağlıklı ve sportif bir hayat, keşif ve sosyal sorumluluk çalışmaları yaptırılmaktadır.


Öğrencilerinin gelişiminde etkili olabilecek pürüz ya da problemlerin çözümünü sağlayarak aktif bir eğitim imkanı sunmaktadır. Okul bünyesinde bulunan rehberlik servisiyle birlikte eğitim koçluğu da Anlam Okulları Anadolu Lisesi'nde uygulanmaktadır. Planlanan sınav hazırlık sürecinde öğrencilerin tüm konuları öğrenmesi sağlanarak desteksiz bir eğitim alması amaçlanmaktadır. Öğrencilere hafta içi ve hafta sonu programları düzenlemektedir. Eksiksiz bir öğrenim hizmeti sunmak adına yoğun bir tempo oluşturmaktadır. Çağın gerekliliklerinden birisi niteliğinde olan yabancı dil eğitimi konusunda öğrencilerin gelişimine doğrudan fayda sağlamaktadır. Onların Türkçeyi kullanabildikleri gibi İngilizce konuşabilmeleri, anlayabilmeleri sağlanmaktadır.


Anlam Okulları Tanıtım Filmi
Anlam Okulları İndirimleri
Anlam Okulları Yorumları
Devamını Gör
Anlam Okulları'ndan Eğitime Bakış
Anlam Okulları Tanıtım Filmi
Anlam Okulları Galeriler
Anlam Okulları Yorumları

Anlam Okulları Kampüsleri

Anlam Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Eryaman Anlam Kids Anaokulu Kampüsü
Ankara / Etimesgut
comment-icon 3 Yorum announcement-icon 1 Duyuru
Özel Eryaman Anlam Kids Anaokulu'nda 15 kişilik sınıflarda 2 öğretmenle 3 - 6 yaşındakilere MEB Odaklı Eğitim Modeli baz...
Yenimahalle Pamuklar Anlam Okulları Kampüsü
Ankara / Yenimahalle
comment-icon 1 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde bulunan Özel Pamuklar Anlam Okulları Ortaokulu özgüven sahibi, iletişimi güçlü ve toplu...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Anlam Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum