fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Çakabey Koleji

Çakabey Koleji; fiyatlarına, veli yorumlarına, bursluluk sınav tarihlerine ve harita konumlarına hemen göz atın. Çakabey Koleji hakkında tüm bilgilere ulaşın.

Çakabey Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Çakabey Koleji Anaokullar

Çakabey Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Çakabey Koleji İlkokullar

Çakabey Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Çakabey Koleji Ortaokullar

Çakabey Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Çakabey Koleji Liseler

Çakabey Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Çakabey Koleji Hakkında

  • Çakabey Koleji Eğitime Bakış
  • Çakabey Koleji Tanıtım Filmi
  • Çakabey Koleji Fiyatları 2021

ÇAKABEY KOLEJİ

Çakabey Koleji değişen ve dönüşen dünyaya ayak uyduran bir eğitim yaklaşımıyla hizmet veren, öğrencilerini akademik anlamda donanımlı bir şekilde mezun eden kurumdur. Okulun eğitim programı 7 yıllık bir çalışma sonucu oluşturulmuş ve kendine özgün bir eğitim modeli ortaya konulmuştur. Bu model öğrencilerin bilgiyi elde etmede izlemesi gereken yolları, 21. yüzyıl becerilerini kazandırmak ve problem çözmeyi becerebilen bireyler yetiştirmek üzerine kurulmuştur. Farklılaştırılmış ve zenginleştirilmiş müfredat ile bulunduğu bölgenin öne çıkan okullarından olan Çakabey Koleji öğrenme merkezli bir anlayış ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Okulda öğrencilerin kendilerini her açıdan geliştirip çok yönlü bireyler olması konusuna önem verilmekte, anaokulundan lise son sınıfa kadar öğrencilerin sosyal çalışmaları kitap haline getirilip veliler ile paylaşılmaktadır. Öğrencilerin istekleri doğrultusunda oluşturulan kulüpler, görsel sanat çalışmaları, bedensel aktiviteler ile sosyal, sanatsal ve fiziksel gelişimleri desteklenmektedir.


Çakabey Koleji İzmir'de bulunan okullar arasında en büyük spor salonuna sahip olan kurum olması sayesinde, öğrenciler okul bünyesinde istedikleri gibi spor yapabilmekte, vücutlarını tanımakta ve geliştirebilmektedir. Bu sayede öğrenciler sporu hayatlarının bir parçası olarak görmektedirler. Haftada bir düzenlenen "Düşünme Dersi" ile öğrenciler özgün ve özgür bir şekilde düşüncelerini ifade etmekte, hayallerini dile getirebilmekte ve hedeflerini anlatabilmektedir. Müziği iletişimde dahi kullanılabilecek bir lisan olarak gören Çakabey Koleji, öğrencilerinin en az bir enstrüman çalabilmeleri için ön bir temel atmalarına olanak sağlamakta ve öğrencilerin enstrümanı arkadaşları olarak görmeleri hedeflenmektedir. Anaokulundan itibaren kodlama dersleri gören öğrenciler, problemleri yenilikçi bir bakış açısıyla çözmeyi, analitik düşünmeyi ve sorumluluk alabilmeyi öğrenmektedir.


Çakabey Koleji, öğrencilerinin yabancı dil eğitimi ile yabancı dil ediniminin farklı olduğunu düşünmekte ve öğrencilerinin anadilini öğrenirken doğal süreç içerisinde yabancı dili de aynı şekilde öğrenmelerini istemektedir. Yabancı dil edinimi noktasında öğrencilerin seviye farkları göz önüne alınmakta ve her öğrencinin özel olduğu düşünülüp ona göre bir müfredat planlaması yapılmaktadır. Öğretmenler bu noktada geride kalan öğrenciler ile birebir dersler yapmakta eksikleri olan öğrencilerin eksik yönleri böylece giderilmektedir. Öğrencilere İngilizcenin yanında ikinci bir yabancı dil olarak Almanca ve Fransızca dersleri verilmektedir.


Çakabey Okulları 2021 eğitim ücretlerini netleştirdi. Aşağıda yer alan fiyatlara KDV dahildir. Kurum, kardeş indirim oranını % 10 olarak belirlemiştir. Okulda yapılacak olan etkinlik, gezi, kurs vb. tüm çalışmalar için herhangi bir ek ücret talep edilmeyecektir.


Eğitim Şekli Peşin Ödeme Yemek FiyatıTaksitli Ödeme (10 Taksit)
Mavişehir Anaokulu 39.696 TL 7.488 TL 41.350 TL
İlkokul47.040 TL 7.488 TL 49.000 TL
Ortaokul 48.576 TL 7.488 TL 50.600 TL
Lise (9. 10. ve 11. Sınıflar) 54.912 TL 7.488 TL 57.200 TL
Lise (12. Sınıflar) 49.632 TL 7.488 TL51.700 TL

Çakabey Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Çakabey Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Çakabey Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Çakabey Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum