fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Çatı Koleji

Çatı Kolejinin; fiyatlarına, veli yorumlarına, fotoğraflarına, adreslerine, fiziksel imkanlarına ve daha birçok bilgisine hemen göz atın.

Çatı Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Ortaokullar

Çatı Koleji Ortaokullar

Çatı Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Çatı Koleji Liseler

Çatı Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Çatı Koleji Hakkında

  • Çatı Koleji'nde Eğitime Bakış
  • Çatı Koleji Tanıtım Filmi

Çatı Koleji, 8 yıllık tecrübesiyle ve uzman kadrosuyla eğitimde sürekli gelişimi hedefleyerek uygulamak, öğrencilerin akademik başarılarının yanında sosyal-kültürel, zihinsel-duygusal gelişimlerini takip etmek, öğrencilerinin yetenek ve ihtiyaçlarına cevap veren eğitim programlarını sunmak, öğrenci ve veli odaklı olmak temel hedefidir. Bunun için öğrencilerine her türlü olanağı sunmaktadır.


"Tek Derdimiz Eğitim" diyerek kalıplaşmış ezberci eğitim anlayışları yerine, soran sorgulayan ve her bakımdan yeterli bireyler yetiştirmek amacıyla her bir öğrenciye ayrı ayrı odaklanarak bireysel programlar oluşturan okul, öğrenci odaklı bir ortam yaratmaktadır.


Çatı Koleji dikkat toplama, etüt eğitimi, hafta sonu eğitim, hafta içi eğitimi, hızlı okuma, İngilizce eğitim, LGS, okçuluk, test teknikleri, verimli çalışma, yaz kampı, YKS eğitimi, rehberlik, sınav koçluğu ve birçok sosyal aktivite sunarak; yenilikçi, topluma duyarlı, özgüvenli, sorumluluk sahibi, sürekli değişen dünyaya ayak uydurabilen, ahlaki değerlere sahip bireyler yetiştirmektedir.


Ferah öğrenme ortamları ve deneyimli kadrosuyla öğrenci, öğretmen ve veli dayanışmasını ön planda tutan Çatı Koleji dinamik yapısıyla hep ileriyi ve başarıyı hedefler.

Çatı Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Çatı Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum