fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Çatı Koleji

Çatı Kolejinin; fiyatlarına, veli yorumlarına, fotoğraflarına, adreslerine, fiziksel imkanlarına ve daha birçok bilgisine hemen göz atın.

Çatı Koleji'nde Eğitime Bakış

Çatı Koleji'nde Eğitim

Çatı Koleji, eğitim alanındaki tecrübesiyle ve uzman kadrosuyla eğitimde sürekli gelişimi hedefleyerek uygulamak, öğrencilerin akademik başarılarının yanında sosyal-kültürel, zihinsel-duygusal gelişimlerini takip etmek, öğrencilerinin yetenek ve ihtiyaçlarına cevap veren eğitim programlarını sunmak, öğrenci ve veli odaklı olmak temel hedefidir. Bunun için öğrencilerine her türlü olanağı sunmaktadır.


"Tek Derdimiz Eğitim" diyerek kalıplaşmış ezberci eğitim anlayışları yerine, soran sorgulayan ve her bakımdan yeterli bireyler yetiştirmek amacıyla her bir öğrenciye ayrı ayrı odaklanarak bireysel programlar oluşturan okul, öğrenci odaklı bir ortam yaratmaktadır.


Çatı Koleji dikkat toplama, etüt eğitimi, hafta sonu eğitim, hafta içi eğitimi, hızlı okuma, İngilizce eğitim, LGS, okçuluk, test teknikleri, verimli çalışma, yaz kampı, YKS eğitimi, rehberlik, sınav koçluğu ve birçok sosyal aktivite sunarak; yenilikçi, topluma duyarlı, özgüvenli, sorumluluk sahibi, sürekli değişen dünyaya ayak uydurabilen, ahlaki değerlere sahip bireyler yetiştirmektedir.


Ferah öğrenme ortamları ve deneyimli kadrosuyla öğrenci, öğretmen ve veli dayanışmasını ön planda tutan Çatı Koleji dinamik yapısıyla hep ileriyi ve başarıyı hedefler.


Çatı Eğitim Kurumları öğrenci, okul, aile üçgeni içerisinde eğitim koordinasyonunu en etkili biçimde kurmayı hedeflemektedir. Bu hedefleri doğrultusunda kurum, özgün eğitim yaklaşımları ile kaliteli bir öğrenim süreci hazırlamaktadır. MEB eğitim müfredatı çerçevesinde oluşturulan eğitim modelleri ile ayrıcalıklı eğitim tecrübesini öğrencilere aktarmaktadır. Öğrencilerin bireysel farklılıkları esas alınarak oluşturulan eğitim modeli ile öğrenci potansiyelleri doğrultusunda kişisel öğrenme ve kaynaştırma eğitimleri uygulanmaktadır. Çatı Okulları, eğitim alanındaki mükemmelliği oluşturmak ve ona ulaşmak adına deneyimli ve yetenekli öğretmen kadrosu ile eksiksiz bir öğrenim süreci hazırlamaktadır.


Çatı Koleji'nde yabancı dil eğitimi yoğun çalışmalarla sürdürülmektedir. Çağın gerekliliklerinden birisi olan İngilizce dil eğitimi uluslararası standartlarda sürdürülmektedir. Cambridge Eğitim Sistemini eğitim programlarına entegre eden kurum, yoğun çalışmalarla öğrencilere sunmaktadır. Yerli ve yabancı eğitmenler tarafından sürdürülen dil edinim programları, öğrencilerin gelişimine doğrudan fayda sağlamaktadır. Konuşma(Speaking) dersleri yabancı öğretmenler tarafından sürdürülürken, Dil bilgisi(Gramer) dersleri yerli öğretmenler tarafından öğrencilere aktarılmaktadır. Çatı Eğitim Kurumları'nın her sene düzenlediği Avrupa Birliği Eğitim projeleri beraberinde öğrenciler yurt dışında belirlenen süre yaşayarak öğrenmelerine olanak sağlamaktadır. AB destekli olan bu gezilerle velilere herhangi bir maddi yansıması bulunmamaktadır. Öğrencilerin okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerinin gelişiminde etkili rol oynamaktadır.

Çatı Koleji Tanıtım Filmi
Çatı Koleji İndirimleri
Çatı Koleji Yorumları
Devamını Gör
Çatı Koleji'nde Eğitime Bakış
Çatı Koleji Tanıtım Filmi
Çatı Koleji Galeriler

Çatı Koleji Kampüsleri

Çatı Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Antalya Çatı Koleji Kampüsü
Antalya / Muratpaşa
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Antalya Çatı Koleji Ortaokulu, öğrencilerine sunduğu yenilikçi eğitim anlayışı ve aktivite çeşitliliğiyle dikkat çe...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Çatı Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum