fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Başkent Üniversitesi Ayşeabla Okulları

Başkent Üniversitesi Ayşeabla Okulları, eğitim imkanlarına, fiyatlarına ve bursluluk bilgilerine kolayca ulaşın!

Başkent Üniversitesi Ayşeabla Okulları'nda Eğitim

1946 yılından itibaren eğitim sektörüne yön veren kurumlar arasında bulunan Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları, Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet vermektedir. Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda geleceğin aydın gençlerini yetiştirmeyi hedefleyen kurum, alanında uzman ve deneyimli eğitim kadrosu ile bölgede aileler tarafından en çok tercih edilen okullar arasındadır.


Kolej bünyesinde anaokulundan liseye kadar tüm kademeler mevcuttur. Böylece öğrenciler üniversiteye başlayana kadar, herhangi bir uyum sağlama problemi yaşamadan aynı kurumda eğitim görebilmektedir. Başkent Üniversitesi Ayşeabla Okulları bünyesinde bulunan ölçme ve değerlendirme birimi sayesinde öğrencilerin akademik gelişimleri düzenli olarak takip edilmektedir. Öğrencilerin başlayacağı eğitim kademesine hazır seviyede olup olmadığı konusunda bu birim önemli bir görev üstlenmektedir. Eksik olunan konuların tespitinden sonra uygulanan etüt programlarıyla eksik olan konular tamamlanmaktadır.


Başkent Üniversitesi Ayşeabla Okulları öğrencilerin her alanda kendini yetiştirmiş, donanımlı bireyler olarak mezun olmalarını amaçlamaktadır. Bu hedef doğrultusunda okulda bulunan öğrenci kulüpleri ile öğrencilerin sosyalleşebilecekleri, kültürel bilgi ve birikimlerini arttırabilecekleri ortamlar oluşturulmaktadır. Kurumda düzenlenen spor faaliyetleri ile öğrencilerin fiziksel gelişimleri desteklenirken aynı zamanda ekip çalışması bilinci oluşturulmaktadır.


Anaokulu kademesinden itibaren verilen İngilizce eğitimleri ile öğrencilerin birer dünya vatandaşı olarak yetiştirilmesi hedeflenmektedir. Öğrenciler sadece yeni bir dil öğrenmekle kalmayıp aynı zamanda farklı kültürlerin varlığını da keşfetmektedir. Yoğunlaştırılmış İngilizce ders içerikleri ile çocukların yabancı dil okuma, yazma, dinleme, anlama ve konuşma becerileri en üst seviyeye çıkarılmaktadır. Böylece lise kademesinden mezun olan öğrenciler sadece ülkemizin değil, dünyanın en iyi üniversitelerine de yerleşme fırsatı bulmaktadır.


Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları bünyesinde bulunan psikolojik danışmanlık ve rehberlik birimi eğitim sürecinde tüm öğrencilere gereken desteği sağlamaktadır. Özellikle anaokulu kademesinde uygulanan oryantasyon programları ile çocuklar okula ve eğitim hayatına kolayca adapte olmaktadır. Sınava hazırlık sürecinde olan öğrencilere sınav stresi ile baş etme ve etkili ders çalışma yöntemleri gibi birçok alanda fayda sağlanmaktadır.


Başkent Üniversitesi Ayşeabla Okulları fiyatları kademeler arasında farklılık göstermektedir. Kurum tarafından, liseye geçiş sınavlarında başarılı olan öğrencilere belirli oranlarda burs imkanı sağlanmaktadır. Ayrıca Başkent Üniversitesi Ayşeabla Okulları bursluluk ve kabul sınavı sayesinde okula yeni kayıt olacak olan öğrencilere çeşitli indirim fırsatları sunulmaktadır.

Başkent Üniversitesi Ayşeabla Okulları 2024 Fiyatları

Başkent Üniversitesi Ayşeabla Okulları 2024 yılında talep edeceği eğitim ve yemek ücretlerini açıkladı. Aşağıda belirtilen tutarlara %10 KDV dahil edilmiştir.

Başkent Üniversitesi Ayşeabla Okulları 2024 Fiyatları
Eğitim Seviyesi Fiyat
Anaokulu 340.000 TL
İlkokul 160.830 TL - 325.000 TL
Ortaokul 156.740 TL - 335.000 TL
Lise 162.150 TL - 345.000 TL
Başkent Üniversitesi Ayşeabla Okulları Tanıtım Filmi
Başkent Üniversitesi Ayşeabla Okulları İndirimleri
Başkent Üniversitesi Ayşeabla Okulları Yorumları
Devamını Gör
Başkent Üniversitesi Ayşeabla Okulları'nda Eğitim
Başkent Üniversitesi Ayşeabla Okulları 2024 Fiyatları
Başkent Üniversitesi Ayşeabla Okulları Tanıtım Filmi
Başkent Üniversitesi Ayşeabla Okulları Galeriler
Başkent Üniversitesi Ayşeabla Okulları Yorumları

Başkent Üniversitesi Ayşeabla Okulları Kampüsleri

Başkent Üniversitesi Ayşeabla Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Başkent Üniversitesi Ayşeabla Okulları Kampüsü
Ankara / Çankaya
comment-icon 4 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Başkent Üniversitesi Ayşeabla İlkokulu, eğitimde kalite ve öğrencinin bireysel gelişimine odaklanan modern bir okul...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Başkent Üniversitesi Ayşeabla Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum