fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Darüşşifa Asal Koleji

Darüşşifa Asal Koleji eğitimin temel ihtiyaçları konusunda donattığı modern ve çağdaş eğitim ortamlarını zaman kaybetmeden kolaylıkla inceleyin!

Darüşşifa Asal Koleji'nden Eğitime Bakış

2019 senesinde eğitim hayatına başlayan Darüşşifa Asal Koleji Ankara'nın Eryaman ilçesinde çalışmalarını sürdürmektedir. Kampüs içerisinde anaokulu seviyesinden liseye kadar eğitim verilmektedir. Okul içerisinde toplam 32 adet derslik bulunmaktadır. Öğrencilerin ferah dersliklerde hayal güçlerini kullanabilecekleri bir ortam yaratılmıştır. Çağın gereksinimleri dikkate alınarak donatılan eğitim kurumunda laboratuvar ve atölyeler bulunmaktadır. Büyük bir kapalı alana sahip olan Ankara Asal Koleji'nin oldukça geniş bahçesi bulunmaktadır. Öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulan eğitim binasında ders programları da uzman akademisyenler tarafından hazırlanmaktadır. Ankara'da merkezi bir alana kurulu olan kurum ulaşım açısından kolay bir noktada yer almaktadır. Bununla birlikte öğrencilerin güvenli ulaşımı açısından servis imkanı da sunmaktadır.


Darüşşifa Asal Koleji, küçük yaştan itibaren öğrencilerin sarmal bir düzen içerisinde eğitim almasını sağlamaktadır. Öğrencilere sunulan eğitim programları onların yalnızca akademik alanda gelişimini desteklemez. Hazırlanan öğrenim programları öğrencilerin fiziksel ve bilişsel gelişimlerini de destekleyerek kapsamlı bir hale getirilmektedir. Öğrenci merkezli eğitim anlayışı sayesinde öğrencilerinin bireysel farklılıklarının bilincinde olarak hareket etmektedir. Böylelikle her öğrenci özgür bir biçimde kendisini ifade edebilmekte ve sorunlarına karşılık çözüm bulabilmektedir. Çağdaş eğitim yöntemleri ile gelişime açık çalışmalar sürdürmektedir.


Asal Koleji Ankara'da uluslarası bakış açısına sahip, donanımlı ve nitelikli bireyler yetiştirilmektedir. Kaliteli bireyleri hayata hazırlayarak geleceğe yön vermektedir. Her öğrencinin kişiliği ve karakteri farklı olmaktadır. Farklılıkları dezavantajdan çok sunduğu eğitimle avantaja çevirmektedir. Okul bünyesinde bulunan psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmetleri okulda bulunan öğrencilerle birebir etkileşimler kurmaktadır. Böylelikle öğrencileri anlamakta ve onlara özel bir biçimde yaklaşmaktadır. Öğrencilerin eğitim alanında yaşadıkları sıkıntıları kolaylıkla dile getirebilmesi sağlanmaktadır. Bu sayede öğrenciler daha öz güvenli bireyler olmaktadır.


Darüşşifa Asal Koleji Anaokulu

Öğrenci gelişiminin temelini oluşturan anaokulu seviyesinde özgün eğitim içerikleri oluşturmaktadır. Çağın gerekliliklerinden birisi olan yabancı dil eğitiminin temeli Darüşşifa Asal Koleji Anaokulu'nda atılmaktadır. Okul öncesinde her sınıfta iki öğretmen bulunmaktadır. Yabancı dil ve Türkçe öğretmeni olmak şartıyla öğrenciler kapsamlı bir öğrenim süreci yaşamaktadır. Yabancı dil eğitiminin ön planda olmasıyla birlikte öğrenciler küçük yaştan itibaren dilbilgisel alanda gelişmektedir. Tematik eğitim ortamları oluşturarak öğrencilerin eğlenerek öğrenmesi sağlanmaktadır. Anaokulu seviyesindeki öğrenciler oyunlar ve çeşitli etkinliklerle öğrenmektedir. Yaz okulunun da bulunduğu Asal Koleji'nde öğrenciler eğitimsiz kalmamaktadır.


Öğrenciler konusunda hassas olan Darüşşifa Asal Koleji Anaokulu, eğitimin yanı sıra öğrencilerin sağlığı ve güvenliği için de sağlıklı adımlar atmaktadır. Okul içerisinde revir ve tam zamanlı sağlık personelleri bulunmaktadır. Bu sayede oluşabilecek herhangi sağlık probleminde anında karşılık verilebilmektedir. Öğrenci gelişimini yalnızca aldığı eğitim sağlamamaktadır. Gelişimi destekleyen bedensel faaliyetler için en önemli şey beslenmedir. Darüşşifa Asal Koleji Anaokulu, diyetisyenler tarafından hazırladığı özel beslenme programları ile öğrencilerin gelişimine fayda sağlamaktadır. Çeşitli fiziksel aktivitelerle de beslenmenin getirilerini öğrencilere kazandırmaktadır.


Darüşşifa Asal Koleji İlkokulu

Okul bünyesinde bulunan rehberlik hizmeti, öğrencilerle yakından ilgilenerek onların duygusal ihtiyaçlarını etkin bir biçimde karşılamaktadır. Öğrenciler arası iletişim bazen zor olabilmektedir. Öğrencilerin bireysel farklılıklarını göz önünde bulundurarak onların kendilerini ifade edebilmelerini sağlamak kurumdaki eğitmenler tarafından desteklenmektedir. Rehberlik hizmeti öğrencilerin velileri ile sürekli olarak irtibat halinde bulunduğundan dolayı veliler öğrencilerin gelişimlerini ve yaşadığı sıkıntılara hakim olmaktadır. Darüşşifa Asal Koleji İlkokulu'nda sergilenen eğitim programları öğrencilerin öğrenme sürecini kolaylaştırarak bilişsel gelişimlerini desteklemektedir.


Darüşşifa Asal Koleji Ortaokulu

Ortaokul seviyesinde alınan eğitim öğrencilerin başarı ve mutluluğunda önemli bir etkiye sahiptir. Bu dönemde öğrenciler hedeflerini yavaş yavaş belirlemekte ve hedefleri doğrultusunda hareket etmektedir. Darüşşifa Asal Koleji Ortaokulu'nda öğrencilerin hem sosyal-kültürel hem de akademik alanlarda aktif bireyler olmaları sağlanmaktadır. Hazırlanan eğitim modelleri ile birlikte öğrenciler her açıdan geliştirilmektedir. Yalnızca akademik ağırlıklı olarak değil onların birer dünya vatandaşı olabilmesi için gereken her türlü eğitim Asal Koleji'nde verilmektedir.


Darüşşifa Asal Koleji Ortaokulu öğrencilerin rahat olabilmesi ve güvenli bir biçimde vakit geçirebilmesi için fiziki imkanlarını bu doğrultuda hazırlamaktadır. Son derece konforlu, teknolojik eğitim ortamlarında öğrencilerin her ihtiyacını doğrudan karşılayabilmektedir.


Darüşşifa Asal Koleji Anadolu ve Fen Lisesi

Darüşşifa Asal Koleji Anadolu Lisesi, öğrencilerin her alanda gelişimini desteklemek adına doğrudan eğitim modelleri oluşturmaktadır. Alanlarında donanımlı ve yetkili öğretmenler tarafından sunulan bu eğitimin takibi çeşitli deneme sınavları ve testlerle sağlanmaktadır. Öğrenci gelişiminde etkili rol oynayan atölyeler ve laboratuvarda işlenen derslerle teoride sunulan bilgi pratiğe dönüştürülmektedir. Bu sayede öğrenciler yalnızca eğitimi dinlemiş olmaz. Uygulama yaparak sunulan eğitimin kalıcılığını artırmaktadır. Sınıflardaki öğrenci sayılarını az sayıda tutarak onlarla birebir ilgilenme fırsatı Darüşşifa Asal Koleji Liseleri'nde oluşturulmaktadır.


Darüşşifa Asal Koleji Fen Lisesi, daha çok matematik ve fen ağırlıklı olarak eğitim hizmetini devam ettirmektedir. Bununla birlikte öğrencilerinin yabancı dil konusunda etkili bilgi sahibi olabilmesi için de çalışmalarını sürdürmektedir. Branşlarına hakim, güçlü ve eğitime sevdalı öğretmenler tarafından sürdürülen eğitim programları sayesinde öğrenciler etkili eğitim ortamlarında bulunmaktadır. Darüşşifa Asal Koleji Liseleri'nde eğitim danışmanlığı ve koçluk sistemi bulunmaktadır. Böylelikle öğrencilerin hedefleri doğrultusunda etkili adımlar atması sağlanmaktadır.

Darüşşifa Asal Koleji İndirimleri
Darüşşifa Asal Koleji Yorumları
Devamını Gör
Darüşşifa Asal Koleji'nden Eğitime Bakış
Darüşşifa Asal Koleji Galeriler
Darüşşifa Asal Koleji Yorumları

Darüşşifa Asal Koleji Kampüsleri

Darüşşifa Asal Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Etimesgut Darüşşifa Asal Koleji Kampüsü
Ankara / Etimesgut
comment-icon 1 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Ankara’ da eğitim hizmetini sürdürmekte olan Özel Darüşşifa Asal Koleji Anaokulu, sahip olduğu imkanlar ile popülerlik k...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Darüşşifa Asal Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum