fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Yön Koleji

Yön Koleji hakkında detaylı bilgilere kolayca ulaşın. Yön Koleji fiyatlarına, veli yorumlarına, bursluluk sınav tarihlerine ve adreslerine hemen göz atın.

Yön Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Yön Koleji Anaokullar

Yön Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Yön Koleji İlkokullar

Yön Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Yön Koleji Ortaokullar

Yön Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE

Yön Koleji Hakkında

  • Yön Koleji'nde Eğitime Bakış
  • Yön Koleji Tanıtım Filmi

YÖN KOLEJİ'NDEN EĞİTİM

Özel Yön Koleji, bünyesinde bulunan öğrencilerin; kültürel, sanatsal ve sosyal alanlarda gelişmiş, ulusal ve uluslararası değerlere sahip, öz güvenli, ülkesine ve dünyaya değer katabilecek mutlu bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Yön Koleji, öğrencilerini sadece akademik yönden geliştirmeyi hedeflememektedir. Öğrencilerini çok yönlü olarak geliştirmeyi ve eğitmeyi hedefleyen özel kurum, birer dünya vatandaşı yetiştirmektedir. Okulda öğrenciler anaokulundan başlayarak lise seviyesine kadar bütünleşik bir yapı içerisinde eğitim alabilmektedirler.


Yön Koleji, anaokulundan başlayarak yabancı dil eğitimi vermektedir. İngilizce ve Almanca eğitim vermekte olan kurum, öğrencilerin bu dilleri ana dili gibi etkin kullanmasını planlamaktadır. Okulda öğrenciler, branşında başarılı ve üst düzeyde eğitim almış Türk öğretmenlerle eğitim görmekle birlikte ana dili İngilizce ve Almanca olan eğitmenlerle birlikte dil öğrenme fırsatı yakalamaktadır.


Yön Koleji anaokulu dönemindeki öğrencilerin çok yönlü gelişimlerini sağlamak amacı ile zengin içerikli olan YönX modeli ile eğitim vermektedir. Kurum bu dönemde öğrencilere uygulamalı branş dersleri sunarak, eğitim programını oluşturan bilgilerin pekiştirmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda yaşıtları ile aynı ortamda bulunan öğrencilerin paylaşımcılık, dostluk, kardeşlik gibi duygularını geliştirmektedir. Okul öncesi bu dönemde öğrencilerin zihinsel gelişimlerini desteklemek amacı ile robotik ve kodlama derslerinin yanında, akıl oyunları dersleri de sunmaktadır. Öğrenciler Yön Koleji'nde gerek akademik gerek sosyal yönden, gelişimini devam ettirmektedir.


Öğrencilerin kişilik gelişimleri, oto-disiplin kazanımı, çalışma alışkanlıkları kazanması, hedef ve amaçların belirlenmesi açısından ilkokuldan itibaren eğitim programlarını buna göre düzenlemektedir. Öğrencilerin yetenek ve kabiliyetlerini ön plana çıkaran, öz güven gelişimini sağlayan ve birçok faaliyet ve etkinliğe yer veren eğitim programı ile öğrencilerin eğitimini desteklemektedir. Her sınıf seviyesinde uzman öğretmenler aracılığı ile öğrenim gören öğrenciler ezberden uzak bir eğitim hizmeti almaktadır.


YönX eğitim modeli ile kurum, üretkenlik ve girişimciliği işleyerek öğrencilerine öğretmeyi ve öğrenmeyi hedeflemektedir. Öğrencilerine doğru yönlendirmeler yaparak gelişim ve kalıcı beceriler sağlamayı amaçlamaktadır. Yön Koleji ortaokul döneminde uluslararası bireyleri bünyesinden mezun etmek amacı ile çalışmalarını çeşitlendirmektedir. Çeşitli öğrenci kulüpleri ile bir arada gelişimi sağlamaktadır. Yön Koleji, öğrencilerine verdiği eğitimle, başarının sadece sınıf içerisinde değil, yaşam boyunca olmasını hedeflemektedir.


Yön Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Yön Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Yön Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum