fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Ahmet Şimşek Koleji

Ahmet Şimşek Koleji'nin fiyatlarına, bursluluk sınav tarihlerine, erken kayıt dönemlerine, veli yorumlarına hemen göz atın. Kurum hakkındaki detaylara ulaşın.

Ahmet Şimşek Koleji Hakkında

  • Ahmet Şimşek Koleji'nde Eğitim
  • Ahmet Şimşek Koleji Tanıtım Filmi

AHMET ŞİMŞEK KOLEJİ

Ahmet Şimşek Koleji 30 yılı aşkın süredir eğitim hizmeti veren ve edindiği tecrübe ve birikimleri ile en yüksek standartlarda kaliteli eğitimde markalaşmış ve her sene yaptığı yapılandırma çalışmaları ile günümüze daima ayak uydurmuştur. Çağın gerektirdiği en son imkanları ve teknolojileri kullanan okul faaliyetlerine hız kesmeden devam etmekte ve öğrencilerini hayata hazırlama amacı gütmektedir. Okul mükemmel eğitim ve öğretim vermemenin yanında daha ileri giderek öğrencilerine birtakım özellikleri ve vasıfları kazandırma çalışmaları yapmaktadır. Bu vasıflar arasında adaletli, dürüst olmak ve çalışkan olmak, insan haklarına saygı duymak, başarılı olmanın formüllerini bularak kendilerini en iyi şekilde yetiştirebilmelerine olanak sağlamak vardır.


Ahmet Şimşek Koleji gelecek nesilleri Türkiye'nin dünyaya açılacak kapıları olarak gördüğünden onları entelektüel ve donanımlı bireyler olarak yetiştirmektedir. Okulun en önem verdiği hususlardan biride yabancı dil eğitimidir. Yabancı dil eğitimi için sinematik eğitim sistemini uygulamakta ve öğrencilerin yaşayarak öğrenmelerini sağlayacak ortamları yaratmaktadır. Öğrencilerin öğrenmekte oldukları dilde akademik yeterliliğe sahip olmalarını ve günlük hayatlarında kullanabilmelerini amaçlayan Ahmet Şimşek Koleji, çeşitli çalışmalar ve etkinlikler ile bu amaca uygun hareket etmektedir. Öğrencilere ödevler ve proje çalışmaları verilmekte ve okul dışında da konuların pekiştirilmesi desteklenmektedir.


Ahmet Şimşek Koleji öğrencilerinin akademik gelişimlerinin yanında kurmuş olduğu 22 kulüpler birlikte, sanata ve spora teşvik etmekte, ilgi ve yeteneklerini geliştirebilme imkanı bulmaktadır. Okulun buradaki amacı her öğrenciye hitap eden aktiviteler ile okula zevkle ve isteyerek gelmelerini sağlamaktadır. Her biri alanında uzman öğretmenler öğrencilerin gelişimlerini takip etmekte, konularda geri kalan öğrencilere ek dersler açılmaktadır.


Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum