fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Akay Koleji

Akay Koleji hakkında tüm detaylara hızlıca ulaşın. Akay Koleji'nin, tanıtım yazılarına, fotoğraf galerilerine, fiziksel olanaklarına ve adreslerine hemen ulaşın.

Akay Koleji'nde Eğitim

AKAY KOLEJİ

Akay Koleji, bünyesinde öğrenim gören öğrencilerin bireysel farklılıklarını göz önünde bulundurup her öğrenciye özgü eğitim mantığıyla hizmet vermektedir. Okulun eğitim modelinin amacı öğrencinin tüm eğitsel ihtiyaçlarını karşılayarak gelecek nesilleri yetiştirmektedir. Böylece öğrenciler okul dışında herhangi bir kurumda kendini geliştirme ihtiyacı hissetmezler.


Akay Koleji rehberlik birimi ile ergenlik dönemi içinde olan öğrencilerin fiziksel, duygusal ve sosyal gelişimlerini takip ederek, öğrencilerin karşılaştığı sorunların üstesinden gelmeleri için onlara önderlik eder. Psikolojik danışmanlar öğrenciler ile açık ve dürüst bir ilişki kurarak sağlıklı karar verebilmeleri noktasında yardımcı olur. Öğrencilerin durumları veliler ile dönemsel olarak paylaşılır. Böylece aileler çocuklarının gelişimleri hakkında sürekli olarak bilgi sahibi olmaktadırlar. Ayrıca Akay Koleji'nde bulunan psikolojik danışmanlar veliler ile grup çalışmaları gerçekleştirmekte, belirlenen konularda paylaşımlar yapılmaktadır.


Akay Koleji, STEM eğitiminde öncü bir kurum olup, öğrencilerin buluşlar ortaya koymasına, diğer öğrenciler ile işbirliği kurmasına ve öz yeterlilik kazanmalarına olanak sağlar. Böylece öğrenciler girişimci bir ruh ile olaylara farklı açılardan bakmayı öğrenirler.


Haftalık sınavlar ile öğrenciler geldikleri seviyeleri görme şansı yakalarlar. Bu sayede eksiklerini fark edebilen öğrenciler öğretmenlerden destek alarak diğer öğrenciler ile aynı seviyeye gelmektedirler.


Akay Koleji yabancı dil eğitimini anaokulu kademesinden lise seviyesine kadar etkin biçimde desteklemektedir. Kurumun sağladığı ayrıcalıklı eğitim modeli programları doğrultusunda öğrencilerin en az iki dili etkin olarak kullanabilmesi sağlanmaktadır. Aynı zamanda kurum, öğrencilerinin; evrensel değerlere bağlı, teknolojiyi iyi ve etkili biçimde kullanabilen, insana ve doğaya saygılı bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Çağın gerekliliklerinden birisi niteliğinde olan yabancı dil eğitimi, öğrencilere en doğru biçimde Akay Koleji'nde aktarılmaktadır.


Akay Okulları, başarılı bireyleri hayata hazırlama konusunda etkili eğitim içerikleri oluşturmaktadır. Branşlarında donanımlı öğretmenlerle birlikte öğrencilerin kaliteli eğitim ortamlarında ayrıcalıklı bir öğrenim görmesi sağlanmaktadır. Öğrenci odaklı eğitim yaklaşımları ile öğrencilerin bireysel potansiyelleri maksimum seviyelere çıkarılmaktadır. Akay Eğitim Kurumları Aydın Eğitim Modeli ile öğrencilere yenilikçi bakış açısı ile hizmet vermektedir. Kurum, tekrarlardan sıyrılıp, öğrencilerin bireysel özelliklerinin bilincinde olarak klasik eğitim anlayışından uzak bir yaklaşımla hizmet vermektedir. Öğrencilerin gelişimi üç ana başlık altında ilerletilmektedir. Bu başlıklar; Bilişsel Gelişim, Sosyal Gelişim ve Duygusal Gelişimdir.

Akay Okulları Maltepe Kampüsü Tanıtım Filmi
Akay Koleji İndirimleri
Akay Koleji Yorumları
Devamını Gör
Akay Koleji'nde Eğitim
Akay Okulları Maltepe Kampüsü Tanıtım Filmi
Akay Koleji Galeriler
Akay Koleji Yorumları

Akay Koleji Kampüsleri

Akay Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Maltepe Kampüsü
İstanbul / Maltepe
comment-icon 55 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
"Eğitim, ciddi kurumların işidir” 1965 yılında kurulan Fen Bilimleri, kurulduğundan bu yana her yıl, öğrencilerinin...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Akay Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum