fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

And Okulları

And Okulları; fiyatlarına, indirimlerine, güncel veli yorumlarına, iletişim bilgilerine, erken kayıt dönemlerine ve detaylı fotoğraflarına hemen göz atın.

And Okulları'nda Eğitime Bakış

And Okulları, İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Anaokulu ve ilkokul kademelerinde eğitim vermektedir. Şehre oldukça yakın ve şehirle iç içe olan bir bölgede şehirden uzak bir yaşam alanını öğrencilere sunmaktadır. Okulun sahip olduğu kampüs 1200 metrekarelik bir bahçe içerisindedir. Kurum, butik okul anlayışıyla hareket etmektedir. Bahçe içerisinde iki adet villa içerisinde eğitim faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. Kurumda eğitim-öğretim faaliyetlerini geliştiren eğitim kadrosu alanında gerekli eğitimlerini tamamlamış, hitap ettiği yaş grubuyla güçlü ve etkili iletişim kurabilen kişilerden seçilerek oluşturulmaktadır.


And Koleji, çocukların gelişimlerinde doğanın ve doğal ürünlerin önemli bir yer kapladığının farkındadır. Bu farkındalık doğrultusunda öğrenciler için geniş ve eğlenceli bir bahçe ortamı oluşturmuştur durumdadır. Bu bahçe ortamında öğrenciler için çeşitli meyve ağaçları, güzel kokulu çiçekler ve bitkiler bulunmaktadır. Çocukların toprağa temas edebilecekleri tarım alanları da kampüs içerisinde bulunmaktadır.


And Eğitim Kurumları, öğrencilerin gelişimlerini yalnızca belirli temel bilgileri öğrenmek olarak ele almamaktadır. Kurum her öğrencinin farklı ve biricik olduğunun bilincinde olarak hareket etmekte ve bu doğrultuda her bir öğrenciyle özel olarak ilgilenmektedir. Bu ilgi ve kalitenin değerinin düşmemesi adına kurumun kontenjanları kapasitelerle sınırlı tutulmaktadır. Sınırlı sayıda tutulan sınıflarda, ferah ve rahat bir eğitim ortamı sunulmaktadır. Öğrencilerin içlerinde bir potansiyel olduğuna inanan kurum, bu potansiyeli geliştirmek adına çaba göstermektedir.


And Okulları eğitim süreçlerini çeşitli etkinliklerle renkli hale getiren bir kurumdur. Hafta sonları çeşitli kurslar kurum bünyesinde gerçekleştirilmektedir. Bu kurslarda öğrencilerin ilgi ve becerileri doğrultusunda yeni kazanımlar elde etmesi hedeflenmektedir. Kurum yaptığı hafta sonu kurslarında zaman zaman ailelerle işbirliği içerisinde çalışmaktadır. Her öğrencinin farklı özellikleri, istekleri ve yeteneklerinin olduğu bilincinde; bu farklılıkları güçlü ve zengin bir hale getirmek adına çaba göstermektedir.


And Okulları eğitimi dört duvarın dışına taşımaktadır. Bu doğrultuda kurum bünyesinde eğitmenler eşliğinde çeşitli doğal ve kültürel geziler gerçekleştirilmektedir. Gezilerin bir kısmı ailelerin de dahil olduğu etkinlikler şeklinde gerçekleşmektedir.


Beşiktaş And Okulları yabancı dilin öneminin farkında olan bir eğitim kurumudur. Bu farkındalık doğrultusunda öğrencilere nitelikli bir dil eğitimi vermek amaçlanmaktadır. Öğrencilerin gündelik yaşantılarında kullanabilecekleri, kaliteli ve nitelikli bir yabancı dil eğitimi verilmektedir.

And Okulları İndirimleri
And Okulları Yorumları
Devamını Gör
And Okulları'nda Eğitime Bakış
And Okulları Galeriler

And Okulları Kampüsleri

And Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Beşiktaş And Okulları Kampüsü
İstanbul / Beşiktaş
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

And Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum