fb

Ankara Varlık Okulları

Ankara Varlık Okulları hakkında tüm bilgilere ulaşın! Kampüs kampüs detaylı bilgi, fiyat bilgileri ve daha fazlasını inceleyin!

Ankara Varlık Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Ankara Varlık Okulları Liseler

Ankara Varlık Okulları liselerini
inceleyin.

İNCELE

Ankara Varlık Okulları Hakkında

  • Ankara Varlık Okulları'nda Eğitime Bakış


Felsefe kökenli bir eğitimin uygulanması ve yaygınlaştırılması amacıyla kurulan kurumumuz 2011-2012 yılından itibaren eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. 2010 yılı sonlarındaki akınan karar üzerine kurulan Varlık'ın tarihi bugüne dek üç aşamadan geçmiştir. İlk olarak 2011-12 eğitim öğretim yılından 2014-15 eğitim öğretim yılına dek bir dershane olarak faaliyetlerine başlayan kurum, daha sonrasında ilgili yasa ve yönetmelikler doğrultusunda katıldığı dönüşüm programı kapsamında 2015-16 eğitim öğretim yılından 2018-19 eğitim öğretim yılına dek bir temel lise olarak faaliyetlerini sürdürmüştür. Söz konusu bu dönüşüm programını da tamamlayan kurum, 2019-20 eğitim öğretim yılından itibaren Özel Varlık Anadolu Lisesi olarak faaliyetlerine başlamıştır.


Öncelikle Ankara özelinde, sonrasında ise Türkiye ve dünya genelinde nitelikli bir özel okul olarak örnek gösterilen ve örnek alınan adreslerden biri olmayı amaçlayan okul, bu amacı doğrultusunda içinde bulunduğu aşamada bir özel lise olarak yürüttüğü faaliyetlerinin yanı sıra eğitime yönelik birçok sosyal sorumluluk projesini de gerçekleştirmektedir. Okulda eğitim faaliyetlerine ilişkin tüm hususlar VAP (Varlık Akademi Projesi ve Varlık Akademi Programı) esasları ve standartları üzerinden yürütülmektedir. Kurum ilkeleri gereği tek şube olarak 12 kişilik sınıflarda eğitim faaliyetlerinin yürütüldüğü okulda, kayıt işlemleri de VAP standartları üzerinden SFS (Sabit Fiyat Sürekliliği) uygulaması kapsamında gerçekleştirilmektedir.

Ankara Varlık Okulları Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum