fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Antalya Kuantum Okulları

Antalya Kuantum Okulları hakkında tüm bilgilere ulaşın! Kampüs kampüs detaylı bilgi, fiyat bilgileri ve daha fazlasını inceleyin!

Antalya Kuantum Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Ortaokullar

Antalya Kuantum Okulları Ortaokullar

Antalya Kuantum Okulları ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Antalya Kuantum Okulları Liseler

Antalya Kuantum Okulları liselerini inceleyin.

İNCELE

Antalya Kuantum Okulları Hakkında

  • Antalya Kuantum Okulları'nda Eğitime Bakış


Üzerindeki sorumluluğun bilinciyle çıktığı bu yolda Atatürk ilke ve inkılapları ışığında, üretken, yurtsever, çalışkan, kendi değerlerine sahip çıkan ve aynı zamanda yeniliklere açık bilim insanları yetiştirmek, Antalya Kuantum Okullarının temel hedefi olmuştur. Eğitim hiçbir zaman tek kulvardan başarıya ulaşan bir yapı değildir. Eğitim sistemindeki tüm paydaşların sürece ortak olması çok önemlidir. Kuantum Okulları, okulu dersten ibaret görmeyerek ilerler. Kuantum eğitim sistemi bireyselleştirilmiş eğitim anlayışını merkeze alarak hareket eden bir yapıdadadır. Bu bireysellik bire bir ders anlayışı ile sınırlı değildir.


Bireyselleştirilmiş eğitim modelinde birçok programın yanı sıra takviye dersler, paket programlar, özel dersler gibi öğrencinin ihtiyacına yönelik seçenekler bulunur. Her öğrenci özeldir. Seviyeleri ve öğrenme hızları birbirinden farklıdır. Önemli olan öğrencide var olan cevheri açığa çıkarmaktır. Çalışma programları yapılmadan önce öğrenci koçluğu, bireysel rehberliği, yapılarak öğrenci tanınır. Önce hayaller ve hedefler belirlenir. Bu tanıma süreci sonrası öğrenciye hedefler çıkarılır. Toplumsal duyarlılığa sahip, ülkesini seven ve ona hizmet etmek isteyen, işini severek yapacak, iyi doktorlar, iyi mühendisler kısaca nitelikli öğrenciler yetiştirmek amacıyla öğrencilerin her türlü ihtiyacına karşılık verecek bir eğitim sistemi benimsenmiştir.


Antalya Kuantum Okulları geleceğe umutla bakan dinamik bir nesil yetiştirmek hedefiyle uzun vadede kalıcı başarılar elde etmek ve gelecek dönemlerde okullarının sayısını artırarak ülkemizin çağdaş medeniyet düzeyine ulaşmasında katkıda bulunmak için bu yolda ilerlemektedir.

Antalya Kuantum Okulları Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Antalya Kuantum Okulları Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum