fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Asfen Okulları

Asfen Okulları'nın güncel fiyatlarına, yabancı dil olanaklarına, veli yorumlarına, fotoğraf galerine göz atın. Asfen Okulları'nın size en uygun şubesini keşfedin.

Asfen Okulları Hakkında

  • Asfen Okulları'nda Eğitim
  • Asfen Okulları Fiyatları
  • Asfen Okulları Tanıtım Filmi

ASFEN OKULLARI

Asfen Okulları, bünyesinde öğrenim gören öğrencilerin her birinin farklı potansiyellerinin olduğunu düşünerek, geleceğimize yön verecek genç nesilleri hayata hazırlayan ve bu doğrultuda kendini her geçen gün geliştiren bir yapı içerisinde eğitim vermektedir. Öğretmenlerin görevi ise öğrencilerin potansiyellerini keşfetmelerini sağlamak ve onları en doğru şekilde yönlendirmektir.


Asfen Okulları'ndaki eğitim sistemi Finlandiya'da başarı oranı yüksek okulların sistemini MEB müfredatıyla harmanlanarak oluşturulmuştur. Okul yaşayarak ve deneyimleyerek öğrenmenin en etkili öğrenme yolu olduğunu düşünmektedir. Böylece öğrenciler eğlenceli etkinlikler ile öğrendiklerini pekiştirmekte, okula severek ve isteyerek gelmektedir. Asfen Okulları'nın diğer okullardan bir farkı da ev ödevlerini kaldırması olmuştur. Bunun yerine öğrenciler takıldıkları konularda etüt çalışmalarına katılabilmekte konu tekrarı yapabilmektedir. Özel olarak tasarlanmış birbirinden farklı teknolojik sınıflar öğrencilerin birer bilişim okuryazarı olmasını sağlamaktadır.


Asfen Okulları öğrencilerini kayıt olduğu günden itibaren fiziksel, zihinsel ve sosyal gelişimlerini gözlemler. Öğrencinin çevresiyle olan ilişkisi rehberlik birimi tarafından değerlendirilir ve aileler ile yapılan görüşmeler sonucu öğrencinin durumu hakkında bilgi verilir. Bunun dışında eğitim yılı içerisinde okula davet edilen uzmanlar seminer vermekte çocuk eğitimi ve gelişimi ile ilgili bilgiler paylaşmaktadır.


Asfen Okulları yabancı dilin öğrencinin dünyaya açılmasını sağlayan sihirli bir gemi olduğunu düşünmekte ve anaokulundan başlayarak yoğunluğu artan bir şekilde İngilizce eğitimi vermektedir. İngilizce dersleri bir Türk bir de yabancı öğretmenle ilerlemekte ve öğrenciler teknolojinin de yardımıyla daha kalıcı bir şekilde öğrenimlerini sürdürmektedirler. Sene sonunda yapılan değerlendirme sınavında ise öğrencilerin geldikleri seviye ölçülmektedir.


Asfen Okulları'nda bulunan; bahçe ve tarım kulübü, gitar kulübü, resim kulübü, gezi kulübü ve spor kulübü öğrencilerin akademik başarılarının yanında sosyal gelişimlerini de desteklemektedir.

Asfen Okulları Esenyurt Kampüsü fiyatları aşağı belirtildiği gibidir.

Eğitim SeviyesiEğitim ÜcretiYemek Ücreti
Anaokulu15.400 TL2.200 TL
İlkokul16.900 TL2.200 TL
Ortaokul18.400 TL2.200 TL

  • Eğitim - öğretim ve yemek ücretlerine KDV dahildir.
  • Servis ücretleri mesafe bazlı olup, tavan ücret UKOME tarafından belirlenir.
  • Kitap ve kıyafet bedeli eğitim ücretine dahil değildir.
  • Şehit ve gazi çocuklarına %100 burs uygulanır.
  • Kardeş öğrencilere %5 indirim uygulanır.
  • Nakit ödemelerde %5 indirim uygulanır.
  • 4-8. Sınıf öğrencilerine okulumuzda girecekleri bursluluk sınav sonucuna göre eğitim ücreti üzerinden % 100'e kadar başarı bursu uygulanır.

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum