fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Ata Koleji

Ata Koleji'nin bursluluk sınav tarihlerine, fotoğraflarına, eğitim ücretlerine ve fiziksel olanaklarına göz atın. Ata Koleji hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşın.

Ata Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Ata Koleji Anaokullar

Ata Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Ata Koleji İlkokullar

Ata Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Ata Koleji Ortaokullar

Ata Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Ata Koleji Liseler

Ata Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Ata Koleji Hakkında

  • Ata Koleji Eğitime Bakış
  • Ata Koleji Fiyatları 2021

ATA KOLEJİ

Ata Koleji'nin amacı, Atatürk ilke ve inkılaplarını kendine nefer edineni entelektüel, demokrasiye inanan, çağdaş, vatanına ve milletine değer veren, iletişim becerileri gelişmiş bireyleri topluma kazandırıp geleceği güçlü ve sağlıklı bireylere emanet etmektir. Öğrencilerinin ülkesine yarar sağlayan bireyler olmasını amaçlayan okul, kendisini ifade edebilen, analitik düşünebilen, yenilikçi ve girişimci nesiller yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Bir ülkenin gelişiminin kaliteli ve iyi eğitim veren kurumlar ile mümkün olduğunu düşünen Ata Koleji bu bilinçle yoluna emin adımlarla devam etmektedir.


Her öğrencisinin farklı gelişim özelliklerine ve yeteneklere sahip olduğunu bilen Ata Koleji bu bağlamda öğrencilerini sürekli gözlemlemekte ve ihtiyaçlarını tespit edip bu yönde aksiyon almaktadır. Okulun öğretmenleri öğrencileriyle verimli çalışmanın, öğrendiklerini pekiştirmenin yollarını aramakta ve farklı konular üzerine düşünebilmeleri için kitap önerilerinde bulunmaktadır.


Ata Koleji müfredatına dahil ettiği İngilizce ve Fransızca dersleri ile birer dünya vatandaşı yetiştirmekte uluslar arası iletişimin ortak paydası olan bu diller ile öğrencilerine özgürlüğün kapılarını açmaktadır. Öğrencilerinin bu dilleri kalıcı bir şekilde öğrenebilmeleri okulun temel amacıdır. Öğrenciler dersler dışında yabancı dillerini geliştirebilmek için öğretmenlerinden bireysel etüt isteyebilmekte ve eksik kaldığı noktaları böylece telafi edebilmektedir.

Ata Koleji fiyatlarının 2021 - 2022 eğitim döneminde ne kadar olacağını açıkladı. İlan edilen fiyatlara KDV dahil değildir. Kurum yemek ücretlerini ise henüz paylaşmadı.

Eğitim SeviyesiEğitim Ücretleri
Anaokulu28.000 TL
İlkokul29.946 TL
Ortaokul32.798 TL
Lise34.422 TL

Ata Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Ata Koleji İlkokul

Özel Ata Koleji İlkokulu
Özel Ata Koleji İlkokulu İstanbul / Beşiktaş
8
Hemen İncele
Lütfen Bekleyin

Ata Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Ata Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum