fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Ata Koleji

Ata Koleji'nin bursluluk sınav tarihlerine, fotoğraflarına, eğitim ücretlerine ve fiziksel olanaklarına göz atın. Ata Koleji hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşın.

Ata Koleji Eğitime Bakış

ATA KOLEJİ

Ata Koleji'nin amacı, Atatürk ilke ve inkılaplarını kendine nefer edineni entelektüel, demokrasiye inanan, çağdaş, vatanına ve milletine değer veren, iletişim becerileri gelişmiş bireyleri topluma kazandırıp geleceği güçlü ve sağlıklı bireylere emanet etmektir. Öğrencilerinin ülkesine yarar sağlayan bireyler olmasını amaçlayan okul, kendisini ifade edebilen, analitik düşünebilen, yenilikçi ve girişimci nesiller yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Bir ülkenin gelişiminin kaliteli ve iyi eğitim veren kurumlar ile mümkün olduğunu düşünen Ata Koleji bu bilinçle yoluna emin adımlarla devam etmektedir.


Her öğrencisinin farklı gelişim özelliklerine ve yeteneklere sahip olduğunu bilen Ata Koleji bu bağlamda öğrencilerini sürekli gözlemlemekte ve ihtiyaçlarını tespit edip bu yönde aksiyon almaktadır. Okulun öğretmenleri öğrencileriyle verimli çalışmanın, öğrendiklerini pekiştirmenin yollarını aramakta ve farklı konular üzerine düşünebilmeleri için kitap önerilerinde bulunmaktadır.


Ata Koleji müfredatına dahil ettiği İngilizce ve Fransızca dersleri ile birer dünya vatandaşı yetiştirmekte uluslar arası iletişimin ortak paydası olan bu diller ile öğrencilerine özgürlüğün kapılarını açmaktadır. Öğrencilerinin bu dilleri kalıcı bir şekilde öğrenebilmeleri okulun temel amacıdır. Öğrenciler dersler dışında yabancı dillerini geliştirebilmek için öğretmenlerinden bireysel etüt isteyebilmekte ve eksik kaldığı noktaları böylece telafi edebilmektedir.


Ata Koleji anaokulu seviyesinde bulunan öğrencilerin çok yönlü gelişimlerini sağlamak amacı ile zengin içerikli olan Ata Eğitim Sistemi kapsamında GEMS modeli ile öğrenim çalışmaları sürdürmektedir. 21. yüzyıl becerileri ve yaşam becerilerini öğrencilere kazandırmakla birlikte öğrencilerin problem çözme ve iş birliği yapabilme becerilerini okul öncesinden sağlamaktadır. Bununla birlikte öğrencilere Yaşam Becerileri ve Düşünme Becerileri dersleri de vermektedir.


Ata Koleji ilkokul kademesindeki öğrencilere beceri, kavram, değer ve davranış temellerine dayanan eğitim modeli uygulamaktadır. Ata Eğitim Kurumları'nın özgün eğitim modelleri ile kaliteli bir eğitim hizmeti sunmaktadır. Kurum, branş öğretmenliği sistemi ile kaliteli bir öğrenim süreci hazırlamaktadır. Yetenek Destek Programı ile birlikte özel okul, öğrencilerin gelişimlerine olanak sağlamaktadır. Ata Koleji ortaokul öğrencilerine Ata Kariyer Ofisi ile yetenek ve başarılarına göre yönlendirmekte ve gelecek hedefleri belirlemesinde aktif rol oynamaktadır. Ezberci yaklaşımdan uzak biçimde öğrencilere öğrenmeyi öğretmeyi amaçlamaktadır.


Ata Koleji Fiyatları 2023

Ata Koleji fiyatlarının 2023 - 2024 eğitim döneminde ne kadar olacağını açıkladı. İlan edilen fiyatlara KDV dahil değildir.

Ata Koleji 2023 - 2024 Eğitim Dönemi Fiyatları
Eğitim Seviyesi Eğitim Ücreti Yemek Ücreti
Anaokulu 95.000 TL 35.000
İlkokul 105.000 TL
Ortaokul 107.000 TL
Lise 110.000 TL
Ata Koleji İndirimleri
Ata Koleji Yorumları
Devamını Gör
Ata Koleji Eğitime Bakış
Ata Koleji Fiyatları 2023
Ata Koleji Galeriler
Ata Koleji Yorumları

Ata Koleji Kampüsleri

Ata Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Ata Koleji Beşiktaş Kampüsü
İstanbul / Beşiktaş
comment-icon 8 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
İstanbul Beşiktaş’ ta çok katlı binası içinde yer alan fiziksel imkanları ve çoklu zeka sisteminin kullanıldığı eğitim s...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Ata Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum