fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Balkaya Koleji

Balkaya Koleji hakkında tüm bilgilere ulaşın! Kampüs kampüs detaylı bilgi, fiyat bilgileri ve daha fazlasını inceleyin!

Balkaya Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Liseler

Balkaya Koleji Liseler

Balkaya Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Balkaya Koleji Hakkında

  • Balkaya Koleji'nde Eğitime Bakış


Balkaya Koleji, öğrencisinin hedeflerini belirleyip, bu doğrultuda ilerlemesine yardımcı oluyor, öğrencilerinin Dünya Vatandaşı Olarak Yetişmesini Hedefliyor. Amacı, Anadolu Lisesi öğrencilerinin lise eğitiminden üniversite eğitimine sağlıklı ve çok yönlü birikim sayesinde nitelikli geçiş yapmalarını sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda öğrencilerine sunduğu nitelikli öğrenme ortamı ile dershane, özel kurs, rehberlik, danışmanlık koçluk gibi takviyeler almasına gerek bırakmadan Üniversiteye Hazırlık Dersleri ile tüm hazırlık çalışmalarını okulda yapmalarına olanak tanımaktadır. Öğrencilerine 21. yüzyıl becerileri kazandırırken geleceğin dünyasında gerekli en önemli yeteneğin “öğrenebilme becerisi” olduğunu bilerek hareket etmektedir.


Balkaya Anadolu Lisesi, öğrencilerini aktif öğrenen, farkındalığı ve iç disiplini yüksek, bireyler olarak yetiştirerek geleceğe hazırlamakta bu doğrultuda MEB müfredatı esas alınarak hazırlanmış eğitim programını en verimli ve en yeniyi sunan özgün programlarıyla desteklenmektedir.Öğrencilerine sadece bilgi yüklemek yerine, bilgiye ulaşma ve bilgiyi kullanma yöntem ve tekniklerini öğreterek onları bilimsel düşünme, araştırma ve çalışma becerilerine yönlendirmek, bilimsel bilgilerle karar verme alışkanlığı kazandırmak, becerilerini ile zihinsel çalışmalarını birleştirerek çok yönlü gelişmelerini sağlamaktadır. Öğrencileri, kendilerine güvenen, sistemli düşünebilen, girişimci, teknolojiyi etkili biçimde kullanabilen, planlı çalışma alışkanlığına sahip estetik duyguları ve yaratıcılıkları gelişmiş bireyler olarak yetiştiriyor; derslerde uygulanacak öğretim yöntem ve teknikleriyle sosyal, kültürel ve eğitsel etkinliklerle kendilerini geliştirmelerine ve gerçekleştirmelerini hedeflemektedir.


Çağın gerektirdiği akademik çalışma ve projelerle kişiye ve millete yarar sağlayacak fikri hür yeni kuşaklar yetiştirmeyi hedefler.

Balkaya Koleji Lise

Özel Balkaya Anadolu Lisesi
Özel Balkaya Anadolu Lisesi İstanbul / Küçükçekmece
Hemen İncele
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum