fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Bilim Vadisi Okulları

Bilim Vadisi Okulları hakkında tüm bilgilere ulaşın! Kampüs kampüs detaylı bilgi, fiyat bilgileri ve daha fazlasını inceleyin!

Bilim Vadisi Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Ortaokullar

Bilim Vadisi Okulları Ortaokullar

Bilim Vadisi Okulları ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Bilim Vadisi Okulları Liseler

Bilim Vadisi Okulları liselerini inceleyin.

İNCELE

Bilim Vadisi Okulları Hakkında

  • Bilim Vadisi Okulları'nda Eğitime Bakış


Özel Bilim Vadisi Okulları, öğrencilerinin yeteneklerini keşfedecekleri, bu doğrultuda potansiyellerini gerçekleştirebilecekleri, entelektüel potansiyellerini geliştirebilecekleri sosyal akademik ve fiziksel olanak ve ortamları sağlayarak, girişimci bireyler yetiştirmeyi amaç edinmiştir. 21. yüzyılın gerektirdiği becerileri bilimsel yöntemlerle geliştirebilen, üretken, çalışkan, mutlu, farkındalığı yüksek, etik değerlere sahip, adalet duygusu gelişmiş bireyler yetiştirmek hedefi olmuştur.


Bilim Vadisi Okulları’nda öğrencilerin edindikleri bilgileri ,eyleme dönüştürmeleri ve çevreleri ile etkileşim içinde olmaları için uygun imkanlar sağlanır. Sadece sınıfta değil okulun her alanında aktif öğrenme alanları yaratılır.


Her öğrencinin başarılı olduğu bir alan vardır. Öğretmenler, öğrencinin doğru yönlendirilmesini sağlar ve eğitim süreçlerini takip eder. Rehberlik Servisi, öğrencilere sınav taktikleri, etkili zaman yönetimi, sınav kaygısı vb. konularda rehberlik ederek onları girecekleri sınavlara doğru şekilde hazırlanmalarını sağlamaktadır.


Hayat boyu öğrenmeyi benimseyen nitelikli öğretmenler ile, öğrenimi uygulamalı hale getiren ve öğrenmeyi eğlenceli kılan programlar kullanılmaktadır. Proje tabanlı öğrenme, akran öğrenimi gibi yöntemleri kullanarak çözüm üretmeyi içselleştiren nesiller yetiştirilmektedir.

Bilim Vadisi Okulları Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Bilim Vadisi Okulları Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum