fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Bursa Asal Koleji

Bursa Asal Koleji eğitim alanındaki yenilikleri yakından takip etmektedir. Kolejin fiyatlarına, bursluluk bilgilerine ve eğitime bakış açılarına hemen ulaşın!

Bursa Asal Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Bursa Asal Koleji Anaokullar

Bursa Asal Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Bursa Asal Koleji İlkokullar

Bursa Asal Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Bursa Asal Koleji Ortaokullar

Bursa Asal Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Bursa Asal Koleji Liseler

Bursa Asal Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Bursa Asal Koleji Hakkında

  • Bursa Asal Koleji'nde Eğitim

Öğrencilerinin kaliteli bir öğrenim hayatı sürdürebilmesi için 2014 yılında eğitim-öğretim hayatına başladı. İlk olarak anadolu lisesi seviyesinde hizmet sundu. Bursa Asal Koleji, sonrasında anaokulu, ilkokul, ortaokul ve fen lisesi kategorilerini de öğrencilere açtı. Teknolojik altyapısı ile oluşturduğu eğitim ortamlarında Bursa'da anaokulundan lise seviyesine kadar çalışmalarını sürdürmektedir. Eğitimdeki eksiklikleri gidermek adına ilk adımı başlatan Özel Bursa Asal Koleji, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Çağın gerekliliklerini ve öğrenci ihtiyaçlarını gözeterek kapsamlı bir çalışma süreci oluşturmaktadır.


Bursa Asal Koleji öncelikli olarak öğrencileri hayata hazırlamayı hedeflemektedir. Hedefleri doğrultusunda klasik eğitim yöntemlerinin aksine hareket etmektedir. Eğitimde ASL EDUCATION modelini uygulayan kolej, nitelikli bireyleri topluma kazandırmayı amaçlamaktadır. Öğrencilerin doğru bir eğitim alması adına alanında donanımlı eğitmenlerle hizmet sağlamaktadır. Güçlü akademik kadrosu öğrencilerin ihtiyaçlarına en net cevabı verebilmektedir. Asal Koleji Bursa, sunduğu eğitim içeriklerine uygun hazırladığı kitaplar ve testlerle tam zamanlı bir süreç oluşturmaktadır. Öğrencilerin eksiksiz bir eğitim alması adına gün sonu etütleri uygulayarak verdiği eğitimi pekiştirmektedir.


Bursa Asal Koleji'nde dönem içerisinde öğrencilerin gelişimini yakından takip eden eğitim koçları bulunmaktadır. Böylelikle öğrencilerinin eğitim süreci boyunca gelişimi izlenmektedir. İşlenen öğrenim programları öğrencinin ezberinden ziyade kalıcı bir hale getirilmektedir. Öğrencilerin hedef belirlemelerini sağlayarak onların her açıdan donanımlı olmasını sağlamaktadır. Ömür boyu kalıcı başarı ve değerler oluşturmayı amaçlayarak tam zamanlı öğrenme modeli uygulamaktadır. Bursa'nın Nilüfer ilçesinde bulunan Asal Koleji, merkezi bir konumda yer almaktadır. Bununla birlikte öğrencilerinin rahat ve güvenli ulaşımı için servis imkanı da sağlamaktadır.


Bursa Asal Koleji Anaokulu

Anaokulu seçimi yapan velilerin isteklerini ve ihtiyaçlarını dikkate alarak doğru eğitim ortamını oluşturmaktadır. Yeterli ve donanımlı bir ortam hazırlayan Bursa Asal Koleji Anaokulu gelişime doğrudan katkı sağlamaktadır. Öğrenci gelişiminin en etkili olduğu okul öncesi dönemde özel anaokulu çeşitli eğitim faaliyetleri uygulamaktadır. Keşfederek öğrenen meraklı öğrencilerin eğitim ihtiyacını en doğru biçimde karşılamayı amaçlamaktadır. Amaçları doğrultusunda bilim, doğa, sanat ve yabancı dil alanlarında gelişimlerini desteklemektedir. Anaokulu seviyesinde eğlenceli deneyler oluşturarak öğrencilerin vücutlarını ve yaşadığı çevreyi tanımasını sağlamaktadır. Kişilik gelişimini oluşturan temel yapıları öğrencilere etkili bir biçimde aktarmaktadır.


Bursa Asal Koleji Anaokulu, oyunlarla birlikte öğrencilere İngilizce ve Almanca eğitimi vermektedir. Öğrencilerin öncelikle Türkçe'yi anlamalarını sağlayıp daha sonra da yabancı dil eğitimi vermektedir. Zihinsel ve fiziksel gelişimlerini hazırladığı aktif programlarla gerçekleştirmektedir. 21. yüzyılın getirilerini küçük yaştaki öğrencilere alanında donanımlı eğitmenlerle aktarmaktadır. Bilgisayar laboratuvarlarında öğrencilere teknolojik bir eğitim sunmaktadır. Okul öncesinde teorik olarak anlatılan her bilgiyi çeşitli çalışmalarla öğrencilere aktarmaktadır.


Bursa Asal Koleji İlkokulu ve Ortaokulu

İlkokul seviyesinde öğrencilere bambaşka bir eğitim sunmayı hedeflemektedir. Bursa Asal Koleji İlkokulu, 4 yıllık ilkokul eğitim sürecinde kaliteli eğitim programları hazırlamaktadır. Hazırlanan eğitim programları sayesinde öğrenciler ilerleyen zamanlarda başarılı bireyler olarak hayata hazırlanmaktadır. Onların hayal gücü ve zeka gelişimine doğrudan fayda sağlamaktadır. Kalıplaşan eğitim modellerinden uzak çok yönlü bir öğrenim hizmeti sunmaktadır. Kalıpları aşarak öğrencilerin sosyal, kültürel ve akademik alanlarda donanımlı bireyler olmalarını hedeflemektedir. Sunulan ilkokul eğitimi sonrasında öğrencilerin nitelikli bireyler olmaları Asal Koleji İlkokulu'nda sağlanmaktadır.


Bursa Asal Koleji Ortaokulu, öğrencilerini lise dönemi öncesinde bilimsel ve eleştirel yeteneklerinin zirvesine çıkarmaktadır. Ortaokul öğrencilerinin anaokulu ve ilkokul eğitimi sonrasında kazandıkları bilgilerin üstüne koyarak ilerlemelerini desteklemektedir. Ayrıcalıklı bir eğitim sunmayı amaçlayan özel ortaokulu kapsamlı bir süreç oluşturmaktadır. Bilgi açığı kalmamış, öğrenmeyi seven, meraklı bireyleri lise seviyesine hazırlamaktadır. Ortaöğretime geçiş sınavlarında etkili başarıyı yakalayabilmeleri için eğitim çalışmalarını detaylandırmaktadır. Başarılı bireyleri hayata hazırlayarak aktif bir eğitim hizmeti sunmaktadır.


Bursa Asal Koleji Anadolu Lisesi

Sınıflardaki öğrenci sayısını minimum seviyelerde tutarak onlarla birebir ilgilenmektedir. Yenilikçi eğitim anlayışı sayesinde öğrencileri hem sosyal-kültürel hem de akademik yönden hayata hazırlamaktadır. Çağın ihtiyaç ve gerekliliklerine uygun eğitim çalışmaları oluşturmaktadır. Konforlu bir eğitim ortamı hazırlayarak onların gelişim dönemindeki ihtiyaçlarını net şekilde karşılamaktadır. Yoğunlaştırılmış İngilizce dil eğitimi ile birlikte öğrencilere kapsamlı bir öğrenim süreci hazırlamaktadır. Türkçeyi etkili bir biçimde kullanan bireyler yetiştirir. Bununla birlikte İngilizce ve Almanca dil eğitimi de sunmaktadır.


Bursa Asal Koleji Anadolu Lisesi, öğrencilerinin hedeflerine etkili bir biçimde hazırlanmasını sağlamaktadır. Sınavlara yönelik çalışmalar sayesinde öğrenciler kendilerini rahat hissetmektedir. Yoğun eğitim temposundan öğrencilerin olumsuz etkilenmemesi adına kurumda voleybol, basketbol, masa tenisi ve yüzme etkinlikleri oluşturmaktadır. Okul bünyesinde bulunan psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti, öğrencilerin gelişimlerini yakından takip etmektedir. Deneme sınavları her üç haftada bir öğrencilere yapılmaktadır. Böylelikle öğrenci eksiklerini belirleyip kurs ve etüt programları oluşturulmaktadır.


Bursa Asal Koleji Anadolu Lisesi, gelişen ve değişen dünya getirilerini yakından takip etmektedir. Akademik alanlarda gücü yüksek eğitmenlerle birlikte öğrencilere en etkili eğitimi sunmayı hedeflemektedir. Başarılı bireyleri hayata hazırlama konusunda aktif eğitim modelleri oluşturmaktadır. Asal Koleji Anadolu Lisesi'nde sunulan eğitimin kalıcılığı pratiğe dökülerek kazandırılmaktadır. Öğrenciler teoride öğrendikleri bilgileri atölye ve laboratuvarda faaliyete geçirmektedir. Böylelikle eğitim kalıcı hale gelmektedir.

Bursa Asal Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Bursa Asal Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Bursa Asal Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Bursa Asal Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum