fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Büyük Çamlıca Koleji

Büyük Çamlıca Koleji için tüm eğitim bilgilerini bir arada görüntüleyin. Fiyatlar, eğitim anlayışları, fotoğraflar ve daha fazlasına hemen ulaşın.

Büyük Çamlıca Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Büyük Çamlıca Koleji Anaokullar

Büyük Çamlıca Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Büyük Çamlıca Koleji İlkokullar

Büyük Çamlıca Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Büyük Çamlıca Koleji Ortaokullar

Büyük Çamlıca Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Büyük Çamlıca Koleji Liseler

Büyük Çamlıca Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Büyük Çamlıca Koleji Hakkında

  • Büyük Çamlıca Koleji'nde Eğitime Bakış

Sayın Yücel Ekşi tarafından ‘sosyal proje’ olarak Ferah Büyük Çamlıca Eğitim Kurumlarını kurulmuştur. Ferah Büyük Çamlıca Eğitim Kurumları, milli ve evrensel değerleri özümseyen, kişisel potansiyelini ve yeteneklerini geliştirmiş, çağdaş yaşamın gerektirdiği bilgi ve becerileri kuşanmış, farklılıklara saygı duyacak demokratik olgunlukta, kendi ile barışık, özgüvenli, liderlik duygusu gelişmiş, idealist, üretken, çözüm odaklı, girişken, ahlaklı, mutlu ve nitelikli bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir.


Ferah Büyük Çamlıca Eğitim Kurumları, kendini ‘gelenekten geleceğe açılan kapı’ olarak tanımlamakta ve her geçen gün kendini daha iyiye taşımaktadır. Bilimsel ve akademik eğitim ile öğrencilerini başarılı bir geleceğe hazırlarken, bireysel rehberlik hizmetleri ile lider bireyler yetiştirmeyi de kendine amaç edinmiştir.


Sanat ve spor faaliyetleri ile öğrencilerinin özgüven ve sorumluluk bilincini geliştirmek, yeni ilgi alanları oluşturmak, var olan yetenekleri keşfederek geliştirmek için gerekli fiziksel ve akademik alt yapıyı sağlamaktadır. Bilimsel, sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif etkinliklerin yanı sıra uygulamalı toplum hizmeti çalışmalarına da yer verilmektedir. Basketbol, voleybol, futbol, masa tenisi, jimnastik, modern dans, halk oyunları, yüzme, binicilik, tiyatro, drama, İngilizce drama, İspanyolca, Almanca, müzik, görsel sanatlar, akıl ve zeka oyunları, satranç, robotik kodlama ve STEM, ahşap boyama, seramik, fotoğrafçılık, derg gazetecilik, origami, puzzle ve takı tasarım gibi faaliyet ve kulüp çalışmaları yapılarak öğrencilerin çok yönlü gelişimi desteklenmektedir.

Büyük Çamlıca Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Büyük Çamlıca Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Büyük Çamlıca Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Büyük Çamlıca Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum