fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Delta Koleji

Delta Koleji hakkında tüm detaylara ulaşarak okula kayıt fırsatlarını kaçırmayın. Delta Koleji'nin anaokulu, ilkokul ve ortaokul bilgilerine kolaylıkla ulaşın.

Delta Koleji Hakkında

  • Eğitime Bakış
  • Delta Koleji Tanıtım Filmi

DELTA KOLEJİ'NDE EĞİTİM

Delta Okulları, 2007 yılında eğitim serüvenine dershanecilik yapısı ile başlamıştır. Dershanecilik sektörünün değişimi ile birlikte butik eğiti yapısında geçiş yaparak derslikler oluşturmuş ve böylece öğrencilerin eğitim ihtiyacını karşılamayı hedeflemektedir. Kuruluş yıllarından itibaren verdiği eğitimle birlikte birçok Türkiye Derecesine giren başarıda öğrenciler yetiştirmektedir. Delta Koleji, doğru, etkin, lider, tutarlı, akılcı kelimelerinin anlamlarını kendine rehber edinerek harekete devam etmektedir. Aynı zamanda bu kelimelerin baş harfleri okulun adını oluşturmaktadır. Özel Delta Koleji, verdiği eğitim hizmeti ile Türkiye çapında birçok başarıya imza atmıştır.


Delta Koleji'nde 3D Eğitim verilmektedir. Günümüz, küreselleşen dünyaya ev sahipliği yapmaktadır. Gelişen ve değişen dünya teknolojisini yakından takip eden Delta Okulları, öğrencileri için 3D Eğitim laboratuvarları hazırlamaktadır. Günümüzde iletişim kadar etkili olan görsellik, öğrencilere sunulan soyut bilgileri somut bir yapıya getirip pekiştirmek amacı ile 3D Laboratuvarlarında sunulmaktadır. Özel kolejin verdiği bu eğitim hizmeti, öğrencilerin zihinsel gelişimlerine destek olmaktadır.


Özel Delta Okulları, teknoloji ile büyüyen öğrencilerinin ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile STEM çalışmaları sürdürmektedir. STEM, fen, teknoloji, mühendislik ve matematik alanlarında yapılan çalışmaları kapsamaktadır. Küçük yaştan itibaren sürdürülen STEM eğitimi, öğrencilerin kendi yeteneklerini geliştirebilecekleri ve yetenekleri doğrultusunda ilerleyecekleri eğitim ortamı hazırlamaktadır. Delta Koleji, öğrenci gelişimini her açıdan destekleyerek onların geleceğe daha hazır, sağlıklı ve bilinçli bireyler olmalarını sağlamaktadır.


Sancaktepe Delta Koleji, öğrencileri için tam öğrenme modeli oluşturmaktadır. Bu eğitim modeli sayesinde öğrencilerin gelişimleri yakından takip edilerek sağlanmaktadır. Eğitimin tamamlayıcı olması amacı ile branşında uzman eğitim kadrosu, bilimsel bir rehberlik servisi, 3 boyutlu eğitim, STEM eğitimi, sosyal aktiviteler, akıllı tahta kullanımı gibi birçok eğitim desteğini öğrenci hizmetine sunmaktadır.


Delta Koleji'nde AkSoFiDu;

  • Etkin başarının sağlanması için akademik gelişim
  • Dijital alana hakimiyet için teknolojik alt yapı
  • Duygusal ve kişisel gelişimin sağlanması için değerler eğitimi
  • Gelecek kaygısını ortadan kaldırmak için bilimsel yaklaşımlar
  • Aile sıcaklığında butik eğitim hizmeti, Delta Okulları'nda AkSoFiDu'nun açılımı niteliğinde olmaktadır.


Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum