fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Dokuz Eylül Koleji

Dokuz Eylül Koleji hakkında tüm detaylara hızlıca ulaşın. Fiyatlarına, veli yorumlarına, adreslerine ve fotoğraflarına hemen göz atın.

Dokuz Eylül'de Eğitim

DOKUZ EYLÜL KOLEJİ'NDE EĞİTİM

Dokuz Eylül Koleji, eğitime yeni bir soluk, yeni bir renk getirmek amacı ile hizmete başlamıştır. Mutlu bireyler yetiştirmek amacıyla eğitim programını çeşitlendiren kolej, öğrencilerinin hayata hazır, kendine güvenen, sağlam kişilikli, başarılı, kültürel ve ahlaki değerlere sahip bireyler olarak yetişmesini sağlamaktadır.


Değişen ve gelişen hayat şartları ve teknolojiyi yakından takip etmekte olan Dokuz Eylül Koleji, öğrencilerine çağın gereksinimlerini en doğru biçimde kazandırmayı hedeflemektedir. Kurum, teknoloji ile birlikte gelen olumlu-olumsuz birçok etkinin bilincinde olarak, öğrenciler için olumlu olan kısımları eğlenceli bir biçimde öğrenim hayatına dahil etmektedir. Öte yandan da öğrencilerin teknolojinin zararları hakkında farkındalıklı olmalarını ve nasıl korunacaklarını bilmelerini sağlamaktadır.


İzmir Dokuz Eylül Eğitim Kurumları, her öğrencinin özelliğini anlayışla karşılayarak gelişimlerine katkıda bulunmayı hedeflemektedir. Dokuz Eylül Koleji'nde bulunan rehberlik servisi, öğrencilerin kendini tanıması, çevrede kendisine açık olan fırsatları öğrenmesi, potansiyelini geliştirmesinde ve çevreye uyum sağlaması amacı ile çalışmalarını çeşitlendirmektedir. Öğrencilerin ilgi, yetenek ve becerilerini keşfederek mutlu öğrenciler mutlu bireyler olmalarını sağlamaktadır.


Özel 9 Eylül Koleji, öğrencileri için oluşturduğu hizmetlerle öğrencilerin gelişimlerini çok yönlü olarak sağlamaktadır. Bu hizmetler;

  • Eğitsel Rehberlik
  • Kişisel-Sosyal Rehberlik
  • Mesleki Rehberlik
  • Bireysel Görüşmeler
  • Sınıf İçi Rehberlik
  • Velilere Sunulan Rehberlik hizmetleri ile öğrencilerin her açıdan bilinçlenmesi ve gelişmesi Dokuz Eylül'de sağlanmaktadır.


İzmir Dokuz Eylül Eğitim Kurumları, anaokulundan liseye kadar örgün ve tamamlayıcı bir öğrenim hizmeti sağlamaktadır. Küçük yaştan itibaren öğrencilere yabancı dil edinimi açısından temel attıran yabancı dil eğitimi, lise son sınıfa kadar sürdürülmekte ve mezun olan öğrencilerin etkin bir biçimde dil bilgisi sahibi olmaları amaçlanmaktadır. Öğrencileri uluslararası standartlarda eğiten Dokuz Eylül Koleji, her öğrencisinin birer dünya vatandaşı olmasını hedeflemektedir. Günümüzde bir tercihten çok ihtiyaç haline gelmekte olan yabancı dil eğitimini öğrencilerine en doğru biçimde sağlamayı hedefleyen çalışma programları hazırlamaktadır. Günümüzde İngilizce bilmenin minimum beklenti olduğunun farkında olan 9 Eylül Koleji, öğrencilerini bir adım öteye taşımayı hedeflemektedir. Bundan dolayı, Avrupa Birliği ve Birleşmiş Milletler’in resmi dillerinin arasında yer alan Fransızca dilinin de eğitimini vermektedir. Sunulan dil eğitiminin kalıcılığı ve mükemmelliği sağlamak için sürekli dil eğitimi hakkında araştırma yapan ve kendini geliştiren 9 Eylül Koleji, İngilizce ve Fransızca dil öğrenimini uygulamalı derslerle desteklemektedir. Öğrenciler bu sayede sunulan bilgileri yaşama aktarmakta ve sürekli tekrar ederek akılda kalıcılığını artırmaktadır. Okuldan mezun olan öğrenciler, yabancı dili okuma-yazma, konuşma-anlama konusunda aktif olarak bilgi sahibi olmaktadır.


Öğrencilerinin fiziksel sağlığına ve karakter gelişimine önem veren Dokuz Eylül Koleji, düzenlediği spor faaliyetleri ile sportmenlik prensipleri çerçevesinde rekabetçi, takım ruhu edinerek dayanışmanın önemini anlayan öğrenciler yetiştirmektedir. Amaçları, anaokulundan liseye kadar tüm öğrencilerini spor ve egzersizi hayatlarının ayrılmaz bir parçası olarak gören bireyler olarak eğitmektir. Öğrenciler yüzme, futbol, basketbol, jimnastik, okçuluk, yelken, sörf, badminton, bocce, yoga ve daha birçok spor dalında uzmanlaşabilmektedir.

Dokuz Eylül Koleji Tanıtım Filmi
Dokuz Eylül Koleji İndirimleri
Dokuz Eylül Koleji Yorumları
Devamını Gör
Dokuz Eylül'de Eğitim
Dokuz Eylül Koleji Tanıtım Filmi
Dokuz Eylül Koleji Galeriler

Dokuz Eylül Koleji Kampüsleri

Dokuz Eylül Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

İzmir Dokuz Eylül Koleji Gaziemir Kampüsü
İzmir / Gaziemir
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel İzmir Dokuz Eylül Koleji Anaokulu, İzmir Gaziemir bölgesinde okul öncesi eğitim veren özel kurumdur. Bünyesine 4-6...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Dokuz Eylül Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum