fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Dokuz Eylül Koleji

Dokuz Eylül Koleji hakkında tüm detaylara hızlıca ulaşın. Fiyatlarına, veli yorumlarına, adreslerine ve fotoğraflarına hemen göz atın.

Dokuz Eylül Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Dokuz Eylül Koleji Anaokullar

Dokuz Eylül Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Dokuz Eylül Koleji İlkokullar

Dokuz Eylül Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Dokuz Eylül Koleji Ortaokullar

Dokuz Eylül Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Dokuz Eylül Koleji Liseler

Dokuz Eylül Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Dokuz Eylül Koleji Hakkında

  • Dokuz Eylül'de Eğitim
  • Dokuz Eylül Koleji Tanıtım Filmi

DOKUZ EYLÜL KOLEJİ'NDE EĞİTİM

Dokuz Eylül Koleji, eğitime yeni bir soluk yeni bir renk getirmek amacı ile hizmete başlamıştır. Mutlu bireyler yetiştirmek amacıyla eğitim programını çeşitlendiren kolej, hayata hazır, kendine güvenen, sağlam kişilikli, başarılı, kültürel ve ahlaki değerlere sahip kişiler olarak yetişmesini sağlamaktadır.


Değişen ve gelişen hayat şartları ve teknolojiyi yakından takip etmekte olan Dokuz Eylül Koleji, öğrencilerine çağın gereksinimlerini en doğru biçimde kazandırmayı hedeflemektedir. Kurum, teknoloji ile birlikte gelen olumlu-olumsuz birçok etkinin bilincinde olarak, öğrenciler için olumlu olan kısımları eğlenceli bir biçimde öğrenim hayatına dahil etmektedir.


Dokuz Eylül Koleji'nde bulunan rehberlik servisi öğrencilerin kendini tanıması, çevrede kendisine açık olan fırsatları öğrenmesi, potansiyelini geliştirmesinde ve çevreye uyum sağlaması amacı ile çalışmalarını çeşitlendirmektedir. İzmir Dokuz Eylül Eğitim Kurumları, her öğrencinin özelliğini anlayışla karşılayarak gelişimlerine katkıda bulunmayı hedeflemektedir. Öğrencilerin ilgi, yetenek ve becerilerini keşfederek mutlu öğrenciler mutlu bireyler olmalarını sağlamaktadır.


Özel 9 Eylül Koleji, öğrencileri için oluşturduğu hizmetlerle öğrencilerin gelişimlerini çok yönlü olarak sağlamaktadır. Bu hizmetler;

  • Eğitsel Rehberlik
  • Kişisel-Sosyal Rehberlik
  • Mesleki Rehberlik
  • Bireysel Görüşmeler
  • Sınıf İçi Rehberlik
  • Velilere Sunulan Rehberlik hizmetleri ile öğrencilerin her açıdan bilinçlenmesi ve gelişmesi Dokuz Eylül'de sağlanmaktadır.


İzmir Dokuz Eylül Eğitim Kurumları, anaokulundan liseye kadar örgün ve tamamlayıcı bir öğrenim hizmeti sağlamaktadır. Küçük yaştan itibaren öğrencilerin bilinçlenmesi açısından temel atılan yabancı dil eğitimi lise son sınıfa kadar sürdürülmekte ve mezun olan öğrencilerin etkin bir biçimde dil bilgisi sahibi olmaları amaçlanmaktadır. Öğrencileri uluslararası standartlarda eğiten Dokuz Eylül Koleji, her öğrencisinin birer dünya vatandaşı olmasını hedeflemektedir. Günümüzde bir tercihten çok ihtiyaç haline gelmekte olan yabancı dil eğitimini öğrencilerine en doğru biçimde aktarmayı hedefleyen çalışma programları hazırlamaktadır. Sunulan dil eğitiminin kalıcılığı ve mükemmelliği açısından yapılan araştırmalarla 9 Eylül Koleji, İngilizce ve Fransızca dil öğrenimini uygulamalı derslerle desteklemektedir. Öğrenciler bu sayede sunulan bilgileri yaşama aktarmakta ve sürekli tekrar ederek akılda kalıcılığını artırmaktadır. Okuldan mezun olan öğrenciler, yabancı dili okuma-yazma,konuşma-anlama konusunda aktif olarak bilgi sahibi olmaktadır.


Dokuz Eylül Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Dokuz Eylül Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Dokuz Eylül Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Dokuz Eylül Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum