fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Fenerbahçe Koleji

Fenerbahçe Koleji'nin, fiyatlarına, veli yorumlarına, fotoğraflarına, fiziksel imkanlarına ve birçok bilgisine tek bir sayfa üzerinden vakit kaybetmeden ulaşın.

Fenerbahçe Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Fenerbahçe Koleji Anaokullar

Fenerbahçe Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Fenerbahçe Koleji İlkokullar

Fenerbahçe Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Fenerbahçe Koleji Ortaokullar

Fenerbahçe Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Fenerbahçe Koleji Liseler

Fenerbahçe Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Fenerbahçe Koleji Hakkında

  • Fenerbahçe Koleji'nde Eğitim
  • Fenerbahçe Koleji Ücretleri 2022

FENERBAHÇE KOLEJİ'NDE EĞİTİM'E BAKIŞ

Fenerbahçe Koleji, Türkiye'de sporun öncülerinden ve köklü kurumlarından birisi olan Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından 2003-2004 eğitim-öğretim yılında eğitim faaliyetlerine ilkokul ve lise olarak başlamıştır. Bunların ardından 2004-2005 senesinde Anadolu Lisesi, 2005-2006 döneminde Türkiye'de bir ilk olan Fenerbahçe Koleji Anaokulu kampüsü ile eğitim faaliyetlerine başlamıştır. Sporun her branşında hizmet vermekte olan Fenerbahçe Spor Kulübü, Türk sporundaki seviyeyi AB düzeyine taşımakla birlikte Fenerbahçe Eğitim Kurumları olarak bütüncül eğitim anlayışı sayesinde anaokulundan anadolu lisesi eğitimine kadar eğitimde yüksek kaliteyi hedeflemektedir.


"Her Öğrenci Farklıdır." eğitim anlayışı ile hizmet vermekte olan Fenerbahçe Koleji, çoklu zeka ve yaşayarak öğrenme modellerini esas alarak öğrencilerin çok yönlü gelişmelerini sağlamayı hedeflemektedir. Özel okulun eğitimdeki amacı öğrencilerinin; problem çözme becerilerini geliştirmelerini sağlamak, onlara öz güven bilincini yerleştirmek ve bu becerisini geliştirmek, iletişim becerilerini geliştirmek, yaratıcı düşünebilmesini sağlamaktır. Aynı zamanda öğrencilerinin sanatsal ve sportif olarak başarılı bireyler olmasını sağlamayı ve kendilerini üst düzey bilgili bireyler olmalarını hedeflemektedir. Okul öncesinden başlayan bu dönemde öğrencilerin bilişsel duygusal ve sosyal anlamda gelişmesini sağlamaktır.


Fenerbahçe Koleji yabancı dil eğitimi anaokulundan başlayarak anadolu lisesi dönemine kadar örtücü bir sistem şeklinde ilerlemektedir. Özel okulda yabancı dil Cambridge Üniversitesi akreditasyonları ile yürütülmektedir. İnternet tabanlı ödev sistemi ve e-reader programı ile okul dışında yabancı dil eğitimini pekiştirmektedir. Fenerbahçe Koleji ikinci yabancı dil eğitimi olarak ilkokul seviyesinden itibaren Almanca eğitimi de vermektedir.


Fenerbahçe Okulları'nda eğitim hizmetinin kalıcılığı sağlanmak amacı ile atölye dersleri bulunmaktadır. Fen ve Teknoloji, bilgisayar laboratuvarları sayesinde öğrenciler görerek öğrenmekte ve yaparak-yaşayarak sunulan eğitimi pekiştirmektedir. Okulun fiziki yapısı, öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda ve çağın gereksinimleri göz önünde bulundurularak donatılmış bulunmakta ve öğrencilerin eksiksiz gelişimlerini sağlamak amacıyla hizmet vermektedir. Öğrencilere sunulan eğitim programlarında onlara, branşında uzman eğitmenler eşlik ederek en doğru biçimde bilinçlendirilmeleri hedeflenmektedir.

Fenerbahçe Koleji 2022 fiyatları aşağıdaki gibidir. Fiyatlara KDV dahildir.


Eğitim Seviyesi Eğitim Ücreti Yemek Ücreti
Anaokulu 33.097 TL - 34.752 TL 9.684 TL
İlkokul 44.488 TL 9.684 TL
Ortaokul 48.793 TL 9.684 TL
Lise 58.686 TL 5.222 TL

Fenerbahçe Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Fenerbahçe Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Fenerbahçe Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Fenerbahçe Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum