fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Gardenya Koleji

Gardenya Koleji'nin tüm bilgilerini inceleyin. Gardenya Koleji fiyatlarına, veli yorumlarına, fotoğraflarına ve bursluluk sınav tarihlerine göz atın.

Gardenya Koleji Hakkında

  • Gardenya Koleji'nde Eğitime Bakış

44 yıldır hizmet vermekte olan Gardenya Koleji, okul öncesi, ilkokul ve ortaokul eğitimleri ile öğrencilerini Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, insani ve kültürel değerlerini benimseyen, koruyan, geliştiren, vatansever, insan haklarına önem veren, yaratıcı ve bedensel, zihinsel, ruhsal anlamda dengeli ve sağlıklı bireyler yetiştirmeyi kendine amaç edinmiştir. Gardenya Koleji, yapılandırmacı, yaşam temelli, öğrenci merkezli, teknolojiye önem veren, öğrencilerine kendini ifade edebilecekleri ulusal ve uluslararası platformlar oluşturan, kültür, sanat, spor alanlarında öğrencilerin gelişimini destekleyici ortamlar hazırlayan ve öğrencilerini en iyi şekilde yetiştirmek gerekli tüm olanakları sağlayan evrensel bir kurumdur.


Gardenya Koleji, veli, öğrenci ve öğretmen işbirliğini en yüksek seviyede tutarak öğrencilerinin ulusal ve uluslararası alanda başarılı olmaları için kurum olarak kendini sürekli geliştirmektedir. Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına ek olarak Uluslararası Bakalorya Organizasyonu'nun (IB) programlarını ve farklı uluslararası eğitim programlarını takip etmektedir. Temel eğitim programına ek olarak çift dilli eğitim sistemi, robotik kodlama ve bilimsel eğitim yöntemleri ders programına eklenmiştir.


Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum