fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Gökcan Koleji

Gökcan Koleji hakkında detaylı bilgilere kolayca ulaşın. Gökcan Koleji fiyatlarına, veli yorumlarına, bursluluk sınav tarihlerine ve adreslerine hemen göz atın.

Gökcan Koleji'nde Eğitime Bakış

Gökcan Koleji'nde Eğitim

Çocuklarımızı bu ülkenin geleceği olarak göre Gökcan Koleji, eğitim öğretim yolunu bilimin ışığıyla aydınlatıp sevgi ile perçinleyerek devam ettirmektedir. Hoşgörü ve özgüvenle öğrencilerin hep daha ileriye gitmelerine kapı açmaktadır. Öğrencilerin yetenek ve kapasitelerini keşfetmelerine fırsat verip Cumhuriyet ilkeleriyle birlikte, paylaşma, birlikte hareket etme, kendini ifade etmeyi, başkalarına saygı göstermeyi, düzenli çalışmayı, kendini spor ve sanatla da ifade edebilmeyi aşılamak ve akademik başarılarının yanı sıra hayatta da başarılı ve mutlu bireyler olarak yetişmelerini amaçlamaktadır.


Gökcan Eğitim Kurumları, katılımcı, insani değerlerine bağlı, demokratik laik çağdaş ve bilimsel eğitime inanan geleceğin lider gençlerini yetiştirmenin gururunu yaşamakta ve “Anaokulundan Üniversiteye” sloganıyla eğitim hayatına devam etmektedir. Gökcan Koleji öğrencileri, anaokulunda yaşayarak öğrenme, ilkokulda öğrendiğini pekiştirme, ortaokulda başarıyı yakalama şansına sahiptirler.


Gökcan Koleji Anaokulu

Özel Gökcan Anaokulu; öğrencilerin temel beceri, alışkanlık ve kişilik özelliklerinin kazanıldığı dönemde ayrıcalıklı programlar sürdürmektedir. Öğrenci gelişimi 6 yaşına kadar olan süreçte oldukça hassas ve önemlidir. Kurum, sevgi ve güven dolu eğitim ortamları oluşturarak öğrencilerin temel eğitimi sağlıklı biçimde almalarını desteklemektedir. Öğrencilerin zihinsel, duygusal, bedensel gelişimlerini desteklemekle birlikte onların iyi alışkanlıklar edinmesini sağlamaktadır. Öğrencilerin ilkokula hazırlanmasında etkili rol oynamaktadır.


Gökcan Koleji İlkokulu

Özel Gökcan Koleji İlkokulu'nda öğrencilerin farklı olduğu konular belirlenmektedir. Böylelikle öğrencilerin bireysel farklılıkları doğrultusunda özgürce eğitim alması sağlanmaktadır. Başarılı bireyler yetiştirmenin temelini okul öncesinde atan Gökcan Koleji, ilkokul çalışmaları ile sarmal bir düzen içerisinde kaliteli bir öğrenim süreci yaşamasını desteklemektedir. Öğrencilerin yeteneklerini, ilgili ve başarılı olduğu alanları ön plana çıkarmak için faaliyet programları oluşturmaktadır.


Gökcan Koleji Ortaokulu

Gökcan Ortaokulu, sorumluluk bilinci gelişmiş, saygılı, evrensel bakış açısına sahip, ifade edebilen, birden fazla yabancı dili etkin ve doğru kullanabilen bireyler yetiştirmek adına faaliyet programları sürdürmektedir. Kurum, öğrencilerin iyi birer liseye yerleşebilmeleri adına sınavlara yönelik etkinlikler sürdürmektedir. Hazır bulunuşluk sınavları, geçmiş yılların sınav analizleri, dönem içerisinde deneme sınavları gibi çalışmalar sürdürerek öğrencilerin sınav başarısını artırmayı da hedeflemektedir. Gökcan Koleji ortaöğretime geçiş aşamasında öğrenciler için gereken sistem ve altyapıyı hazır tutmaktadır. Eğitim alanındaki köklü tecrübesi ile Gökcan, öğrencilerin hedeflerine emin adımlarla ilerlemelerinde etkili rol oynamaktadır. Etüt çalışmaları ile öğrencilerin eksiksiz bir öğrenim süreci yaşaması amaçlanmaktadır.


Gökcan Koleji Tanıtım Filmi
Gökcan Koleji İndirimleri
Gökcan Koleji Yorumları
Devamını Gör
Gökcan Koleji'nde Eğitime Bakış
Gökcan Koleji Tanıtım Filmi
Gökcan Koleji Galeriler
Gökcan Koleji Yorumları

Gökcan Koleji Kampüsleri

Gökcan Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Büyükçekmece Gökcan Koleji Kampüsü
İstanbul / Büyükçekmece
comment-icon 6 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Güvenlik ve servis hizmetlerinin var olduğu okulun bulunduğu bölge İstanbul Büyükçekmece’dir. Çocukların sosyalleşmesi v...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Gökcan Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum