fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Hisar Okulları

Hisar Okulları ile ilgili detaylı bilgileri vakit kaybetmeden inceleyin. Kurumun; fotoğraflarına, veli yorumlarına, fiziksel imkanlarına ve adreslerine göz atın.

Hisar Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Hisar Okulları Anaokullar

Hisar Okulları anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Hisar Okulları İlkokullar

Hisar Okulları ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Hisar Okulları Ortaokullar

Hisar Okulları ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Hisar Okulları Liseler

Hisar Okulları liselerini inceleyin.

İNCELE

Hisar Okulları Hakkında

  • Hisar Okulları'ndan Eğitime Bakış
  • Hisar Okulları Fiyatları 2021

HİSAR OKULLARI'NDA EĞİTİM

1996 yılında Hisar Eğitim Vakfı tarafından kurulan Hisar Okulları, Türkiye'de bulunan akademik standartların yükseltilmesi misyonunun devamı olarak eğitim-öğretime başlamıştır. Hisar, yenilikçi eğitim anlayışı ile 21. yüzyıl müfredatını teknoloji ile harmanlayarak öğrencilerin gerçek potansiyellerini en üst düzeye çıkarmayı kendilerine ilke edinmiştir.


Özel Hisar Eğitim Kurumları çeşitli yaklaşım ve eğitim programları ile akademik alanda güçlülüğünü savunarak eğitim hizmeti sağlamaktadır. Prek-12 Bütünlüğü yaklaşımı ile sınıf seviyeleri arasındaki bütünlüğü koruyarak verilen eğitim hizmetini pekiştirmeyi hedeflemektedir. High-Scope Modeli ile okul öncesi dönemden ilkokul 3.sınıfa kadar öğrencilerin çok yönlü gelişimlerini desteklemektedir. Aynı zamanda merkezde etkin öğrenme felsefesi yer alan modelde küçük yaştaki öğrencilerin gelişimlerini kolaylaştırmaktadır. Etkin ve anlayarak öğrenme ortamları oluşturan Hisar Okulları'nda öğretimin planlanması geçilerek öğrenimin kurgulanması esas alınmaktadır. Ezberci yaklaşımdan uzak olan bu anlayış sayesinde öğrenciler sorgulama ve yetenek geliştirme konusunda daha çok bilgi sahibi olmaktadır.


Hisar Okulları'nda yapılan süreç odaklı değerlendirme testleri öğrencilerin sınıf içi performansları aynı ağırlıklarla değerlendirilmekte ve öğrenciler için her farklı gün yeni bir deneyim haline gelmektedir. Disiplinler arası çalışmalar düzenlenerek öğrencilerin öğrenim ve proje hazırlama süreçlerinde disiplinler arası çalışmalara yönlendirerek akademik gelişimlerinin yanı sıra sorgulama, yaratıcılık ve problem çözme yetilerinin gelişmesi hedeflenmektedir. Öğrencilerini bireysel olarak takip eden Hisar, öğrenci ihtiyaçlarını belirleyerek eksiklerini gidermekte ve gerekli yönlendirmeleri yapmaktadır. Öğrencilerin hedef belirlemeleri ve strateji geliştirmelerini desteklemek amacı ile uzmanlardan yardım almaktadır.


Hisar Okulları Çok Yönlü Gelişim Destekliyor

Hisar Okulları, olumlu disiplin anlayışı sayesinde öğrencilerin iç kontrol mekanizmalarının gelişimi için hareket etmektedir. Sosyal sorumluluk projeleri düzenleyerek, tüm okul seviyesindeki bireylerin toplumsal sorunlar konusunda bilinçlendirmektedir. Aynı zamanda çözüm planlama ve hayata geçirme konusundaki gelişim ve becerilerini desteklemektedir. Düzenli olarak düzenlenen bu projelerde öğrenciler her yıl yaklaşık olarak 35-40 adet sorumluluk projesinde yer alıyor.


Özel Hisar Okulları, öğrencilerine 100'ü aşkın alternatif kulüpler oluşturarak onların yaş gruplarına uygun ilgi alanları çerçevesinde tercihler yapmaktadır. Rotasyon sistemleri ile öğrencilerin kendilerini keşfetmelerini sağlamak amacıyla yeni alan deneyimleri oluşturmaktadır. Aynı zamanda sportif ve sanatsal faaliyetler ile öğrencilerin ilgili ve yetenekli olduğu alanlarda gelişimini de Hisar Okulları sağlamaktadır.


Uluslararası standartlarda eğitim hizmeti sağlayan Özel Hisar Okulları, öğrencilerinin anadil seviyesinde İngilizce konuşması, okuması, yazması ve anlaması için çalışmalarını okul öncesi dönemden başlatmaktadır. Hisar'da öğrencilerin katıldıkları uluslararası projeler onların gelişimlerini sağlamakla birlikte güncel konularla ilgili bilinçlenmelerini de desteklemektedir. Etkin olarak bilinçlendirilen her öğrenci dünya standartlarında dil bilgisi sahibi olmaktadır. Hisar Okulları birinci yabancı dil eğitimi, sonrasında 5. sınıftan itibaren öğrencilere seçmeli olarak ikinci yabancı dil hizmeti de sağlamaktadır. Özel okulun sağladığı ikinci yabancı dil imkanları; Fransızca, Almanca ve İspanyolca şeklinde olmakla birlikte öğrencilerin uluslararası platformlarda kendilerini kanıtlayabilecekleri sertifika sınavlarına katılmalarına yardımcı olmaktadır.

Hisar Okulları 2021 eğitim ve yemek ücretleri aşağıdaki tabloda yer almaktadır. Fiyatlara KDV dahil edilmiştir. Kardeş indirim oranı ise her iki kardeşe de uygulanmak üzere %10 olarak belirlenmiştir.


Eğitim Seviyesi Eğitim Ücreti Yemek Ücreti
Anaokulu 95.942 TL TL 9.501 TL
İlkokul 95.942 TL TL 9.501 TL
Ortaokul 96.769 TL - 100.055 TL 9.501 TL
Lise 107.909 TL - 109.678 TL 9.501 TL

Hisar Okulları Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Hisar Okulları İlkokul

Lütfen Bekleyin

Hisar Okulları Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Hisar Okulları Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum