fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

İleri Bilim Koleji

İleri Bilim Koleji'nin tüm eğitim seviyelerini bir arada görüntüleyin. İleri Bilim Koleji fiyatları, eğitim anlayışı, fotoğrafları ve daha fazlasına hemen ulaşın.

İleri Bilim Koleji'nden Eğitime Bakış

İleri Bilim Koleji, “Eğitimi ileri taşıyoruz!” mottosuyla sahip olduğu imkanları kullanarak eğitim süreçlerini hep daha iyiye ulaştırmak adına çaba göstermektedir. Bu çaba doğrultusunda kendine özgü bir eğitim kültürü, oldukça çeşitli ve öğrencilerin tüm ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanmış fiziksel imkanları ile İzmir’in önde gelen eğitim kurumlarından bir tanesidir. Kolej kampüsünde anaokulu kademesinde ortaokul kademesine kadar eğitim verilmektedir.


Her bir kademedeki öğrencilerin nitelikli bir eğitim alabilmesi adına İleri Bilim Koleji kaliteli ve sağlam bir akademik kadroyla çalışmaktadır. Bu akademik kadro alanında yeterli eğitimini tamamlamış, öğrencilerle iletişim becerileri güçlü ve deneyimli kişilerden seçilerek oluşturulmaktadır. Okul içerisinde rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisi bulunmaktadır. Bu servis ile öğrencilerin motivasyon sıkıntıları, akranlarıyla ve öğretmenleriyle aralarındaki iletişimin niteliği düzenli görüşmelerle kontrol altında tutulmaktadır.


İleri Bilim Koleji, Atatürk ilke ve inkılaplarının ışığında, öğrencilerini daima başarıya ve daha ileriye taşımak bilinciyle ve misyonuyla hareket etmektedir. Eğitimin sadece akademik bir süreç olmadığının bilinci içerisinde, öğrencilerini sosyal anlamda da geliştirmek adına çabalamaktadır. Bu çaba doğrultusunda kurum içerisinde çeşitli sportif ve sanatsal faaliyetler düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve öğrencilerinin kendi ilgi ve yeteneklerini keşfedecekleri alanlar yaratılmaktadır.


İleri Bilim Okulları, 8000 metrekarelik geniş bir alan üzerine kurulmuştur. Bu alanın 6000 metrekaresi kapalı alan, 2000 metrekaresi açık spor ve oyun alanıdır. Kapalı alan içerisinde öğrencilerin kullanımına sunulmuş olan birçok alan bulunmaktadır. Derslerin işlendiği sınıflarda sağlam bir teknolojik altyapı bulunmaktadır. Bunun yanında öğrencilerin sportif faaliyetlerini rahatlıkla gerçekleştirebilecekleri kapalı spor salonu, kapalı yüzme havuzu, anaokulu öğrencilerine özel olarak tasarlanmış jimnastik salonu bulunmaktadır.


İleri Bilim Koleji, değişen ve gelişen teknolojiyi büyük bir ilgiyle takip etmektedir. Teknoloji çağına ve teknolojik gelişimlere ayak uydurmak adına kampüs içerisinde robotik kodlama sınıfı ve bilgisayar laboratuvarı bulunmaktadır. Sayısal alandaki derslerin, deneylerle ve somut çalışmalarla desteklenmesi adına fen bilimleri laboratuvarı da kampüsteki imkanlardandır.


İleri Bilim Koleji, akademik anlamda başarılı öğrenci yetiştirme hedefinin yanında sosyal alanlarda da başarılı, ülkesini çeşitli branşlarda temsil edebilecek bireyler de yetiştirmeyi hedeflemektedir. Bu nedenle kampüs içerisinde görsel sanatlar atölyesi ve müzik atölyesi bulunmaktadır. Öğrencilerin iletişim ve yaratıcılık becerilerini güçlendirecek satranç ve akıl oyunları atölyesi ile yaratıcı drama atölyesi de kampüste öğrencilerin kullanımına sunulmuş durumdadır.

İleri Bilim Koleji Tanıtım Filmi
İleri Bilim Koleji İndirimleri
İleri Bilim Koleji Yorumları
Devamını Gör
İleri Bilim Koleji'nden Eğitime Bakış
İleri Bilim Koleji Tanıtım Filmi
İleri Bilim Koleji Galeriler

İleri Bilim Koleji Kampüsleri

İleri Bilim Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

İleri Bilim Koleji Gaziemir Kampüsü
İzmir / Gaziemir
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
İzmir ilinin Gaziemir ilçesinde bulunan Özel İleri Bilim Koleji İlkokulu, 2000 metrekare açık, 6000 metrekare kapalı ala...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

İleri Bilim Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum