fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

İyi Dersler Okulları

İyi Dersler Okulları'na dair tüm bilgileri inceleyin. Bursluluk sınavları, eğitim anlayışları, kampüs bilgileri ve daha fazlası hakkında bilgilere sahip olun.

İyi Dersler Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

İyi Dersler Okulları Anaokullar

İyi Dersler Okulları anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

İyi Dersler Okulları İlkokullar

İyi Dersler Okulları ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

İyi Dersler Okulları Ortaokullar

İyi Dersler Okulları ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

İyi Dersler Okulları Liseler

İyi Dersler Okulları liselerini inceleyin.

İNCELE

İyi Dersler Okulları Hakkında

  • İyi Dersler Okulları'ndan Eğitime
  • İyi Dersler Tanıtım Filmi

İYİ DERSLER OKULLARI'NDA EĞİTİM

1994 yılında Eksen Yayınları adı altında eğitim-öğretim hayatına başlayan İyi Dersler, okul öncesi dönemden üniversite hazırlık dönemine kadar faaliyet gösteren köklü bir eğitim kurumu yapısında olmaktadır. Test Okul, Eksen, Çalışkan isimleri ile de eğitim yayıncılığı yapmakta olan İyi Dersler Okulları eğitim alanında sektörün önde gelen isimlerinden olmayı hedeflemektedir. İstikrar ve yenilik kelimelerinin eğitim alanında gelecek olan başarının anahtar kelimeleri olduğunu düşünmektedir.


İyi Dersler Okulları; özgün yaklaşımları, uluslararası bakış açısı, zengin ve esnek eğitim programları ile insana, çevreye ve doğaya duyarlı bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Öğrencilerin değişimini ve gelişimini yakından takip etmekte olan İyi Dersler, her öğrencinin gelişimine katkıda bulunmayı ve öğrencilerin kendini geliştirmesinde pay sahibi olmayı hedeflemektedir.


İyi Dersler Eğitim Kurumları'nda eğitim gören öğrencilerin eksiksiz ve doğru biçimde bilinçlendirilmesi amaçlanmaktadır. Bu amaçları doğrultusunda İyi Dersler; alanında uzman, akademik donanımı yüksek, takım ruhu ile hizmet veren, deneyimli öğretmenlerle hizmet vererek öğrencilerin eksik olduğu ve eğitilmesi gereken konularda eksiksiz ve doğru şekilde bilinçlendirilmektedir.


Öğrenciler, eğitim alanında üretken, yenilikçi ve etkin bir yapıdadır. Öğrencilerin kişilik ve yetenek gelişimleri topluma fayda gösterecek yapıdadır. İyi Dersler Okulları, öğrencilerin hayattaki ve eğitim alanındaki yerinin farkındadır. Bu farkındalık sayesinde onları doğru bir biçimde hayata hazırlamakta ve geleceğe başarılı bireyler olmalarını sağlamaktadır.


İyi Dersler Okulları yabancı dil eğitimi okul öncesi dönemden lise dönemine kadar etkin biçimde eğitim vermektedir. Türkiye'de ilk kez kullanılan AYDD eğitim modeli ile öğrencilerin en az iki dili etkin olarak kullanabilmesi, evrensel değerlere bağlı, teknolojiyi iyi ve dopru biçimde kullanabilen, insana ve doğaya saygılı bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir.


Çağın gereksinimlerinden birisi olan yabancı dil ihtiyacı, öğrencilere en doğru biçimde İyi Dersler Okulları'nda aktarılmaktadır. Uluslararası bir marka olan Cambridge birliğinde yürütülen yabancı dil eğitimini öğrencilere native öğretmenlerle sunmaktadır. İyi Dersler, yabancı ve Türk öğretmenler eşliğinde yürüttüğü İngilizce derslerini uygulamalı olarak öğrenci hizmetine sunmaktadır.


İyi Dersler Okulları'nda dil edinim programları uygulanmaktadır. Okul öncesi dönemde başlayan İyi Dersler Dil Edinim Programı(İDEM) ile öğrencilerin, hayatının her alanında İngilizce dilini kullanmalarını sağlayarak yeni bir dil edinmesini gerçekleştirmektedir. Yoğun akademik araştırma, çalışmalar ve uzman görüşleri doğrultusunda hazırlanan İngilizce eğitim programı oluşturulmaktadır.


Özel İyi Dersler Okulları; öğrencilerin çok yönlü gelişimlerini sağlamak amacıyla kampüslerinde 15 farklı atölye bulundurmaktadır. Öğrencilerin ilgi ve yeteneklerine göre seçebilecekleri bu atölyelerde ilgili ve yetenekli olduğu alanları öğrenmeleri, kendilerini geliştirmelerini en az bir hobi edinmelerini sağlamaktadır. İyi Dersler atölyeleri 15 farklı sıra dışı içeriğe sahip eğitim atölyeleri ile öğrencilere hayatın içerisinden bilgiler sunmaktadır. Bu sayede onlara sunulan bilgilerin kalıcılığı sağlamayı hedeflemektedir.


İyi Dersler Okulları Pendik, Kayseri, İzmir bölgelerinde hizmet sağlamaktadır. Kampüs binalarını öğrencilerin ihtiyaçları göz önünde bulundurarak donatan özel okulda öğrenciler, serbest vakitlerini etkin ve yararlı bir şekilde geçirebilmektedir.


İyi Dersler Okulları Anaokulu

Lütfen Bekleyin

İyi Dersler Okulları İlkokul

Lütfen Bekleyin

İyi Dersler Okulları Ortaokul

Lütfen Bekleyin

İyi Dersler Okulları Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum