fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Koçaş Eğitim Kurumları

Koçaş Eğitim Kurumları hakkında tüm bilgilere kolayca ulaşın. Her kampüs ve her eğitim seviyesinde aradığınız okulu hemen keşfedin.

Koçaş Eğitim Kurumları'nda Eğitime Bakış

Koçaş Eğitim Kurumları, öğrencilerin ilgi ve gereksinimlerini göz önünde bulundurarak onlara çağdaş dönemin ihyiyaçlarına uygun özellikte beceriler ile sonraki eğitim öğretimleri için temek olacak bilgi ve becerileri kazandırmayı amaçlamıştır. Bu hedef doğrultusunda alanında uzman eğitim kadrosuyla her türlü fikri destekleyerek kaliteli bir eğitim sunmaktadır.

Öğrencilere sunulan bu eğitim doğrultusunda amaçlardan biri, hayatla barışık, özgüven sahibi, motivasyonu yüksek, mutlu, uyumlu, saygılı, hedefleri olan, değerlerine sahip çıkan donanımlı birer birey olarak yetiştirmektir. Bu hedeflerle lisedeki üst düzeyimkanların yanısıra uzman kadrosu da her türlü desteği sunmaktadır.

Okul içerisinde sunulan programlar günde 9 saat ders olarak verilmektedir. Yani toplamda haftada 54 saat ders veren bu kurum, isteğe bağlı olarak birebir etütler vermektedir. Bu etütler öğrencilerdeki eksikleri tamamlamak ya da ders tekrarı yapmalarına katkı sağlar. Ders saatleri dışında spor ve sanatla ilgili birçok kurs verilmekte bunun dışında aktif kulüp etkinlikleri de bulunmaktadır.

Koçaş Eğitim Kurumları Tanıtım Filmi
Koçaş Eğitim Kurumları İndirimleri
Koçaş Eğitim Kurumları Yorumları
Devamını Gör
Koçaş Eğitim Kurumları'nda Eğitime Bakış
Koçaş Eğitim Kurumları Tanıtım Filmi
Koçaş Eğitim Kurumları Galeriler
Koçaş Eğitim Kurumları Yorumları

Koçaş Eğitim Kurumları Kampüsleri

Koçaş Eğitim Kurumları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Koçaş Koleji Muratpaşa Kampüsü
Antalya / Muratpaşa
comment-icon 1 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Koçaş Koleji Ortaokulu, Antalya ilinin Muratpaşa ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Kurum eğ...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Koçaş Eğitim Kurumları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum