fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Medeniyet Okulları

Medeniyet Okulları için tüm eğitim bilgilerini bir arada görüntüleyin. Fiyatlar, eğitim anlayışları, fotoğraflar ve daha fazlasına hemen ulaşın.

Medeniyet Okulları'nda Eğitime Bakış

MEDENİYET OKULLARI

Medeniyet Okulları 1991 yılında kapılarını eğitime açarak ayrıcalıklı eğitim anlayışıyla geleceğin öz güveni yüksek, vizyon sahibi, üreten ve analitik düşünebilen bireyleri yetiştirmeyi hedeflemektedir. Eğitimin hayatın bir parçası olduğunu düşünen okul, anaokulundan liseye her alanda öğrencilerini hayata hazırlamaktadır. Okul geniş sınıfları ve ferah bir okul ortamı ile bölgenin en başarılı eğitim yuvalarından biridir. Okulda uygulanan eğitim sistemi öğrenciye kendini geliştirme, farklı bakış açıları kazandırma ilgi ve yeteneklerini keşfetme olanağı sunmaktadır. Ayrıca öğrenciler sadece merkezi sistem sınavlarına değil, uluslararası sınavlara da hazırlanmakta ve dünya çapında başarı elde edebilecek donanıma sahip bireyler olarak okuldan mezun olmaktadırlar. Medeniyet Okulları yaş farkının yanı sıra öğrencilerin ilgi yetenek ve akademik gelişimlerini de göz önüne alarak çalışmalarını özveriyle yürütmektedir.


Medeniyet Okulları yabancı dil eğitimini iletişim odaklı bir yapı üzerine kurmuştur. Türk ve yabancı öğretmeneler ile verilen İngilizce dersi ile öğrencilerin 21. yüzyılda kazanmaları gereken becerilerden olan dil yetkinliği öğrenciler, anaokulundan itibaren geliştirme fırsatı yakalamaktadırlar. Seviye farklarından doğan gelişim özellikleri farkını en aza indirmek isteyen okul, bazı konuları anlamakta sorun yaşayan öğrenciler il ek ders yapmakta ve seviye farkını en aza indirmeyi amaçlamaktadır.


Medeniyet Okulları yaparak, yaşayarak öğrenme ilkesine dayanan öğrenmenin öğrenci ile gerçekleştiği, keşfetmenin hazzına varıldığı gerekli her türlü donanıma sahip laboratuvar ile öğretmenler eşliğinde öğrencilere güvenilir bir ders ortamı sunulmaktadır. Akademik sürecin gerçekleştiği sınıflarda alanında uzman öğretmenler tarafında aydınlık ve ferah bir ortamda akıllı tahta teknolojisi ile eğitim alan öğrenciler bu süreçlerin başarısını sınav başarısı olarak görmektedirler.


Medeniyet Okulları öğrencilerinin sanatsal yönünü geliştiren, yaratıcılıklarını arttıran aynı zamanda görsel zevk sahibi bireyler yetiştirmek gayesiyle müzik, resim, drama, ebru, yağlı boya ve seramik atölyelerinin bulunduğu sanat atölyeleri ile geleceğin sanatçılarını yetiştirmektedir. Rehberlik birimi ile öğrencilerin kendilerini tanımalarına ve yeteneklerini keşfetmelerine olanak sağlayan okul, bunun dışında öğrencilerin karşılaştıkları problemleri hızla çözüp eğitimine sorunsuz devam edebilmesi içinde eğitimini rehberlik birimi ile entegre bir şekilde sürdürmektedir. Gelişimleri rehber öğretmenler tarafından kayıt altına öğrencilerin durumları veli görüşmeleri ile aileler ile paylaşılmakta, ebeveynler çocuklarının gelişimlerini yakından görmektedirler.

Medeniyet Okulları İndirimleri
Medeniyet Okulları Yorumları
Devamını Gör
Medeniyet Okulları'nda Eğitime Bakış
Medeniyet Okulları Galeriler

Medeniyet Okulları Kampüsleri

Medeniyet Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Medeniyet Okulları Beylikdüzü Kampüsü
İstanbul / Beylikdüzü
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Medeniyet Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum