fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Modern Eğitim Koleji

Modern Eğitim Koleji hakkında tüm bilgilere kolayca ulaşın. Modern Eğitim Koleji eğitim ücretlerini, fiziksel imkanlarını, bursluluk sınav tarihlerini inceleyin.

Modern Eğitim Koleji'nde Eğitime Bakış

MODERN EĞİTİM KOLEJİ

Modern Eğitim Koleji, öğrencilerinin akademik alanda çok bilgili olmalarını amaçlamaktadır. Becerili, yetenekli, anlayışlı ve karakteri oturmuş bireyleri hayata hazırlamayı hedeflemektedir. Bu hedefleri doğrultusunda öğrencilere sunduğu bir takım imkanlarla ön plana çıkmakta olan Modern Eğitim, profesyonel eğitmenler ile öğrencilerini en doğru biçimde bilinçlendirmeyi hedeflemektedir. Öğrencilerin kendini en doğru şekilde ifade edebilmeleri, anadilini etkin kullanabilmeleri ve koruyabilmeleri için bazı çalışmalar ve sunumlarla dil gelişimi desteklenmektedir. Bu etkinliklerden bazıları; şiir, drama ve yaratıcı yazım teknikleri şeklindedir.


Modern Eğitim Koleji anaokulu, öğrencilerinin kendini toplum önünde ifade edebilmesi, öz güven kazanması ve beden dilini doğru kullanabilmesi için sahne performansları sürdürmektedir. Öğrencilerin yeteneklerini geliştirmek, düşünme becerilerini geliştirmek için Milli Eğitim Bakanlığı programına uygun serbest etkinlik ve düşünme becerileri, akıl oyunları, üretkenlik ve görsel dersler gibi çalışma programları uygulanmaktadır. Alanında uzman ve tecrübeli eğitim kadrosuyla yoluna emin adımlarla devam eden okul, kendini her geçen gün geliştirmekte ve çağa ayak uyarmak adına teknolojiyi yakından takip etmektedir.


Modern Eğitim Koleji'nde hazırlanan bu çalışma programları öğrencilerin gelişimlerini desteklemek için ön hazırlık çalışmalarıdır. Okulda bulunan zeka ve akıl oyunları atölyesi ve zengin eğitim materyalleri ile öğrencilerin; dikkat gelişimini, olasılık hesaplamalarını, karar verme yeteneğini, mantıklı düşünebilmesini sağlamaktadır. Kolej öğrencilerin yetenekleri doğrultusunda sürdürdüğü çalışmalar ile öğrencilerin ilgili olduğu alanları geliştirmekte ve onların görsel sanatlar ve müzik alanlarında gelişimine destek olmaktadır. Modern Eğitim Koleji'nde öğrencilere; ebru, yağlı boya, seramik, resim, gitar, piyano, keman, tezhip gibi sanat etkinlikleri bulunmaktadır.


Modern Eğitim Koleji'nde kitap okumaya teşvik edici eğitim çalışmaları yapılmaktadır. Öğrencileri kitap okumaya yöneltmekte olan kurumun amacı; öğrencilerin düşünce gelişimini destekleyici önemli bir basamak olan analitik düşünce yapısını geliştirmektir. Okulda günün ilk 15 dakikası kitap okuma çalışmalarına ayrılmaktadır. Kitap okuma programlarını sınıf dışarısına da taşımakta olan özel kolej okulun iç tarafları ve bahçe kısmında kitap okuma alanları oluşturarak öğrencilerin bu alışkanlığı kazanmaları desteklenmektedir.


Modern Eğitim Koleji bursluluk sınavı ile başarılı öğrencilere çeşitli indirimler sağlamakta ve kaliteli eğitimin her çocuğun hakkı olduğu düşüncesini benimsediklerini göstermektedir. Okulun eğitim ücreti eğitim seviyesine göre farklılık göstermektedir. Okul 2019 fiyatları ile ilgili henüz bir paylaşım yapmazken, Modern Eğitim Koleji fiyatları belirlendiğinde sitemiz üzerinden ulaşabileceksiniz.


Modern Eğitim Koleji Tanıtım Filmi
Modern Eğitim Koleji İndirimleri
Modern Eğitim Koleji Yorumları
Devamını Gör
Modern Eğitim Koleji'nde Eğitime Bakış
Modern Eğitim Koleji Tanıtım Filmi
Modern Eğitim Koleji Galeriler
Modern Eğitim Koleji Yorumları

Modern Eğitim Koleji Kampüsleri

Modern Eğitim Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Modern Eğitim Koleji Beylikdüzü Kampüsü
İstanbul / Beylikdüzü
comment-icon 2 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Modern Eğitim Koleji İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde kurulmuş olan bir kurumdur. Özel Beylikdüzü Modern Eğitim Kol...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Modern Eğitim Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum