fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Oluşum Eğitim Kurumları

Oluşum Eğitim Kurumları hakkında tüm bilgilere ulaşın! Kampüs kampüs detaylı bilgi, fiyat bilgileri ve daha fazlasını inceleyin!

Oluşum Eğitim Kurumları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Oluşum Eğitim Kurumları Anaokullar

Oluşum Eğitim Kurumları anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Oluşum Eğitim Kurumları İlkokullar

Oluşum Eğitim Kurumları ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Oluşum Eğitim Kurumları Ortaokullar

Oluşum Eğitim Kurumları ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Oluşum Eğitim Kurumları Liseler

Oluşum Eğitim Kurumları liselerini inceleyin.

İNCELE

Oluşum Eğitim Kurumları Hakkında

  • Oluşum Eğitim Kurumları'nda Eğitime Bakış

Oluşum Eğitim Kurumları, değişime ve gelişime açık, bilim ve teknolojinin farkında, öğrenmeyi süreç olarak gören, en az iki yabancı dili okuyup yazabilen, hoşgörü sahibi, farklılıkları zenginlik ve ayrıcalık olarak kabul eden, yüksek etik değere sahip, dünyanın her yerine bilgi, beceri ve üstün karakteri ile örnek bireyler yetiştirmek hedefiyle yola çıkmıştır.


Oluşum Eğitim Kurumları ulusal temelde ve evrensel ölçülerde hizmet veren örnek bir kurumdur. Okul öncesi eğitimden üniversiteye kadar eğitim öğretim veren Oluşum Eğitim Kurumları, Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı demokratik laik cumhuriyete sahip çıkan, hukukun üstünlüğüne inanan insan hak ve özgürlüklerine saygılı, geleneksel değerlerine bağlı ve çevre bilinci oluşmuş, ulusal ve uluslararası değerlerin bilincinde genç liderler yetiştirmeyi hedefler.


Öğrencilerini; insan ilişkilerini evrensel boyutlara taşıyan, sorgulayan, sosyal ve kültürel yönü güçlü, analitik düşünebilen, bilimsel bakış açısına sahip nitelikte bireyler olma yolunda desteklenmektedirler.


Oluşum Eğitim Kurumları, öğrencilerin eğitim sonrası yaşamlarında, modern çağın gerektirdiği tüm özellikleri kazanarak, eksiksiz ve ayrıcalıklı bireyler olarak yetişmeleri gerektiğine inanarak çalışmaktadır.


Akademik ve sosyal hayatlarında tüm potansiyellerini kullanabilmelerini, çevreci ve doğaya saygılı olmalarını, farklı kültürlere saygı duymalarını, dünyaya ve Türkiye’ye karşı hizmet ve sorumluluk duygusu içinde olmalarını, Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, Cumhuriyet ve Demokrasi yolundan ilerleyen, araştırma temelli, yaşam boyu öğrenmenin önemine inanan, motivasyonu yüksek bireyler olmaları eğitim anlayışının temelini oluşturmaktadır.

Oluşum Eğitim Kurumları Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Oluşum Eğitim Kurumları İlkokul

Lütfen Bekleyin

Oluşum Eğitim Kurumları Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Oluşum Eğitim Kurumları Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum