fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Suje Okulları

Suje Okulları; fiyatlarına, bursluluk sınavlarına, erken kayıt indirimlerine, veli yorumlarına ve iletişim bilgilerine tek bir sayfa üzerinden ulaşın.

Suje Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Suje Okulları Anaokullar

Suje Okulları anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Suje Okulları İlkokullar

Suje Okulları ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Suje Okulları Ortaokullar

Suje Okulları ortaokullarını inceleyin.

İNCELE

Suje Okulları Hakkında

  • Suje Okulları'nda Eğitime Bakış
  • Suje Okulları'nda Neler Var?

Suje Okulları, her öğrencinin özgünlüklerinin farkında olup, öğrencilerin bireysel başarısına odaklanmaktadır. Öğrencilere zengin bir akademik program, etkili ve anlamlı öğrenme deneyimleri sunmaktadır. Merak edip araştıran, sosyal ve analitik zekası gelişmiş, sorumluluklarının bilincinde olan öğrenciler yetiştirmektedir. Sınıf mevcutları ortalama 14 kişilik olup, öğrenciler ferah ve samimi bir ortamda eğitim görmektedir.


Suje Okulları'nda öğrenciler yaşlarına uygun sosyal sorumluluk çalışmalarına katılmaktadır. Öğrenciler yıl boyunca okul içi ya da dışında birçok projede bireysel ya da küçük gruplar halinde görev almaktadır. Bu projeler, öğrencilerin kişisel gelişimlerine katkı sağlamaktadır. Kurumda öğrenciyi merkeze alan, öğrencilerin aktif bir şekilde derse katılımlarının sağlandığı verimli bir ders işlenişi bulunmaktadır. Sorgulama, uygulama ve değerlendirme üzerine bütünleşen bir eğitim-öğretim programı uygulanmaktadır. Öğrencilerin güvenle kendilerini ifade ettikleri ve sorunlarına çözüm odaklı yaklaşmayı öğrendikleri bir psikolojik danışman yer almaktadır.


Suje Eğitim Kurumları, öğrencilerin yeteneklerini geliştirebilmelerini ve akademik hayatlarına en iyi şekilde hazırlanabilmelerini sağlamaktadır. Bilim ve sanat eğitimine oldukça önem verilmekte, öğrencilerin ilgi alanlarına yönlendirilmesine yardımcı olunmaktadır. Bilim, ezber ile değil, deneyler ve gözlem ile öğretilmektedir. Akıl ve zeka oyunları, satranç, bilişim kulüpleri ile öğrencilerin bilime yakınlaşması sağlanmaktadır. Sanat aracılığı ile öğrencilerin farkındalık ve yaratıcılık duygusunun geliştirilmesi amaçlanmaktadır. Dekoratif ve görsel sanatlar, drama, sinema, halk oyunları, bale, fotoğrafçılık, seramik, origami, tiyatro, müzik, ahşap tasarımı dersleri verilmektedir. Yabancı dil olarak İngilizce verilmekte, öğrenciler küçük yaştan itibaren yabancı dillere yatkınlık kazanmaktadır. Okul öncesi kademesinden itibaren öğrenciler pratik ve etkinlikler ile İngilizceyi günlük hayatta etkin bir şekilde kullanabilmeyi öğrenmektedir.


Suje Okulları'nda kütüphane, konferans salonu, laboratuvar, bilgisayar laboratuvarı, sanat ve mutfak atölyesi bulunmaktadır. Öğrenciler oyun alanı ve bahçede arkadaşlarıyla vakit geçirmekte, temiz hava almaktadır. Öğrencilerin meditasyon, ekim-biçim, İngilizce drama, müzik aleti yapımı gibi birçok aktivite yaptıkları bir çiftlik bulunmakta, öğrenciler doğa ile iç içe bir şekilde büyümektedir. Kaliteli eğitim anlayışı ile Suje Koleji, öğrencilerin ufkunun genişleyeceği, kendini huzurlu ve güvende hissedebileceği bir eğitim ortamı oluşturmaktadır. Teknolojik eğitim altyapısı ile öğrencilerin donanımlı bir eğitim ortamında öğrenim görmesini desteklemektedir. Doğa tarafından sarmalanmış eğitim ortamında kaliteli bir eğitim hizmeti sunulmaktadır. Kurumda günde üç öğün yemek verilen bir yemekhane yer almaktadır. Öğrencilerin sağlıklı ve dengeli beslenmelerini sağlayan bir yemek programı bulunmakta, organik beslenme sağlanmaktadır. Kurumdaki servis imkanı sayesinde çevre mahallelerden gelen öğrenciler güvenli bir şekilde kuruma ve evlerine getirilip götürülmektedir.


Suje Okulları Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Suje Okulları İlkokul

Lütfen Bekleyin

Suje Okulları Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum