fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Taksim Okulları

Taksim Okulları'nın veli yorumlarına, fiyatlarına, fotoğraf galerilerine anında ulaşın. Taksim Okulları hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere kolayca ulaşın.

Taksim Okulları Hakkında

  • Eğitime Bakış

TAKSİM OKULLARI

Taksim Okulları kaliteli eğitim ile geleceğe nitelikli bireyler emanet etmek amacıyla kurulmuş, Şişli ve Beşiktaş'taki kampüsleriyle fark yaratmaya çalışan bir anlayışla yoluna devam etmektedir. Uzman eğitim kadrosu ve daha önce dershane yönetmiş olan müdür ve yardımcıları bulunduğu bölgede fark yaratmaktadır. Okulun tüm yönetim kadrosu ve öğretmenleri eğitimde etkin rol oynamakta, öğrencilerin gelişimi için yenilikçi bir anlayışla tüm teknolojik gelişimleri takip etmektedir. Taksim Okullar'nda öğrenciler öz güven sahibi, problem çözebilen, yaşadığı topluma değer veren, analitik düşünebilen, özgürlüğüne düşkün, girişimci ve doğaya karşı saygılı bireyler olarak yetiştirilirler. Öğrencilerinin hayal kurarak, kurduğu hayale emin adımlarla yol almasını sağlayan okul öğrencileri için tüm ortamları buna uygun dizayn etmiştir.


Taksim Okulları yalnızca tüketen değil aynı zamanda üreten, yeni fikirlere karşı saygılı, elde ettiği bilgiyi etkin kullanabilen, yaşadığı çağı okuyabilen, iletişim gücü yüksek ve lider ruhlu bir nesil yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Öğrenciler 21. yy. becerileri ile donatılmış Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı bir şekilde eğitim görmektedirler. Yabancı dilin günümüzde olmazsa olmaz olduğunu düşünen okulda İngilizce dersleri ezbere değil uygulamalar ve etkinlikler ile deneyimleyerek öğrenmeye dayalı bir eğitim sistemi ile sürdürülmektedir. Seviyeleri farklı olan öğrencilerin öğrenme hızları da farklıdır. Bunun bilincinde olan Taksim Okulları, yabancı dil derslerinde geride kalan öğrenciler için etüt çalışmaları düzenlemekte her öğrencisinin aynı seviyede olmasını sağlamaktadır.


Taksim Okulları, katıldığı uluslararası yarışmalar ve turnuvalar ile öğrencilerinin aldığı eğitimin ne denli kaliteli olduğunu ispatlamış ve kazandığı ödüller ile dünya çapında bir eğitim verdiğini ortaya koymuştur. Öğrenciler eğitim ve öğretim dönemi dışında yaz okulu ile eğitime 12 ay devam edebilmekte böylece eğitim bir sürece yayılmaktadır. Öğrenciler yaz okulunda sanatsal ve sportif aktivitelere katılmakta ve okulun ders dışında kendilerini keşfedebilecekleri ve potansiyellerini ortaya koyabilecekleri bir yer olduğu bilincine varmaktadır.

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum