fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Taktik Okulları

Taktik Okulları hakkında tüm bilgilere ulaşın! Kampüs kampüs detaylı bilgi, fiyat bilgileri ve daha fazlasını inceleyin!

Taktik Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Ortaokullar

Taktik Okulları Ortaokullar

Taktik Okulları ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Taktik Okulları Liseler

Taktik Okulları liselerini inceleyin.

İNCELE

Taktik Okulları Hakkında

  • Taktik Okulları'nda Eğitime Bakış

Atatürk’ün "Geleceğin güvencesi sağlam temellere dayalı bir eğitime, eğitim ise öğretmene dayalıdır." sözünü temel alarak kurulan TakTik Okullarında, değerli öğrencilerin hak ettikleri eğitimi almaları için çok büyük bir titizlikle davranmaktadır. Kurucuların eğitim-öğretimdeki yirmi yılı aşkın birikim ve deneyimleri ile 2017 yılında Özel S Akademi Okulları kurulmuştur. 2019 yılının başlarında TakTik Özel Öğretim Kurumu ile gerçekleşen ortaklık ile iki kurumun deneyimli yöneticileri ve öğretmen kadrosu, Özel TakTik Okulları’nın gücüne güç katmıştır.


Türkiye'nin en seçkin eğitim kurumlarında, özel etüt ve kurslarda uzun yıllar lise ve üniversiteye öğrenci hazırlayan kadrosu, akademik eğitimi, bilinçli bir okul programı ile birleştirerek öğrencinin eğitim öğretim hayatının daha anlaşılır, verimli ve çözüm odaklı bir plan içerisinde geçmesini hedeflemektedir. Anadolu lisesinde öğrenciler üniversite sınavı için başka hiçbir desteğe ihtiyaç duymadan sınava hazır hale gelmektedirler. Akademik eğitimin yanı sıra gün sonlarında yapılan etütler ve soru çözümleri öğretmenlerimizin gözetiminde olmaktadır. Ortaokulda ise öğrencilerin ilgi alanlarına ve seviyelerine uygun verilen akademik eğitimler ve etütler ile liseye giriş sınavlarına hazırlanmaları sağlanmaktadır. Öğrencilerin öğrenim hayatı boyunca karşılaşacağı sınavlarda, bilginin yanında gerekli olan psikolojik destek, alanında en uzman rehber öğretmenler tarafından sağlanmaktadır. Özel TakTik Okulları, ilkeleri, değerleri ve hedefleri doğrultusunda Atatürk’ün gösterdiği yolda ilerleyerek öğrencilerin, yaşadığımız çağın gereklerine uygun şekilde hazırlamak için sizlerle birlikte çalışmaya devam edecektir. Özel TakTik Okulları, ilkeli, disiplinli, tutarlı, yenilikçi ve başarılı eğitim anlayışından ödün vermeden Ortaokul ve Anadolu Lisesi olarak öğrencilerinin geleceğine ışık tutacaktır.

Taktik Okulları Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Taktik Okulları Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum