fb
TİNK Teknoloji ve İnsan Koleji

TİNK Teknoloji ve İnsan Koleji

TİNK yeni çağa en uygun öğrencileri yetiştiriyor. STEAM, yazılım gibi derslerle öne çıkan TİNK'i vakit kaybetmeden inceleyin.

TİNK Teknoloji ve İnsan Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz Başarılı bir şekilde Tamamlandı! En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Anaokulları

TİNK Teknoloji ve İnsan Koleji Liseler

TİNK Teknoloji ve İnsan Koleji liselerini
inceleyin.

İNCELE

Teknoloji ve İnsan Kolejleri Hakkında

  • İş Bulma Garantisi
  • Tanıtım Videosu

Lise eğitimini TİNK’te tamamlayan öğrenciler üniversiteye donanımlı bir şekilde hazırlanırken diğer yandan da üniversite eğitiminin ardından iş bulmgarantisini de elde ediyor. Milli eğitim müfredatının yanı sıra özel müfredatlarla eğitim alan öğrenciler; uluslararası geçerliliği olan EuroPass, Girişimcilik, Yazılım Dili ve Yabancı Dil sertikifaları da alacaklar.

9. ve 12. sınıf aralığındaki öğrencilerin eğitim aldığı okulda son teknolojik alt yapı kullanılıyor. Öğrenciler burada; tam donanımlı laboratuvarlarda kodlamayı, üretimi, elektroniği ve girişimciliği öğrenecek. TİNK’in kendi geliştirmiş olduğu 4.0 eğitim modeli uygulanacak olup, öğrenciler IQ, EQ ve DQ gelişimi için STEM eğitimi de alacak.

Nitelikli İnsan Gücü Yetiştirilecek

İstanbul Sancaktepe kampüsünde Türkiye’nin gelecek nesillerini yetiştirecek olan TİNK; 2017-2018 kayıt dönemi için 9,10 ve 11. sınıf öğrencileri için kayıt alacak. Kayıt işlemleri Türkiye Milli Eğitim Bakanlığı prosedürlerine uygun olarak yapılacak olup, TİNK’te eğitim alan öğrenciler, 4. Sanayi Devrimi olarak nitelendirilen nitelikli insan gücüne de talebin cevabı olacak.

Her Öğrenciye Bir Bilgisayar

TİNK’te her öğrenciye bir bilgisayar verilir ve kampüslerde kesintisiz-yüksek hızlı fiber internet bağlantısı vardır. Laboratuvarlarda bulunan 3D yazıcılar ve, CNC’ler ile eketronik ve robotik kitler ile öğrenciler, Endüstri 4.0’ın işleyişini uygulamalı olarak görme fırsatı yakalayacaktır. Bu teknolojik eğitimleri alan öğrenciler, iş hayatına tam donanımlı olarak çıkacalardır.

TİNK Teknoloji ve İnsan Koleji Lise