fb

TİNK Teknoloji ve İnsan Koleji

TİNK yeni çağa en uygun öğrencileri yetiştiriyor. STEAM, yazılım gibi derslerle öne çıkan Teknoloji ve İnsan Koleji'ni vakit kaybetmeden inceleyin.

TİNK Teknoloji ve İnsan Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

TİNK Teknoloji ve İnsan Koleji Ortaokullar

TİNK Teknoloji ve İnsan Koleji ortaokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

TİNK Teknoloji ve İnsan Koleji Liseler

TİNK Teknoloji ve İnsan Koleji liselerini
inceleyin.

İNCELE

TİNK Koleji Hakkında

  • TİNK Koleji'nde Eğitime Bakış
  • TİNK Koleji Tanıtım Filmi
  • TİNK Koleji Bursluluk Sınavı 2020
  • TİNK Koleji Fiyatları 2020

NEDEN TİNK KOLEJİ

Değişen ve dönüşen dünyada yaşam şeklimizden iş yapış biçimlerimize kadar her şey değişiyor ve dijitalleşiyor. Yapay zeka, sanal gerçeklik, 3D, kodlama gibi kavramlara her yerde rastlamaktayız. Bu döneme en çok da yeni nesillerin ayak uydurması gerekiyor. TİNK Koleji bu noktada eğitime farklı bir bakış açısı getiriyor. TİNK Koleji, teknolojiyi hayatına ve gelecekte yapacağı işe en iyi şekilde entegre edebilecek bireyleri, dijital okuryazarları ve girişimcileri yetiştirmek amacıyla kurulmuştur. Okul Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına ek olarak, uzman eğitim kadrosu ile yabancı dil, bireysel gelişim ve dijital zekaya önem veren bir program uygulamaktadır. Bu sayede empati, sağduyu ve hoşgörü gibi insanı değerlere toplumda iz bırakacak, içinde bulunduğu ortamı pozitif yönde değiştirme cesaretini gösterebilecek nesiller yetiştirmektedir. Çünkü TİNK Koleji geleceğe yön verecek lider ruhlu bireylerin teknolojiye hakim olan bireylerden oluşacağına inanmaktadır.


Okul proje tabanlı öğrenme sistemini kullanarak öğrencilerinin öğrendiklerini içselleştirip pekiştirebilmelerine olanak sağlamaktadır. Ders içinde yapılan çalışmalar ile öğrenme süreci eğlenceli hale getirilip öğrencilerin derslere katılımı teşvik edilmektedir. Tink Koleji kullandığı bilişim tabanlı özel eğitim sistemi sayesinde endüstrinin ihtiyaç duyduğu bilgi birikime sahip öğrencileri ülkeye kazandırıp üreten ve geliştiren bir toplum inşa etmektedir.


Tink Koleji bünyesinde bulunan revir acil durumlarda öğrencilere ilk müdahaleyi yapmaktadır. Bunun dışında öğrenciler ihtiyaç duyduklarında hemşirelerden yardım isteyebilmektedirler. Öğrencilerin sağlık bir beslenme alışkanlığı kazanabilmeleri için uzman diyetisyenler tarafından hazırlanan listeler dahilinde yemekler hazırlanmakta, veliler ile paylaşılmaktadır.


TİNK Koleji fiyatları her sene belirli bir oranda artmaktadır. Kurum 2020 eğitim ücretinin ise KDV dahil 49.850 TL olacağını açıkladı. Bunun yanında Teknoloji ve İnsan Koleji her sene bursluluk sınavları düzenlemekte ve başarılı öğrencilere % 50'ye varan indirim imkanı sunmaktadır.

TİNK Teknoloji ve İnsan Koleji Ortaokul

TİNK Teknoloji ve İnsan Koleji Lise

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum