fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Tüzyev Mozaik Eğitim Kurumları

Tüzyev Mozaik Eğitim Kurumları hakkında tüm bilgilere, kampüslere, her seviye okula hızlıca ulaşın. Tüzyev Mozaik Eğitim Kurumları fiyat, bursluluk ve daha fazlasına hemen ulaşın!

Tüzyev Mozaik Eğitim Kurumları'nda Eğitime Bakış

Tüzyev Mozaik Eğitim Kurumları, İstanbul’un Ataşehir ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. TÜZYEV, üstün zekalı ve yüksek potansiyelli çocuklara ihtiyaçları olan ve kendilerini geliştirebilecekleri özel eğitimi sunmak amacıyla, uluslararası standartlarda bir eğitim programı vermeyi amaç edinen bir vakıftır. Kurum ise eğitim çalışmalarını okul öncesi kademeden itibaren ortaokul kademesine kadar sürdürmektedir. 2011 senesinde okul öncesiyle çalışmalarına başlayan kurum, 2013 senesinde ilkokul kademesini, 2016 senesinde ise ortaokul kademesini bünyesine katmıştır. Mozaik Eğitim Kurumları, TÜZYEV işbirliği ile üstün potansiyelli çocuklara en geniş kapsamlı eğitim olanaklarını veren kurum haline gelmiştir. Mozaik Eğitim Kurumları, örgün ya da zenginleştirme; eğitim programları düzenleyerek, onların lider, çevreye ve insanlığa duyarlı, Atatürk ilkelerine ve inkılaplarına bağlı bireyler olarak yetişmelerine katkı sağlamak en büyük amacıyla çalışmalarına devam etmektedir.


Tüzyev Mozaik Eğitim Kurumları uluslararası geçerliliği olan testlerle üstün yetenekli oldukları saptanan çocuklara, 3 yaşından itibaren; zenginleştirilmiş özel programlar ile hem örgün eğitim vermekte hem de hafta sonu ve yaz okulları yoluyla, aldıkları eğitime destek sağlamaktadır. Böylelikle kurumda eğitim bütün bir sene boyunca devam etmektedir.


Üstün zekalı çocukların potansiyellerini geliştirmeye yardımcı olacak hafta sonu programları ve yaz programları yanı sıra TÜZYEV’e bağlı olan Mozaik Eğitim Kurumları’nda okul öncesi, ilkokul ve ortaokul seviyesinde örgün eğitimler verilmektedir. Bugüne kadar binlerce çocuğa tarama testleri yapılmış, bu testler neticesinde üstün zekalı oldukları belirlenen 10.000’e yakın öğrenciye özel eğitim verilmiştir.


Tüzyev Mozaik Eğitim Kurumları her bir kademesinde öğrencilerinin bireysel ve o dönemdeki gelişimsel süreçlerine uygun eğitim programları uygulamaktadır. Bu eğitim programları öğrencilerinin akademik gelişimlerini sağlamanın yanında sosyal, sanatsal, kültürel ve sportif faaliyetlerini de desteklemeye yönelik eğitimleri de kapsamaktadır. Her bir kademede o kademenin yaş grubuna uygun olan etkinlikler kurum içerisinde sürekli olarak gerçekleştirilmektedir.


Tüzyev Mozaik Eğitim Kurumları verdiği eğitimlerde uluslararası standartları benimsemiş olan, bu standartları korumak ve sürdürmek adına çabalayan bir kurumdur. Bu nedenle kurumda okul öncesi kademeden itibaren nitelikli bir yabancı dil eğitimi verilmektedir. Bunun yanında kurum yurtdışındaki üniversitelerle sahip olduğu anlaşmalar ile çeşitli etkinlikler çerçevesinde öğrencilere yurtdışı gezileri organize edilmektedir. The University of Georgia Yaz Okulu, İtalya’da sanat eğitimi, Disney Youth Series Yaz Yaratıcılık Kampı bu gezilerden bazılarıdır.

Tüzyev Mozaik Eğitim Kurumları İndirimleri
Tüzyev Mozaik Eğitim Kurumları Yorumları
Devamını Gör
Tüzyev Mozaik Eğitim Kurumları'nda Eğitime Bakış
Tüzyev Mozaik Eğitim Kurumları Galeriler
Tüzyev Mozaik Eğitim Kurumları Yorumları

Tüzyev Mozaik Eğitim Kurumları Kampüsleri

Tüzyev Mozaik Eğitim Kurumları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Maltepe Tüzyev Mozaik Okulları Kampüsü
İstanbul / Maltepe
comment-icon 5 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Tüzyev Mozaik İlkokulu 2012 yılından itibaren AnaOkul ve Okul Öncesi Eğitimi ile beraber 1-4 .Sınıf İlk Okul Eğiti...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Tüzyev Mozaik Eğitim Kurumları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum