fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Uğur Okulları

Uğur Okulları'nı inceleyerek tüm sorularınızı cevaplandırın. Uğur Okulları'nın; fiyatlarına, bursluluk sınavlarına, veli yorumlarına, adreslerine hemen göz atın.

Uğur Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Uğur Okulları Anaokullar

Uğur Okulları anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Uğur Okulları İlkokullar

Uğur Okulları ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Uğur Okulları Ortaokullar

Uğur Okulları ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Uğur Okulları Liseler

Uğur Okulları liselerini inceleyin.

İNCELE

Uğur Okulları Hakkında

  • Uğur Okulları'nda Eğitim
  • Tanıtım Videosu
  • STEM ve Kodlama
UĞUR OKULLARI ANAOKULLARI

Uğur Okulları anaokullarında öğrenciler deneyimleyerek sosyal ve kültürel paylaşım içinde bulunarak kendilerini en rahat ifade edebilecekleri ortamlarda yetiştirilirler. Öğrencilerin her açıdan gelişimlerini sağlayıp hayata hazırlanabilmelerini amaçlayan Uğur Okulları bu bağlamda öğrencilerinin 5 duyu organını da kullanabilecekleri uygun ortamlar oluşturulur. Çağımızda yabancı dilin öneminin bilincinde olan okulda İngilizce dersleri okul öncesi dönemden başlayarak tüm eğitim kademelerinde öğrencilere kazandırılır. Problem çözebilme yeteneklerinin gelişebilmesi için öğrencilere matematik dersleriyle bu özellik kazandırılmaya çalışılır. Akademik başarının yanında sanat ve spora da önem veren Uğur Okulları sorumluluk bilincinin kazanabilmesi için öğrencilerinini bu alandaki gelişimlerine değer verirler.


UĞUR OKULLARI İLKOKULLARI

Uğur Okulları ilkokullarında öğrencilere konforlu, güvenli ve çocuklara özel dizayn edilmiş ortamlarda eğitim verilir. Öğrencilere her açıdan gelişimlerini tamamlamış birer dünya vatandaşı olabilme imkanı sunulur. Sosyal becerileri gelişmiş öğrenciler yetiştirmek adına, Uğur Okulları'nda, kulüp etkinlikleri, sanat çalışmaları, sosyal sorumluluk projeleri ve kültürel faaliyetler düzenlenir. Her öğrencinin geliştirilebilecek bir tarafının olduğu bilincinde yoluna devam eden okulda bununla doğru orantılı olarak Reggio Emilia eğitim felsefesi uygulanır. Öğrencilerin gelişim süreçlerini kayıt altına alıp takip eden Uğur Okulları ilkokullarında, öğrencilerin başarısı yalnızca sınava bakılarak ölçülmez. Öğrencinin okul bünyesinde gerçekleştirdiği tüm sanatsal ve sportif aktiviteler de değerlendirmeye alınır.

UĞUR OKULLARI ORTAOKULLARI

Uğur Okulları Ortaokulları'nda öğrencilerin bireysel gelişim farklılıkları dikkate alınarak buna uygun bir eğitim anlayışı planlanır. Uğur Okulları'na has bu yaklaşım ile öğrencilerin ilgi ve yetenekleri doğrultusunda çalışmalar düzenlenir ve eğitmenlerin yönlendirmeleri ile en uygun eğitim modeli bulunmuş olur. Öğrencilerin dış dünya ile olan ilişkileri, aile bağları ve arkadaşlık ilişkileri de Uğur Okulları kampüslerinde desteklenir. Okul liseye geçiş sınavlarına dönem başından başlayarak bu çalışmayı bir sürece yayar ve öğrenciler uzman eğitmenler ile birlikte verimli bir hazırlık dönemi geçirirler. Bu çalışmalara 7. sınıftan başlanır ve deneme sınavları ile öğrencilerin eğitim durumu düzenli olarak kontrol edilir. Uğur Okulları'nda öğrencilerin sportif ve sosyal kazanımlarının gelişimi için de etkinlikler, çalışmalar ve turnuvalar düzenlenir. 

UĞUR OKULLARI LİSELERİ

Uğur Okulları'nda lise seviyesinde öğrenim gören öğrenciler, uzman eğitmen kadrosuyla, gelişmiş akademik öğretim modeliyle, kaliteli yabancı dil eğitimi ile eğitim hayatlarına en doğru şekilde başlar. Uğur Okulları uyguladığı eğitim modeli ile öğrencilerin edindiği kazanımları, uygulamalı olarak kullanmalarına fırsat vererek, onları eğitim sistemi içine dahil eder. Öğrenciler eksik kaldığı veya kendilerini geliştirmek istedikleri konularda tekrar sınıflarını kullanarak pekiştirme çalışmalarına dahil olabilirler. Uğur Okulları'nda öğrencilerin akademik gelişimleri devam ederken, diğer taraftan meslek seçimleri ve kariyer planları da rehberlik birimi tarafından yapılan yönlendirmeler ile yapılır.

Uğur Okulları donanımlı kampüslerinin yanında öğrencilerine STEM ve Kodlama gibi dersler vererek, çocukların çağın gerekliliklerine ayak uydurmaları ve avantaj sağlamalarını amaçlıyor. Her öğrenci gözlemleyerek ve yaratarak bu eğitimler ile geleceğin mühendisleri ve bilim insanları yetiştiriliyor. 


Erken STEM

Teknolojik imkanlar ve deneyimli öğretmenlerle öğrenciler STEM eğitimiyle erken yaşta tanışıyor.

 “Öğrenciler, zihinsel becerilerini destekleyen ve yaratıcılıklarını ön plana çıkarmalarını sağlayan erkenSTEM Eğitimi ile deneyimleyerek öğrenir.”  

Kodlama Eğitimi


 “Kodlama Eğitimi öğrencilerimizin algoritmik düşünme yeteneklerini geliştirerek pratik düşünme, problem çözme ve sorunlara hızlı çözümler üretme gibi kazanımlar sağlar.” 

Uğur Okulları Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriliyor!


BAU kodlama derslerini detaylı ve yaş grubuna en uygun şekilde hazırladıkları kitaplarla öğrencilerin istedikleri kaynaklara ulaşmasını sağlıyor. 

Uğur Okulları Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Uğur Okulları İlkokul

Lütfen Bekleyin

Uğur Okulları Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Uğur Okulları Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum