fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

US Akademi Koleji

US Akademi Koleji'ne ait tüm kampüslere ulaşın. US Akademi Koleji fiyatları, eğitim felsefeleri, bursluluk hakkında detaylı bilgi alın.

US Akademi Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

US Akademi Koleji Anaokullar

US Akademi Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

US Akademi Koleji İlkokullar

US Akademi Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

US Akademi Koleji Ortaokullar

US Akademi Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE

US Akademi Koleji Hakkında

  • US Akademi Koleji'nde Eğitime Bakış

2011 yılında anaokulu eğitimi ile faaliyetlerine başlamış olan US Akademi, 2014 ve 2015 yıllarında ilk ve ortaokul alanlarında da hizmet vermeye başlamıştır. Öğrencilerini merkeze alan ve bireyselleştirilmiş eğitim yaklaşımını benimseyerek Atatürk İlke ve İnklaplarına bağlı, insan haklarına saygılı, sorumluluk bilinci yüksek, değişen ve gelişen dünyaya uyum sağlayabilecek bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Büyük bir arazide konumlanmış olan US Akademi Koleji, geniş açık ve kapalı alanlara sahiptir. Anaokulu için Kolej'in bahçesinde yetiştirilen bitkiler, bakımları üstlenilen hayvanlar ile öğrencilere küçük yaştan itibaren doğa ve hayvan sevgisi kazandırılmaktadır. Farklı yaş gruplarına göre kum havuzu, tırmanma duvarı, ritm aletleri, oyun aletleri, sanat köşeleri ile çocukların keyifle vakit geçireceği alanlar yaratılmıştır.

İlkokul ve ortaokul dönemlerinde öğrencilere göre yapılandırılmış eğitim ortamı, yaratıcılıkları desteklenerek, sorun çözme becerisi ve yeniliğe uyum sağlama becerileri kazandırılarak öğrencilerin hedeflerine yönelik akademik başarıyı sağlamak için yüksek kalitede eğitim verilmektedir.

Öğrencilere bilimsel, evrensel, sürekliliği olan, yenilikçi eğitim yaklaşımları ile birlikte öğrenmeyi eğlence ile harmanlayarak sevgi, saygı, güvenilirlik duygularının önemi de aşılanmaktadır.

US Akademi Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

US Akademi Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

US Akademi Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum