fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Yeşeren Okulları

Yeşeren Okulları'nın eğitime bakış açısına, fiziki imkanlarına, dil olanaklarına, fiyatlarına ve daha fazlasına kolaylıkla ulaşın!

Yeşeren Okulları'nda Eğitim

2005 senesinde Tilda Eğitim Kurumları olarak dershaneciliğe başlayan Yeşeren Okulları, 2008 senesinden beri özel okul olarak eğitim hayatına devam etmektedir. İzmir’in Bayraklı ilçesinde bulunan geniş kampüsünde okul öncesi kademeden lise kademesine kadar eğitim verilmektedir. Lise kademesinde anadolu lisesi ve fen lisesi olmak üzere iki lise türü bulunmaktadır. Öğrencilerinin sosyal, kültürel ve akademik anlamda gelişmesi adına kurum çok yönlü bir eğitim süreci yürütmektedir.


Yeşeren Okulları ortaokul ve lise kademelerinde öğrencilerine yoğun bir sınava hazırlık eğitimi vermektedir. Öğrencilerinin sınavlara eksiksiz hazırlanmaları, bolca tekrar etmeleri ve sınavlara tam bilinçle girmeleri adına hem akademik kadro hem de rehberlik birimi işbirliği içerisinde çalışmaktadır. Kurumun akademik kadrosu alanında gerekli eğitimlerini tamamlamış, deneyimli, yetkin ve donanımlı kişilerden seçilerek oluşturulmaktadır.


Yeşeren Okulları bursluluk sınavları düzenleyerek mevcut öğrencileri ve aralarına yeni katılacak öğrenciler için çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Lise kademesi için 9. sınıfa başlayacak olan öğrencilerin liselere giriş sınavında gösterdikleri başarı oranına bağlı olarak da çeşitli yüzdelerde burslar sağlanmaktadır.


Yeşeren Eğitim Kurumları, bilimin ve aklın gücüne inanmaktadır. Bu doğrultuda teknolojik gelişmeleri düzenli olarak takip etmekte ve bu gelişmeleri kurum içerisine entegre etmektedir. Kurumdaki sınıflarda akıllı tahta donanımı bulunmaktadır. Ayrıca kampüs içerisinde öğrencilerin akademik ve sosyal ihtiyaçlarını karşılayacak imkanlar bulunmaktadır. Kapalı spor salonu, fen ve bilgisayar alanlarına özel olarak ayrılmış laboratuvarlar, geniş bir kütüphane bu imkanlardan bazılarıdır.


Yeşeren Okulları birçok öğrenci kulübü imkanına sahiptir. Kademelere göre kulüplerin içeriği değişmektedir. Öğrencilerin kendi ilgi ve yeteneklerini keşfedebilecekleri ve bu alanlarda çeşitli faaliyetleri gerçekleştirebilecekleri öğrenci kulüpleri oldukça çeşitlidir.


Yeşeren Okulları yabancı dil eğitiminde uluslararası standartları amaçlamaktadır. Bu standartlara erişmek ve koruyabilmek adına her kademede nitelikli bir İngilizce eğitimi verilmektedir. Ortaokuldan itibaren ikinci yabancı dil olarak Almanca dil eğitimi verilmektedir. Lise kademesinde seçmeli olarak İspanyolca dil eğitimi de sağlanmaktadır. Lise kademesi için İngilizce tiyatro ve MUN kulüpleri bulunmaktadır. Bu kulüpler ile öğrenciler öğrendikleri yabancı dili pekiştirebilme ve günlük hayatta kullanabilme fırsatı yakalamaktadır.


Yeşeren Okulları öğrencilerin sadece akademik anlamda değil, her alanda hayata hazırlanmalarını istediğinden sportif ve sosyal faaliyetleri bünyesinde gerçekleştirmektedir. Okulun öğrencileri çeşitli sportif ve kültürel müsabakalarda kuruma ödülleriyle dönmektedir.

Yeşeren Okulları Tanıtım Filmi
Yeşeren Okulları İndirimleri
Yeşeren Okulları Yorumları
Devamını Gör
Yeşeren Okulları'nda Eğitim
Yeşeren Okulları Tanıtım Filmi
Yeşeren Okulları Galeriler

Yeşeren Okulları Kampüsleri

Yeşeren Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Yeşeren Okulları Bayraklı Kampüsü
İzmir / Bayraklı
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Bayraklı Yeşeren Okulları Ortaokulu; soran, sorgulayan ve üreten bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Kurum, lise...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Yeşeren Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum