fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Ata Doruk Koleji

Ata Doruk Koleji'nin; fiyat bilgilerine, fotoğraf galerilerine, iletişim bilgilerine, veli yorumlarına ve bursluluk sınav tarihlerine hemen göz atın.

Ata Doruk Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Ortaokullar

Ata Doruk Koleji Ortaokullar

Ata Doruk Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Ata Doruk Koleji Liseler

Ata Doruk Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Ata Doruk Koleji

  • Ata Doruk Koleji'nde Eğitime Bakış

Ata Doruk Koleji tam öğrenme modeli uygulayan butik bir okuldur. Sınıflar 12 kişilik olup birebir öğretime altyapı sağlar. Öğrencilerin dershaneye ihtiyaç duymadan ders içeriklerini almalarına ve uluslararası standartlarda bir dil eğitimi almalarına olanak sağlar.


Müzik ve resim atölyeleri, fen ve teknoloji atölyeleri, fizik kimya atölyeleri, bilgisayar laboratuvarı, kapalı spor alanı, jimnastik salonu, İngilizce ve Almanca interaktif uygulamalı eğitim, kütüphane, yemekhane içeren kampüs öğrencinin tüm ihtiyaçlarına karşılık verecek şekilde oluşturulmuştur. 2018-2019 eğitim öğretim yılında Bursa’da ortaokul ve anadolu lisesi olarak hizmet vermeye başlayan kurum, 21.yy ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirdiği eğitim sistemini kullanarak, ulusal ve evrensel değerlerine bağlı, başarılı, dürüst ve özgüvenli bireyler yetiştirmek için eğitim ve öğretime gönül vermiştir.


Ata Doruk Koleji eğitimini, masa başı eğitim modeli, bireysel eğitim modeli, danışmanlık sistemi(mentörlük), ÜSD-LGS seminer dersleri, yabancı dil eğitimi, öğrenci takip sistemi, accreditation programı-çift diploma, bilişim uygulamaları ve uzman öğretmen kadrosuyla zenginleştirmiştir.


Ata Doruk Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Ata Doruk Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum