fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Ataşehir Koleji

Ataşehir Koleji hakkındaki tüm detayları kolaylıkla görüntüleyin. Ataşehir Koleji anaokulları, ilkokulları ve ortaokulları bilgilerine rahatlıkla ulaşın.

Ataşehir Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Ataşehir Koleji Anaokullar

Ataşehir Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Ataşehir Koleji İlkokullar

Ataşehir Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Ataşehir Koleji Ortaokullar

Ataşehir Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE

Ataşehir Koleji Hakkında

  • Eğitime Bakış

ATAŞEHİR KOLEJİ'NDE EĞİTİM

Ataşehir Koleji, Atatürk'ün çizdiği ilke ve değerler ışığında Atatürkçü nesiller yetiştirmek amacı ile özgür, demokratik, barışçıl ve hoşgörülü eğitim ortamlarında öğrencilerin kaliteli eğitim alması amacı ile eğitim öğretim hayatına atılmıştır. Özel Ataşehir Koleji, küçük yaştan itibaren öğrencilerin her açıdan bilinçli bireyler yetiştirmek amacı ile öğretim programlarını çeşitlendirmektedir. Tecrübeli, uzman ve deneyimli eğitmen kadrosu ile öğrencilerin çok yönlü gelişimlerine katkıda bulunan Ataşehir Koleji, onların birer dünya vatandaşı olmasını hedeflemektedir. Ataşehir'de bulunan özel kolej, öğrencilerinin öz güvenli, dürüst, güvenilir, demokratik, sorumluluk sahibi ve dil bilgisi konusunda bilinçli bireyler olmalarını hedeflemektedir.


Özel Ataşehir Koleji, öğrencilerine 3D eğitim ve robotik kodlama gibi dersler sunarak çağın gereksinimlerini ve teknolojik gelişmelerle oluşan değişimleri öğrencilere aktarmayı hedeflemektedir. Aynı zamanda öğrenci koçluğu hizmeti de Ataşehir Koleji'nde bulunmaktadır. Uygulamalı derslerle yapılan eğitimler sunulan bilgilerin akılda kalıcılığı açısından önemli olmakla birlikte, öğrenci gelişiminin somut nesnelerle daha etkin olduğu görülmektedir. Özel okulun sunduğu 3D eğitim hizmeti öğrencilerin görerek, yaparak ve yaşayarak öğrenmesini sağlamakta ve bu şekilde etkin bir öğrenim ortamı oluşturmaktadır. Bununla birlikte robotik kodlama, öğrencilerin mantık ve matematiksel zekasını arttırmaktadır. Çağın teknolojisini doğru kullanabilmeyi robotik dersleri ile öğrencilerine aktarmayı planlayan Ataşehir Koleji, öğrencilerinin her açıdan bilgili bireyler olmalarını sağlamaktadır.


Ataşehir Koleji'nde yabancı dil eğitimi branşında uzman eğitmenler tarafından sağlanmaktadır. Yabancı dil olarak adlandırılmadan yardımcı dil olarak benimsenen İngilizce dersleri öğrencilerin lise, üniversite, yurt dışı veyahut iş hayatında ana dili gibi etkin kullanabilecekleri şekilde sağlam temeller üzerinde oluşturulmaktadır. Özel Ataşehir Koleji'nde ikinci yardımcı dil olarak Almanca dersleri sunulmaktadır. Öğrencilerin derslerden geri kalmamasına yönelik olarak özel okulda etüt dersleri verilmektedir. İngilizce ve Almanca etkin olarak konuşulan sosyal faaliyetlerle öğrenmeyi eğlenceli bir biçime dönüştürmektedir. Ataşehir Koleji 3D eğitimi ile zenginleştirdiği Almanca ve İngilizce derslerini öğrenciler için daha cezbedici bir hale getirerek merak duygularını harekete geçirmektedir.

Ataşehir Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Ataşehir Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Ataşehir Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum