fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Çekmeköy Asal Koleji

Çekmeköy Asal Koleji'nin tüm eğitim kategorilerini tek bir sayfa üzerinde görüntüleyin! Asal Koleji fiyatlarına, fotoğraflarına ve detaylı bilgilerine kolaylıkla ulaşın.

Asal Koleji Hakkında

  • Asal Koleji'nden Eğitime Bakış

Çekmeköy Asal Koleji ortaokul ve lise seviyesinde verdiği özgün eğitim faaliyetleri ile öğrencilerin gelişimine doğrudan fayda sağlamaktadır. Branşlarında donanımlı ve uzman öğretmenler ile birlikte kaliteli bir eğitim vermeyi amaçlayan Çekmeköy Asal Koleji İstanbul'da faaliyetlerini devam ettirmektedir. 2001 yılında özel ders bürosu olarak eğitime adımını atan Asal Koleji, butik dershane yapısına 2006 yılında ulaştı. Bundan iki sene sonra 2008 senesinde ise günümüzdeki halini almıştır.


Asal Koleji, bilimin ve aklın ışığında ilerleyerek öğrencilerinin 21. yüzyıl seviyesinde nitelikli birey yetişmesinde etkili olarak rol oynamayı amaçlamaktadır. Bu amaçları doğrultusunda ortaokul ve lise seviyesinde kaliteli bir hizmet sunmaktadır. "Eğitimde A Kalite" sloganı ile çalışmalarına başlayan Özel Çekmeköy Asal Koleji gün geçtikçe verdiği eğitimdeki başarılarını çeşitlendirmekte ve geliştirmektedir. Eğitim-öğretimdeki eksikliklerin bilincinde olarak öğrencilerine değer veren Çekmeköy Asal Koleji, öğrenci eğitimi konusunda etkili çalışma ve düzenlemeler yaparak eksiksiz bir öğrenim sunar. Öğrencilerine bilgiyi aktarmaktan ziyade onlara öğrenmeyi aşılamayı hedeflemektedir. Alışılagelmiş tekdüze eğitim anlayışından uzak olan özel kolej, etkili bir öğrenim süreci sunarak öğrencilerini hayata hazırlamaktadır. Çekmeköy Asal Özel Koleji eğitim atölyeleri oluşturarak öğrencilerine zanaat dersleri vermektedir. Öğrencilerinin en az bir hobi sahibi olmasını amaçlamakta olan kurum, çeşitli atölye ve hobi dersleri de sunmaktadır.


Öğrencilerinin bireysel ilgi ve gereksinimlerini göz önünde bulundurarak ayrıcalıklı bir süreç oluşturmaktadır. Ortaokul ve lise seviyesi öğrenciler için önemli bir dönem olduğundan dolayı bu alandaki hassasiyeti ile Çekmeköy Asal Koleji ön plana çıkmaktadır. Tam öğrenmeyi gerçekleştirmek adına akademik alanlarda güçlü eğitmenlerle hizmet sunmaktadır. Bünyesindeki öğrencilerin kültür, sanat, spor ve bilim alanlarında da ilerleyebilmelerini desteklemek adına faaliyet ve çalışma programlarını renklendirmektedir.


Öğrencilerin sınav başarısını artırmak adına ilk adımdan itibaren onlara destek vermektedir. Çekmeköy Asal, çeşitli deneme sınavları uygulayarak öğrencilerin kendi ortalamalarını görmelerini sağlamakta ve eksiklerini öğrenmektedir. Öğrenci gelişimini yakından takip ederek onların eksiklerini gidermek adına oluşturulan eğitim programları ile tam zamanlı öğrenme ortamı hazırlanmaktadır. Öğrenci gelişimleri her açıdan desteklenerek ayrıcalıklı bir süreç yaşatılmaktır. Öğrenci başarısı ön planda olarak verilen eğitimle birlikte onların hedefleri doğrultusunda sağlıklı adımlarla ilerlemeleri sağlanmaktadır. Öğrencilerinin ne istediğini bilen bireyler olarak yetişmesini sunduğu eğitim hizmetleri ile gerçekleştirmektedir.


Çekmeköy Asal Koleji Ortaokulu

Asal Koleji Ortaokulu bünyesindeki öğrencilerin en doğru eğitimi alabilmesi adına çalışmalarını devam ettirmektedir. Okulun fiziki yapısı öğrencilerin konforunu etkili biçimde karşılayarak, onları güvende ve huzurlu hissettirmektedir. Ortaokul seviyesindeki eğitim liseye geçiş açısından oldukça önemlidir. Çekmeköy Asal Koleji Ortaokulu, öğrenci gelişimi üzerindeki yaptığı çalışmalar beraberinde onlara akademik alanda güçlü eğitmenlerle öğretim hizmeti sağlamaktadır. Hayata nitelikli bireyler kazandırma yönünde sunduğu eğitim çalışmalarıyla başarılı bir kurum olmuştur. İstanbul'un merkezi bölgesinde kurulan özel okul, öğrencilere ulaşım açısından servis imkanı da sağlamaktadır. Çağın gerekliliklerine uygun olarak donatılmış eğitim ortamlarında etkili bir öğrenim sunulmaktadır. Çekmeköy Asal Koleji'nde bilgisayar laboratuvarı bulunmaktadır. Öğrenciler laboratuvar derslerinde teknolojik altyapı ile kaliteli bir öğrenim almaktadır. Öğrencilerin gelişimi çağa uygun bir biçimde desteklenirken gelişimleri de yakından takip edilmektedir.


Eğlenceli bir öğrenim süreci yaşatmak isteyen Asal Koleji Çekmeköy'de sportif ve sanatsal faaliyetlere de ağırlık verilmektedir. Hazırlanan bu eğitim modelleri öğrencilerin birer hobi edinimini de sağlamaktadır. Hobi edinen kişilerin ilerleyen yaşlarında daha mutlu bireyler olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Hobi edinmek öğrencilerin ruhsal gelişiminin yanı sıra fiziksel sağlığına da katkı sağlamaktadır. Öğrencilerinin birer hobi sahibi olmasını isteyen Çekmeköy Asal, bu doğrultuda çalışmalarını devam ettirmektedir. Öğrencilerin yetenekli, ilgili ve başarılı olduğu alanlarda ilerlemelerini desteklemektedir.


Çekmeköy Asal Koleji Anadolu Lisesi

İstanbul'un Güngören bölgesinde eğitim faaliyetlerini devam ettirmektedir. Çekmeköy Asal Koleji Lisesi öğrencilerinin hedef belirlemesini amaçlamaktadır. Bu amacı doğrultusunda çeşitli etkinlikler düzenleyerek öğrencilerin ilgili, yetenekli, başarılı olduğu alanları ön plana çıkarmaktadır. Okulda bulunan psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti, öğrencilerin gelişimlerini yakından takip ederek yönlendirmeler sağlamaktadır.


Çağın gerekliliklerinden birisi niteliğinde olan yabancı dil eğitimi Asal Koleji Anadolu Lisesi'nde aktif çalışmalarla sürdürülmektedir. Alanlarında etkili donanıma sahip eğitmenler eşliğinde yabancı dil eğitimi verilmektedir. Öğrencilerin Türkçeyi etkin bir biçimde kullanması amacı ile eğitim programını detaylandırmaktadır. Bununla birlikte en az bir yabancı dili ana dili gibi kullanabilen bireyler yetiştirmektedir. Çekmeköy Asal Koleji Anadolu Lisesi, ağırlıklı olarak İngilizce dil eğitimi üzerinde durmaktadır. Fransızca dil eğitimiyle birlikte ikinci yabancı dil hizmeti sunarak öğrencilerinin kültürlerarası etkileşimlerde bulunmasını desteklemektedir. Öğrencilerin küresel ortamlarda kendilerini net ve doğru bir biçimde ifade edebilmelerini desteklemek adına çeşitli faaliyetler düzenlemektedir.


Çekmeköy Asal Koleji Lisesi'nde üniversiteye hazırlık çalışmaları düzenlenmektedir. Öğrencilerin istekleri ve hedefleri ışığında detaylandırılan eğitim programları, 12. sınıf seviyesinde öğrencilere ağırlıklı olarak aktarılmaktadır. Son sınıfa kadar olan süreçte deneme sınavları ve çeşitli testlerle öğrencilerin ortalamalarını görmelerini sağlamaktadır. Kurum öğrenci gelişimi konusundaki etkili eğitim programları ile başarıyı yakalamaktadır. Kendilerini bilen, nitelikli, başarılı ve tüm insanlığa faydalı bireyler yetiştirmek adına kaliteli bir eğitim sunmaktadır.

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum