fb

DRC Okulları

DRC Okulları hakkındaki tüm detaylara ulaşarak okula kayıt fırsatlarını kaçırmayın. DRC Okulları kampüs bilgilerine kolaylıkla ulaşın.

DRC Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

DRC Okulları Hakkında

  • Derece Okulları'nda Eğitim
  • DRC Okulları Tanıtım Filmi

DRC KOLEJİ'NDE EĞİTİM

Derece Okulları, 2002 senesinde öğrencilerin eğitim ihtiyacını en doğru biçimde karşılamak ve eğitimdeki aksak yönleri tamamlamak amacı ile eğitim-öğretime başlamıştır. Derece Okulları, hızlı olmayan, kalıcı ve emin adımlarla ilerleme hedefli hareket ederek reklam yerine hizmet kalitesine yatırım yapmaktadır.


DRC Okulları, ilgiyi ön planda tutarak öğrencilerinin doğru biçimde bilinçlenmesini hedeflemektedir. Yaptığı çalışmalarla DRC, alt yapısı zayıf öğrencilerine iyi bir lise ve üniversite kazandırma başarısı yakalamıştır. Günümüzde bünyesinde, anaokulundan lise dönemine kadar etkin bir öğrenme ortamı barındırarak öğrencilerine tamamlayıcı bir eğitim hizmeti sağlamaktadır.


Butik eğitim hizmetini, öğrenciler için donattığı eğitim ortamları ile birleştiren Derece Okulları, her öğrenciye kendi eğitim profilini çizerek hızla büyümektedir. Kurulduğu günden bu yana robotik ve kodlama alanındaki başarısı ile ön plana çıkan kurum, Hackidhon turnuvalarındaki sıralamaları ile mevcut özel okulların çok üzerinde bir eğitim verdiğini kanıtlama fırsatı yakalamaktadır.


Derece Okulları geleceğin meslekleri olan Sanayi 4.0, yapay zeka ve 10T gibi kavramları, bugünün eğitim programları ile harmanlamaktadır. Özel olarak geliştirilen eğitim programları; akıllı ekranlar, zengin içerikler, zihin haritaları, hafıza teknikleri ve çoklu yabancı dil eğitimi ile öğrenme hızını artırmakta ve öğrencilerin kaliteli ve etkin olarak zaman geçirmesine olanak sağlamaktadır.


Özel DRC Okulları, yabancı dilde etkin bir öğrenme sağlamak amacı ile 2010 senesinde alt yapısını detaylı olarak donatmıştır. Uluslararası düzeyde eğitim ve öğretim sağlayarak günümüzde bir gereksinim haline gelen yabancı dil eğitimini öğrencilere aktarmayı hedeflemektedir. Derece Okulları, günümüzde birçok uluslararası dil sınavına ev sahipliği yapmaktadır. DRC; Oxford, Cambridge, Pearson ve Macmillan gibi saygın üniversite ve yayınlarla ortaklaşa eğitim çalışmaları sürdürmektedir. Özel okul, birçok yabancı dil sınavında ulusal ve uluslararası başarı göstermektedir.


Derece Koleji, öğrencilerini sadece akademik olarak değil kültürel, sportif ve sosyal alanlarda da başarısını sağlayarak çok yönlü bir eğitim hizmeti sağlamış olmaktadır. Derece Okulları; yüzme, futbol, basketbol, voleybol, okçuluk, yakan top ve tenis gibi birçok spor alanında İstanbul bölgesinde il birincilikleri bulunmakta ve bununla birlikte yaşama anlam katan birçok sorumluluk projesinde yer almaktadır.


Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum