fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Evrim Okulları

Evrim Okulları; fiyatlarına ve erken kayıt indirim oranlarına hemen ulaşın. Avantajlı fiyatlardan faydalanarak kayıt olma şansını kaçırmayın.

Evrim Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

İlkokullar

Evrim Okulları İlkokullar

Evrim Okulları ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Evrim Okulları Ortaokullar

Evrim Okulları ortaokullarını inceleyin.

İNCELE

Evrim Okulları Hakkında

  • Evrim Okulları'nda Eğitime Bakış

Evrim Okulları, İstanbul ilinin Şişli ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Kurum ilkokul ve ortaokul kademelerinde eğitim vermektedir. 1983 senesinden beri eğitim vermekte olan kurum, öğrencilerini uluslararası standartlara erişmiş yetkin bireyler olarak yetiştirmek adına çaba harcamaktadır.


Evrim Koleji geniş bir kampüs alanı üzerine konumlanmış durumdadır. Yeşil alanlara sahip kampüs içerisinde bulunan 2800 metrekarelik eğitim binasında öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik birçok alan bulunmaktadır. Dans odası, spor salonu, müzik odası, görsel sanatlar atölyesi, fen ve teknoloji laboratuvarı gibi farklı ilgi alanlarına hitap eden fiziksel imkanlar öğrencilerin hizmetine sunulmuş durumdadır.


Evrim Okulları CILS merkezi bir okuldur. CILS, İtalyanca dilini kullanabilme yeterliliğini ölçen resmi bir sertifika programıdır. Kurumda yabancı dil olarak İngilizce ve Almanca dil dersleri verilmektedir. Öğrencilerin bu dilleri günlük hayatlarında da kullanabilmeleri adına öğrencilere haftalık müfredat dahilinde kademelerine göre belirli saatlerde yabancı dil dersleri verilmektedir. İngilizce eğitiminde Cambridge University ESOL Young Learners English sınavları uygulanmaktadır. Böylelikle öğrencilerin yabancı dil yeterlilikleri ölçülebilmektedir.


Evrim Eğitim Kurumları öğrencilerini akademik olarak geliştirmenin yanında sosyal gelişimlerine de büyük önem göstermektedir. Bu önem doğrultusunda öğrencilere ilgi ve becerilerine göre kendilerini geliştirebilecekleri alanlar sunmaktadır. Öğrenci kulüpleri bu bağlamda okulun eğitim sürecinde aktif rol almaktadır. Akıl oyunları, bilişim teknolojileri, tiyatro, müzik, kültür edebiyat, spor gibi çeşitli alanlarda kulüpler öğrencilere hizmet vermektedir.


Evrim Okulları ilkokul seviyesinde öğrencilerin öğrenmeyi öğrenecekleri bir eğitim sistemi oluşturulmaktadır. Bu sistem doğrultusunda öğrencilere müfredat dahilindeki sosyal bilgiler, matematik ve fen dersleri projelerle uygulamaya geçirilerek verilmektedir. Bunun yanında öğrencilere kitap okuma alışkanlığı, sanat ve kültür hassasiyetini aşılamak gibi önemli değerleri öğretmek de amaçlanmaktadır.


Evrim Okulları ortaokul kademesinde öğrenciler yoğun akademik eğitim görmektedir. Kurumun rehberlik birimi ve rehber öğretmenleri öğrencilerin gelişimlerine göre bir lise hedefi belirlemelerine yardımcı olmaktadır. Eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrenciler için ise yurt dışındaki eğitimlere yönelik programlar hazırlanmaktadır. Dileyen öğrencilere ortaokul altıncı sınıftan itibaren yurt dışında dil eğitimi almaya yönelik geziler kurumun öğretmenleri eşliğinde düzenlenmektedir.

Evrim Okulları İlkokul

Lütfen Bekleyin

Evrim Okulları Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum