fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Kandilli Koleji

Kandilli Koleji hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri hemen inceleyin. Kandilli Koleji'nin fiyatlarına, veli yorumlarına, fotoğraflarına, adreslerine göz atın.

Kandilli Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Ortaokullar

Kandilli Koleji Ortaokullar

Kandilli Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Kandilli Koleji Liseler

Kandilli Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Kandilli Koleji Hakkında

  • Kandilli Koleji'nde Eğitim
  • TEOG Başarı Bursu

KANDİLLİ KOLEJİ

Kandilli Koleji nitelikli bir toplum oluşturmak adına geleceğin aydınlık bireylerini yetiştirmek amacıyla 2015 yılında kapılarını eğitime açmış bir kurumdur. Butik okul modelini benimseyen Kandilli Koleji, az sayıda öğrenciye hizmet vererek, kişisel farklılıklara göre stratejiler geliştirebilen bir anlayışla ilk günkü kalitesiyle yoluna devam etmektedir. Bu sayede öğrencilerin yetenekleri ve ilgi alanları kolay bir şekilde belirlenip en uygun program dahilinde öğrenciler kendini geleceğe hazırlama şansı yakalar. Butik okullardaki başarılar çok daha gözle görebildiği için öğrencilerin gelişimine veliler net bir şekilde şahit olabilmektedirler.


Kandilli Koleji'nin başlatmış olduğu "Bireysel Eğitim Koçluğu" sistemi, öğrenciler ile yüz yüze görüşmeler yaparak; geldikleri seviyeleri, eksik kaldıkları noktaları ve geliştirmeleri gereken özellikleri saptamaktadır. Görüşmeler sonucu hazırlanan raporlar veliler ile paylaşılmakta ve öğrencinin doğru eğitimi alması için ortak paydada buluşulup en iyi sonuca ulaşmak için işbirliği yapılmaktadır. Bunun dışında Kandilli Koleji'nde öğrenci için en doğru mesleğin belirlenmesi, bu hedefe ulaşmak için izlenecek yol haritasının çizilmesi de eğitim koçunun görevleri arasındadır.


Kandilli Koleji'nin benimsediği eğitim modeli ezberden uzak bir yapıyla; problem çözen, denemekten korkmayan, teknolojiden maksimum verimlilikte yararlanabilen, sorgulayan ve farklı konular arasındaki bağlantıyı kurabilen nesiller yetiştirmektedir. Okul öğrencilerin sosyal hayatlarını olumsuz etkilememesi için ödev vermemekte bunun yerine okul içinde verilen ödevler öğretmenler eşliğinde kontrol edilmekte yanlış yapılan noktaların üzerinden geçilmektedir. Kandilli Koleji öğrencileri böylece akademik başarının yanında entelektüel anlamda da kendilerini geliştirebilecekleri vakti kazanmış olurlar.


Kandilli Koleji Kadıköy kampüsü alışılmış hafta içi 5 gün eğitimin dışına çıkıp 6 gün eğitim vererek öğrenmenin belli bir gün veya saate bağlanmaması gerekliliğini öğrencilerine anlatmaya çalışmaktadır. Cumartesi günü okula gelen öğrenciler yabancı dil ağırlıklı bir ders programı ile o günü tamamlar. İngilizcenin yanında ikinci bir yabancı dil olarak Almanca eğitimi veren Kandilli Koleji, müfredatına aldığı bu dillerin akıcı bir şekilde konuşulması ve pratiklerinin öğrenciler tarafından anlaşılabilmesi için alanında uzman eğitmenler ile bur dersleri vermektedir.

Kandilli Koleji, TEOG başarısına göre öğrencilere indirim sağlamaktadır.


Puan AralığıBurs Oranı
495-500 Puan%100 İndirim (Tam Burs)
490-494,99 Puan%100 İndirim
485-489,99 Puan%80 İndirim
480-484,99 Puan%70 İndirim
475-479,99 Puan%60 İndirim
450-474,99 Puan%50 İndirim
430-449,99 Puan%40 İndirim
400-429,99 Puan%30 İndirim
350-399,99 Puan%20 İndirim

Kandilli Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Kandilli Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum