fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Ment Koleji

Ment Koleji, eğitim anlayışı, veli yorumlar, fiyat bilgileri, bursluluk sınav tarihleri ve daha birçok bilgiye kolaylıkla ulaşın, okulla hemen iletişime geçin.

Ment Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Ortaokullar

Ment Koleji Ortaokullar

Ment Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Ment Koleji Liseler

Ment Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Ment Koleji Hakkında

  • Ment Koleji'nde Eğitime Bakış
  • Ment Koleji Tanıtım Filmi

Ment Koleji, ortaokul ve anadolu lisesi eğitimleri ile çağın gerekliliklerine uygun, çevreye duyarlı, insanlığa faydalı ve kaliteli bireyler yetiştirmeyi hedef edinmiştir. Bu hedef doğrultusunda, öğrencilerin her birini kendi yetenekleri ve ilgisi doğrultusunda geliştirerek, akademik anlamda yüksek aşarı elde edebilmesi, İngilizce, Almanca dillerinde akıcı konuşma yetisinin kazandırılması için desteklemektedir.


Ment Koleji, 'Tam Öğrenme' ve 'Yaparak, Yaşayarak Öğrenme' modelini benimseyerek, öğrencilerin öğrendiği bilgileri kullanarak ve analiz ederek kalıcı hale getirmesini sağlamaktadır. Bu sebeple, araştırma, proje üretme, takım çalışmaları, spor, kültür, sanat, teknoloji alanlarında öğrencilerini yetiştirerek aynı zamanda onlara çok yönlü bireyler olmaları için gerekli tüm fırsatları sağlamaktadır.


Eğitimde evrensel ve etik ilkelere uyma, bireysel ve etnik farklılıklar kabul etme, sosyal hayat kavramını içselleştirme, yerel kültürü özümseyerek uluslararası bilinç kazanma, eğitimde bütüncül yaklaşım, yeniliklere öncü olma, sürdürebilirliği sağlama, yaratıcılığı sağlayacak çevre oluşturma değerlerini dikkate alarak öğrencilere standartların üzerinde bir eğitim imkanı yaratmaktadır.


Ment Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Ment Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum