fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Mimar Sinan Eğitim Kurumları

Mimar Sinan Eğitim Kurumları için tüm eğitim bilgilerini bir arada görüntüleyin. Fiyatlar, eğitim anlayışları, fotoğraflar ve daha fazlasına hemen ulaşın.

Mimar Sinan Eğitim Kurumları'nda Eğitime Bakış

Mimar Sinan Eğitim Kurumları, İstanbul’un Büyükçekmece ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Kurum eğitim çalışmalarını okul öncesi kademeden itibaren lise kademesine kadar sürdürmektedir. Lise kademesinde ise anadolu lisesi ve fen lisesi türlerinde eğitim vermektedir. Her bir eğitim kademesinde o yaş grubuna hitap eden ve gelişimlerini çok yönlü olarak destekleyen eğitim çalışmaları gerçekleştirilmektedir.


Mimar Sinan Eğitim Kurumları, çok yönlü; her anlamda kendini geliştirebilen bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda çağın tüm olanaklarını kullanarak bunlara etik değerler kapsamında yenilerini ekleyen, ana dilini ve birden fazla yabancı dili etkin şekilde kullanabilen, öz kültürünü yaşayan ve yaşatan, farklı kültürlerle etkileşim içinde olan, eleştirel bakış açısına sahip, bilimi, sanatı, sporu yaşamın bir parçası olarak benimseyen, kendi yetenek ve bilgilerinin farkında olan ve bunları geliştiren bireyler yetiştirme amacı ile anaokulu, ilkokul, ortaokul, anadolu ve fen lisesi alanlarında eğitim vermektedir. Yetiştirdiği öğrencilerin 20 yıl sonraki ihtiyaçları karşılayabilecek bilgi ve becerilere sahip olması gerektiğini temel almış olan Mimar Sinan Eğitim Kurumları, eğitim programını sürekli olarak geliştirmekte ve bu ihtiyaçları karşılamaya yönelik hazırlamaktadır.


Mimar Sinan Eğitim Kurumları öğrencilerine fiziksel olarak ihtiyaç duyabilecekleri bütün alanları sağlamak motivasyonuyla hareket etmektedir. Bu nedenle kurumda öncelikli olarak sınıfların öğrencilerin dikkatini dağıtmayacak şekilde ve teknolojik imkanlardan yararlanılarak dekore edilmesine büyük özen gösterilmektedir. Bunun yanında kampüs içerisinde öğrencilerin sosyal ve akademik gelişimlerini destekleyecek fiziksel alanlar da bulunmaktadır. Astronomi ve uzay bilimleri merkezi, fen ve matematik laboratuvarı, satranç atölyesi, seramik atölyesi, resim atölyesi, spor salonu, tenis kortları ve yüzme havuzu bu fiziksel imkanlardan bazılarıdır. Tüm bu imkanlar sahilinde öğrencilere kampüs içerisinde bir eğitim alanında çok genel bir yaşam alanı sunmak amaçlanmaktadır.


Mimar Sinan Eğitim Kurumu bünyesinde çalışan eğitim kadrosunun niteliğine oldukça özen gösterilmektedir. Bu özen doğrultusunda öğrencilerin akademik gelişimlerini sağlayabilecek akademik donanıma ve tecrübeye sahip eğitmenler kurumun eğitmen kadrosunu oluşturmaktadır. Öğrencilerin akademik gelişimlerine ek olarak sosyal ve fiziki gelişimleri de önemsenerek branş ve kulüp çalışmaları da alanlarında eğitimli öğretmenler tarafından uygulanmaktadır. Öğrencilerin ilgi ve yeteneklerini keşfedebilmeleri ve var olan yeteneklerini geliştirebilmeleri için dans, resim, müzik, drama, yüzme, jimnastik, tenis, basketbol, voleybol, satranç kulüpleri bulunmaktadır.

Mimar Sinan Eğitim Kurumları İndirimleri
Mimar Sinan Eğitim Kurumları Yorumları
Devamını Gör
Mimar Sinan Eğitim Kurumları'nda Eğitime Bakış
Mimar Sinan Eğitim Kurumları Galeriler
Mimar Sinan Eğitim Kurumları Yorumları

Mimar Sinan Eğitim Kurumları Kampüsleri

Mimar Sinan Eğitim Kurumları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Mimar Sinan Eğitim Kurumları Büyükçekmece Kampüsü
İstanbul / Büyükçekmece
comment-icon 6 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
3 ile 6 yaş aralığındaki öğrencilere eğitim öğretim hizmetleri sunan Özel Mimar Sinan Eğitim Kurumları Anaokulu İstanbul...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Mimar Sinan Eğitim Kurumları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum