fb

Sezin Okulu

Sezin Okulu hakkında fiyat bilgileri, eğitim anlayışı, sosyal-kültürel faaliyetler ve daha fazlası için hemen bilgi alın.

Sezin Okulu İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Sezin Okulu Hakkında

 • Sezin Okulu'nda Eğitim
 • Kayıt Ücretleri
 • Tanıtım Videosu

SEZİN OKULU

Sezin Okulu anaokulundan başlayarak öğrencilerinin keşfetmelerini, araştırmalarını, uygulayarak öğrenmelerini sağlamak amacı ile eğitim-öğretim hizmeti veren kurumdur. Her öğrencinin farklı bir öğrenme hızının olduğunun bilincinde olan okul ayrıca öğrencilerin isteklerine önem vermekte ve sosyal, fiziksel ve bilişsel gelişimlerine katkı sağlayacak etkinlikler düzenlemektedir. Öğrencilerin merak duygularını canlı tutmak için öğrenci bazlı programlar oluşturulmakta ve özel oldukları hissettirilmektedir. Sezin Okulu anaokulu öğrencileri oyun eşliğinde bir eğitim görerek derslerden keyif alıyorlar ve bu durum okula olan bağlılıklarını güçlendiriyor.


Sezin Okulu öğrencilerin yabancı dil konusunda yeterlilik kazanmaları ve iş hayatına atıldıkları ihtiyaç duyacakları seviyeyi şimdiden temellendirmelerine olanak sağlıyor. Okulun bu noktadaki önceliği İngilizceyi etkin bir şekilde kullanabilen bireyler yetiştirmektir. Bu bağlamda İngilizce dersleri biri Türk diğeri yabancı olan öğretmenler ile işlenmekte yaş özellikleri ve ilgi alanları dikkate alınarak etkinlikler ve aktiviteler ile öğrencilerin sürece aktif katılmaları hedeflenmektedir. Sezin Okulu 3. sınıftan itibaren müfredata dahil edilen felsefe dersleri sayesinde öğrencilerin hayat bakış açılarının değişmesi sağlanmakta, hayata olaylara ve yaşadıkları topluma yaklaşımları değişmektedir. Dünyaya eleştirel bir gözle bakmayı öğrenen öğrenciler sorgulayarak doğruyu bulmayı öğrenmektedirler.


Dünya üzerinde yaşanan gelişmeleri ve değişimleri yakından takip eden ve gerektiği taktirde aksiyon alan Sezin Okulu kodlama dersleri ile çağa ayak uydurmaktadır. Öğrenciler bu sayede birer teknoloji okuryazarı olarak mezun olurlar. Okul katıldığı uluslararası etkinlikler, saha çalışmaları, sempozyumlar ve sosyal sorumluluk projeleri ile öğrencilerine akademik başarının yanında ülkesine yararlı birer vatandaş olma fırsatı sunuyor. Öğrenciler okulda yaptıkları hataları yapılan birer yanlış olarak görmeyip, yeniden denemek için bir fırsat olarak algılıyorlar. Bu durum öğrencilerin olumsuz bir durum ile karşılaştıklarında pes etmelerinin önüne geçmektedir.


Sezin Koleji kampüsünde bulunan rehber öğretmenler öğrencilerin karşılaştıkları sorunların üstesinden gelmeleri noktasında onlara destek olmakta meslek seçiminde potansiyellerine en uygun seçimi öğrencilerin istekleri ve ilgileri doğrultusunda yapılmaktadır. Velilere yönelik düzenlenen sempozyumlar ile aileler bilinçli ebeveynler olmak yolunda adımlar atmaktadır.

Eğitim SeviyesiEğitim ÜcretiYemekToplam
Anaokulu35.200 TL6.000 TL41.200 TL
İlkokul43.500 TL
6.000 TL49.500 TL
Ortaokul44.100 TL
6.000 TL50.100 TL
Lise41.600 TL
6.000 TL47.600 TL

 • Eğitim ve yemek ücretlerine %8 KDV dahildir.
 • KDV oranındaki değişiklik ücrete yansıtılacaktır.
 • Eğitim ve yemek ücretleri 1 peşin +8 taksitle ödenir.
 • Mezun çocuklarına ve kardeş öğrencilere % 10 indirim uygulanır.
 • İlkokul ve ortaokul seviyelerimizin tamamında yemek mecburidir.
 • Kardeş öğrencilerde eğitim ve yemek ücretleri 1 peşin + 10 taksitle ödenir.
 • Peşin ödemelerde % 5 indirim uygulanır.
 • Ödemelerde (kardeş, mezun vb.) sadece tek indirimden yararlanılabilir.

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum