fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Sezin Okulu

Sezin Okulu ile ilgili ayrıntılı tüm bilgileri hemen inceleyin. Sezin Okulu'nun; fotoğraflarına, fiyatlarına, adreslerine ve fiziksel imkanlarına hızlıca göz atın.

Sezin Okulu Hakkında

  • Sezin Okulu'nda Eğitim
  • Sezin Okulu Fiyatları 2020
  • Sezin Okulları Tanıtım Videosu

SEZİN OKULU

Sezin Okulu anaokulundan başlayarak öğrencilerinin keşfetmelerini, araştırmalarını, uygulayarak öğrenmelerini sağlamak amacı ile eğitim-öğretim hizmeti veren kurumdur. Her öğrencinin farklı bir öğrenme hızının olduğunun bilincinde olan okul ayrıca öğrencilerin isteklerine önem vermekte ve sosyal, fiziksel ve bilişsel gelişimlerine katkı sağlayacak etkinlikler düzenlemektedir. Öğrencilerin merak duygularını canlı tutmak için öğrenci bazlı programlar oluşturulmakta ve özel oldukları hissettirilmektedir. Sezin Okulu anaokulu öğrencileri oyun eşliğinde bir eğitim görerek derslerden keyif alıyorlar ve bu durum okula olan bağlılıklarını güçlendiriyor.


Sezin Okulu öğrencilerin yabancı dil konusunda yeterlilik kazanmaları ve iş hayatına atıldıkları ihtiyaç duyacakları seviyeyi şimdiden temellendirmelerine olanak sağlıyor. Okulun bu noktadaki önceliği İngilizceyi etkin bir şekilde kullanabilen bireyler yetiştirmektir. Bu bağlamda İngilizce dersleri biri Türk diğeri yabancı olan öğretmenler ile işlenmekte yaş özellikleri ve ilgi alanları dikkate alınarak etkinlikler ve aktiviteler ile öğrencilerin sürece aktif katılmaları hedeflenmektedir. Sezin Okulu 3. sınıftan itibaren müfredata dahil edilen felsefe dersleri sayesinde öğrencilerin hayat bakış açılarının değişmesi sağlanmakta, hayata olaylara ve yaşadıkları topluma yaklaşımları değişmektedir. Dünyaya eleştirel bir gözle bakmayı öğrenen öğrenciler sorgulayarak doğruyu bulmayı öğrenmektedirler.


Dünya üzerinde yaşanan gelişmeleri ve değişimleri yakından takip eden ve gerektiği taktirde aksiyon alan Sezin Okulu kodlama dersleri ile çağa ayak uydurmaktadır. Öğrenciler bu sayede birer teknoloji okuryazarı olarak mezun olurlar. Okul katıldığı uluslararası etkinlikler, saha çalışmaları, sempozyumlar ve sosyal sorumluluk projeleri ile öğrencilerine akademik başarının yanında ülkesine yararlı birer vatandaş olma fırsatı sunuyor. Öğrenciler okulda yaptıkları hataları yapılan birer yanlış olarak görmeyip, yeniden denemek için bir fırsat olarak algılıyorlar. Bu durum öğrencilerin olumsuz bir durum ile karşılaştıklarında pes etmelerinin önüne geçmektedir.


Sezin Koleji kampüsünde bulunan rehber öğretmenler öğrencilerin karşılaştıkları sorunların üstesinden gelmeleri noktasında onlara destek olmakta meslek seçiminde potansiyellerine en uygun seçimi öğrencilerin istekleri ve ilgileri doğrultusunda yapılmaktadır. Velilere yönelik düzenlenen sempozyumlar ile aileler bilinçli ebeveynler olmak yolunda adımlar atmaktadır.

Sezin Okulu fiyat bilgileri birçok aile tarafından araştırılmaktadır. Verdiği eğitimin kalitesi ile dikkat çeken Sezin Okulu 2020 eğitim ücretleri paylaştı. İlan edilen fiyatların peşin ödenmesi durumunda % 5 indirim uygulanmaktadır. Kardeş indirim oranı % 10 olarak belirlenmiştir. Sezin Okulları'nda lise eğitimi alan öğrenciler için yemek hizmeti zorunlu değildir. Fiyatlara KDV dahil edilmiştir.

Eğitim SeviyesiEğitim ÜcretiYemekToplam
Anaokulu56.000 TL9.000 TL65.000 TL
İlkokul68.000 TL
9.000 TL77.000 TL
Ortaokul68.500 TL
9.000 TL77.500 TL
Lise67.200 TL
-67.200 TL

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum