fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Yücetepe Koleji

Yücetepe Koleji hakkında tüm bilgilere kolayca ulaşın. Her kampüs ve her eğitim seviyesinde aradığınız okulu hemen keşfedin.

Yücetepe Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Yücetepe Koleji Anaokullar

Yücetepe Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Yücetepe Koleji Liseler

Yücetepe Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Yücetepe Koleji Hakkında

  • Yücetepe Koleji'nde Eğitime Bakış

Yücetepe Koleji, bir okuldan daha fazlası olması gerektiğine inandığı için, lise eğitimini farklı yaklaşımlarla ele almaktadır. Bu sebeple standartlaşmış eğitimi bir kenara bırakarak 21. Yüzyıl gereksinimlerini öğrencilerine kazandırmaktadır. Okul veli, öğrenci ve çalışan kadrosuyla etkin bir iletişim içerisinde olduğu için aile kavramını kazanmıştır. Okul içerisinde sosyal ve kültürel birçok etkinlik düzenlenmektedir. Zengin içerikli kütüphane hizmeninin yanısıra Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik servisi de sunmaktadır.

Etkin bir şekilde verilen Yabancı Dil eğitimi sayesinde öğrenciler, ulusal ve uluslararası sınavlara da hazırlanma şansı edinmektedir. Yüksek nitelikte verilen kültür, sanat etkinlikleri sayesinde bireyler yetenekli, istekli, akademik düzeyde başarılı birer birey olmaktadır. Ders içi ve ders dışı dürüstlüğe değer veren, saygılı, araştırani sosyal, özgüvenli ve kendini geliştiren bireyler yetiştirmeyi hedefleyen Yücetepe Koleji, topluma lider olacak öğrenciler yetiştirmeyi misyon haline getirmiştir.

Yücetepe Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Yücetepe Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum