fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Şehir Koleji

Şehir Koleji ile ilgili ayrıntılı tüm bilgileri hemen görüntüleyin. Tuzla Şehir Koleji fiyatlarına, veli yorumlarına, fotoğraflarına ve daha fazlasına ulaşın.

Şehir Koleji Hakkında

  • Şehir Koleji'nde Eğitim
  • Şehir Koleji Tanıtım Filmi

Şehir Koleji anaokul, ilkokul, ortaokul ve lise olarak hayal edilip, bu hedefin ilk 3 basamağını, anaokulu, ilkokul ve ortaokul kısımlarını Tuzla’daki görkemli binayı açarak gerçekleştirmiştir.


Sunduğu son teknoloji ve eğitim sistemiyle öğrenciyi merkeze alan Şehir Koleji, akademik başarının yanı sıra öğrencinin kendi potansiyeline özgü olan yaklaşımı baz alarak, öğrencinin kendini gerçekleştirmesine olanak ve destek sağlamayı hedeflemiştir.


Öğrenci merkezli eğitim yaklaşımlarından bazılarını; araştırma yöntemi, psikodrama, ironi, tartışma, gösteri, deney, gezi gözlem ve inceleme, soru ve cevap gibi yöntemleri, öğrencinin kendi sınıf ve ders içeriğine göre adapte ederek uygular.


Müzik, kültür edebiyat, güzel sanatlar, drama ve halk oyunları, sosyal dayanışma ve yardımlaşma, İngilizce drama ve konuşma, spor, bilişim teknolojileri, bilim ve daha birçok öğrenci kulüpleri sayesinde öğrenciler; sosyal, bilişsel, sanatsal ve fiziksel yönlerini keşfetmelerine ve geliştirmelerine olanak bulmaktadırlar.


Kurucusunun da belirttiği şekilde, Şehir Koleji'nin amacı, sağlam ve güzel bir ülke için, çaba sarf ederek, emek vererek, bilgili, erdemli ve çalışkan nesillerin yetişmesine katkı sağlamaktır.

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum