fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Yedigün Koleji

Yedigün Koleji'nin güncel eğitim ücretlerine, veli yorumlarına, adreslerine, bursluluk sınav tarihlerine ve erken kayıt dönemlerine tek bir sayfa üzerinden hemen ulaşın.

Yedigün Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Yedigün Koleji Anaokullar

Yedigün Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Yedigün Koleji İlkokullar

Yedigün Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Yedigün Koleji Ortaokullar

Yedigün Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE

Yedigün Koleji Hakkında

  • Yedigün Koleji'nde Eğitime Bakış
  • Yedigün Koleji Tanıtım Filmi

Yedigün Koleji, İzmir ilinin Bornova ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Kurum, kolej bünyesinde okul öncesi kademeden ortaokul kademesine kadar sürdürmektedir. Kurum fiziksel imkanları, eğitim kadrosu ve öğrencilerine sunduğu nitelikli eğitim olanaklarıyla kendi eğitim kalitesinin üzerine koyarak ilerlemektedir. Öğrencilerin eğitim gördükleri kademeden maksimum verimle mezun olmaları adına kurum sosyal aktivitelerini ve akademik faaliyetlerini sürekli olarak geliştirmektedir.


Yedigün Okulları teknolojik imkanları kurum içerisinde kullanmaktadır. Sınıflarda akıllı tahta donanımı bulunmaktadır. Kurum içerisindeki fen laboratuvarları ve bilgisayar laboratuvarları da teknolojik imkanlardan yararlanılarak oluşturulmuştur. Kurumun öğrencilerine sunduğu diğer tüm fiziksel imkanlar da günümüz teknolojisini yakalamış imkanlardır.


Yedigün Eğitim Kurumları öğrencilerini yenilikçi eğitim faaliyetleriyle yetiştirmektedir. “Öğrencilerimiz özeldir.” anlayışıyla her bir öğrencinin bireyselliği ve bireysel farklılıkları gözetilmektedir. Okul öncesi kademede öğrencilerin gereksinimleri ve geliştirilmesi gereken özellikler ele alınmaktadır. Alanında gerekli eğitimlerini tamamlamış, uzman bir eğitim kadrosu tarafından branş dersleri verilmektedir. Verilen bu branş dersleri ile öğrencilerin ilgi ve yetenekleri erken yaşta keşfedilmektedir. Fiziksel aktiviteler ile de öğrencilerin fiziksel gelişimi desteklenmektedir.


Yedigün Koleji ilkokul kademesinde öğrencilerinin bir alışma sürecinde olduğunun farkındadır. Bu farkındalık doğrultusunda öğrencilerinin kişisel gelişimlerini desteklemeyi ve okula karşı negatif bir tutum sergilememelerini sağlamayı amaçlamaktadır. Özgüvenli ve akademik anlamda başarılı bireyler yetiştirmeyi sağlamak adına kurumda temel derslerin yanında çeşitli branş derslerinde de dersler verilmektedir.


Yedigün Koleji ortaokul kademesinde ise öğrencilerin akademik eğitimleri yoğunlaştırılmaktadır. Bu yoğun eğitim sürecinde öğrenciler liseye giriş sınavlarına tam verimle hazırlanmaktadır. Öğrencilerin bu süreçte eksiklerini belirlemeleri adına düzenli olarak deneme sınavları uygulanmaktadır. Deneme sınavlarında belirlenen eksikler tam öğrenme modeli doğrultusunda ek çalışmalarla kapatılmaktadır. Sınava son bir ay kala kamplar düzenlenerek çalışma temposu artırılmaktadır.


Yedigün Koleji her kademede öğrencilerinin akademik gelişimleri kadar sosyal gelişimlerini de önemsemektedir. Bu önem doğrultusunda kurum içerisinde öğrenci kulüpleri aktif biçimde rol oynamaktadır. Öğrencilerin ilgi ve yetenekleri doğrultusunda aktivitelerini gerçekleştirebilecekleri çeşitli branşlarda kulüpler bulunmaktadır. Müzik kulübü, spor kulübü, satranç kulübü, gezi ve tanıtım kulübü, kütüphanecilik kulübü, bilim ve teknoloji kulübü bu kulüplerden bazılarıdır.


Yedigün Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Yedigün Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Yedigün Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum