fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Ege Okulları

Ege Okulları hakkında tüm bilgilere hemen ulaşın. Zaman kaybetmeden okul seçimi yapın. Bursluluk ve fiyat bilgilerini görüntüleyin.

Ege Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Ortaokullar

Ege Okulları Ortaokullar

Ege Okulları ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Ege Okulları Liseler

Ege Okulları liselerini inceleyin.

İNCELE

Ege Okulları Hakkında

  • Ege Okulları'nda Eğitime Bakış


1987 yılında İzmir Konak’ta eğitim vermeye başlayan Özel Anayurt Lisesi, 1988 yılında Kahramanlar’a taşınmış ve 1998 yılında ise İzmir Eğitim İşletmeleri Anonim Şirketi’ne bağlı olarak günümüzdeki adı olan Özel Ege Lisesi’ni almıştır. Başlarda yatılı olan okul, ardından yatılı kısmı kaldırarak 1991-1992 yılında ilk mezunlarını vermiştir.


33 yıllık tecrübesi ile ülke içinde ve dışında gurur duyulan işler yapan Ege Lisesi, sosyal, akademik ve kültürel anlamda başarılı öğrenciler yetiştirirken, geleceğin seçkin ve lider bireylerini yetiştirmektedir.


Verdikleri proje tabanlı eğitimle, hayal gücü geniş, heyecanlı ve meraklı öğrenciler yetiştiren Ege Okulları, araştıran, yaratıcı ve problem çözme gibi zihinsel becerileri geliştirici aktiviteler düzenlerken, birçok aktivitelerde de TÜBİTAK çalışmalarına devam etmektedir. 21. yüzyıl becerileri kazandırmak adına verdikleri dil eğitimi sayesinde bireysel farkılılıklara dayalı uluslararası imkanlara kapı açılmaktadır. Aktif beden ve beyin ilkesini benimseyen Ege Okulları, Atletizm, basketbol, binicilik, eskrim, futbol, futsal, masa tenisi, oryantiring, plaj voleybolu, ritmik jimnastik, satranç, tenis, voleybol ve yüzme takımlarımız; ülke çapında yapılan müsabakalarda okulumuzu, uluslararası müsabakalarda ise ülkemizi temsil etmektedir.

Ege Okulları Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Ege Okulları Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum